Místo objednané redukce na tlumič 22LR M12x1,5 UNEF 1/2"- 28,
    mi byla poslána M12x1,5 UNEF 1/2" - 20

Reakce obchodu eshop.qins

Jestliže přišlo jiné zboží, než bylo objednáno je to samozřejmě naše chyba.
    Stačí požádat o výměnu a vše bude tak jak má.

• nabízené redukce nebyly použitelné na tlumič se závitem M12x1,5, jak jsem se domníval (redukce uvedeny mezi tlumiči), ale na hlavňový závit M12x1,5. Já jsem potřeboval redukci ke koupenému tlumiči (M12x1,5) na hlavňový závit UNEF 1/2"-20
  • Ve vašem vlastním zájmu bych tento případ nerozváděl. Na podrobnosti se zeptejte vašeho zaměstnance Zdeňka Entla. Když něco "zvorám", aspoň se omluvím.
    Vladimír

Dne 22.2.2022 vám byl zaslán email s tímto textem.:
    Vážený pane Vladimír Slavíček,
    Vaše Objednávka číslo: 14244066 nemůže být přijata, jelikož došlo k technické chybě, uvedená cena zbraně není správná.
    Cena zbraně je 17050,- Kč.
    Také a to bohužel tato zbraň není skladem a je momentálně nedostupná.
    Z víše uvedených důvodů Objednávka číslo: 14244066 bude zrušena.
    V případě jakýchkoliv dotazů se na mě, prosím, obraťte.

Myslím si že situaci jsem dostatečně vysvětlil.

• Nejhorší online obchod v mém životě

1. Dodání. Zaplaceno za doručení v rámci nabídky Geis / DPD - EU za cenu 38 EUR, zasláno běžnou poštou s cenou doručení 5-6 EUR. Dodání trvalo 12 dní.
    2. Zakoupil 2 kusy ND Grand Power Uzamykací váleček, poslal 1 kus
    3. Zakoupená ND Grand Power Muška 7,0mm - světlovodná starší typ v ceně 36,76 EUR, byla zaslána běžná plastová muška v ceně 2-3 EUR

Odpovím jen stručně,
    Zákazník si po odeslání zásilky stěžuje na cenu poštovného. Když neuspěl podal další stížnost na chybné vyřízení objednávky.
    Zboží poslané do Španělska, zásilka před odesláním byla zkontrolovaná a bylo vše v pořádku.

• V žádném případě objednávku nevyzvedávat na Českobratrské ulici v Prostějově! Zboží - pepřový sprej mi byl předáván z okna do ulice a při teoretickém popisu obsluhy spreje, mi byl stříknut do obličeje!!! Čekala jsem omluvu po sms nebo emailu a nic... Zboží jsem nepřevzala. Neprofesionální jednání!!!

• Je to jediný distributor GP. Cena poštovného je nehorázna.

• Výběr
    • Komunikace s majitelem. Málo věcí skladem, většinu je třeba objednat.

Bída. Pokud se jedná o zboží nepodléhající vývoznímu/dovoznímu povolení, je lépe nakupovat přímo u výrobce.

Reakce obchodu eshop.qins

U požadovaného zboží je vyznačena dostupnost a to únor 2016.
    Citace z objednávky: "V případě, že dovezete zboží dříve než začátkem února, dejte mi prosím zprávu a domluvíme se na vyzvednutí." Dnes je 22.1. a opravdu zboží ještě nedorazilo i když je objednané. Co k tomuto dodat?

• Zboží jsem sice objednal,ale nebyl jsem vyrozuměn jak s objednávkou bylo naloženo

Špatná komunikace a nejistota ,zda zboží bude dodáno

Reakce obchodu eshop.qins

Dne út 5.1.2016 19:38 byla odeslána správa o stavu objednávky.
    (asi bude ve spamu, upozornění na tuto možnost je i na eshopu.)

• když položka není, tak to napíši

Reakce obchodu eshop.qins

V Saturday, May 09, 2015 8:37 AM byl odeslán email s podrobnostmi o objednávce. Stačí si jen email přečíst.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nejhorsi eshop ve kterem jsem kdy nakupoval.

Reakce obchodu eshop.qins

Bohužel nelze se zavděčit všem, pravidla našeho obchodu platí pro všechny stejně.