Už podruhé mi přišla internetová žádost o vyhodnocení objednávky, ale do dnešního dne jsem objednané zboží nedostal a ni informaci co se děje a kdy dojde.

Reakce obchodu Netfox.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla vytvořena ve 12:35 a již ve 12:50 jste měl od nás informaci v emailu, jak bude řešena. Jelikož jste vybral zboží, u kterého bylo uvedeno, že je nedostupné, nabídli jsme Vám náhradu, kterou jste nakonec neakceptoval. Dokonce jsme spolu posléze komunikovali i telefonicky. Bezpochyby byste ještě náš hovor dohledal v historii hovorů. Konkrétně 8.9. 13:24. Vaše recenze nás proto velmi překvapuje, protože se nezakládá na pravdě. Ale i přesto děkujeme za Vaše hodnocení. Netfox.

Nejhorší zážitek v poslední době.

Reakce obchodu Netfox.cz

Dobrý den, je nám líto, že jste měl z nákupu nejhorší zážitek v poslední době. Ale zboží pro Vás bylo připraveno během 3 pracovních dnů a při přebírání objednávky jsme se několikrát ujišťovali, zdali je všechno v pořádku, protože Váš přístup nám přišel poměrně neobvyklý. Nevíme, co Váš špatný zážitek způsobilo. Kdyby nastal jakýkoli problém, stačilo říct, vše se dá řešit. Ale i tak děkujeme za Vaši recenzi. Netfox.

Vy jste srandisti. Na moji objednávku jste odpověděli, že zboží namáte. A teď chcete, abych to zboží hodnotil. Já rozumím, že žijeme v Absurdistanu, tak to vaše vyjádření do toho perfektně zapadá. Proč to máte v nabídce, když to zboží nemáte? Čest vaši srandovní práci!

Reakce obchodu Netfox.cz

Dobrý den, pane Jekrmane. Mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Nicméně Vámi vybrané zboží mělo v kolonce dostupnost explicitně uvedeno: "není skladem / dostupnost na dotaz". Což tedy může znamenat i to, že je zboží nedostupné. Co se týče hodnocení nákupu, dotazník Vám přišel od Heuréky, nikoli od nás. Není to věc, kterou bych mohli jakkoli ovlivnit, ale Vašeho názoru si vážíme. Snad Vám tedy alespoň naše reakce pomůže lépe se zorientovat při objednávání zboží na Internetu. Děkujeme. Netfox.

• zboží uváděli na webu jako dostupné, přitom nebylo
    • zboží jsem zaplatil předem a o vrácení peněz si asi můžu nechat zdát
    • kdy bude zboží naskladněno vám nikdo neřekne

Kdo chce přijít o peníze, ať zde nekupuje. Na webu obchodu jsou zavádějící informace (zboží na skladě neexistuje). Nedoporučuji.

• zboží zatím nedorazilo

Zboží nedodáno ani po 14 dnech. Datum posunut 2x, byl jsem nucen zrušit objednávku.

zboží vice jak měsíc nedorazilo, ani žádné zprávy kdy dorazí. ostuda

únor 2021 POZOR NEPLAŤTE NIC DOPŘEDU!!! Objednané zboží nedoručili, platbu nevrátili, od platby za zboží uběhlo 45 dnů, na reklamaci neodpověděli. Dejte si pozor, ať nedopadnete jako já.

• Od obědnávky 10dní a stále nic.

Po objednání mi bylo sděleno, že zboží už není skladem a ojednávka zrušena.

• Obchod zavolal sám že zboží není skladem a že zjistí a 2 dnů zavola
    • Obchod už se neozval a ani nereaguje na mě dotazy

• nepravdivé údaje doručení na eshopu
    • nedodrženo nové datum

velké zklamání

• Nesolidní jednání a zrušení objednávky, která byla řádně vyplněna a poslána. Důvod....zboží najednou nebylo. Při objednávání však bylo skladem.A ještě drzost z vaší strany se ptát jak jsem byla spokojena. neslýchané!

zboží nabízeli na svých stránkách,po objednávce za dva dny odpověděli,že zboží nemají.

• Zajímavé zboží ale ne na skladě

Zklamání

• parkování

Arogance vedoucího, možná majitele firmy.

• Některé zboží mají jen oni
    • Psychopatický prodavač

Dodaný výrobek- bazénový teploměr měl v sobě zcela nefunkční baterii. K vybití zřejmě došlo pro to, že baterie nebyla po dobu skladování odpojena od přístroje. Po výměně baterie je výrobek funkční.

• blízko centra
  • Po opakovaném upozornění mi aku přišly v zoufalém stavu. Špatně zabalené bez ochran koncovek, ohnuté kontakty a díky pohybu v balíku podřený povrch. Vypadaly jak 10 let staré. Z telefonátu jsem pochopil ,že "blbec" jsem já.