Super , rychlé dodání hned 2.den po objednání, doporučuji.

Reakce obchodu Netfox.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si vážíme. Jsme rádi, že jste byli s vyřízením objednávky spokojeni. Netfox.

Vy jste srandisti. Na moji objednávku jste odpověděli, že zboží namáte. A teď chcete, abych to zboží hodnotil. Já rozumím, že žijeme v Absurdistanu, tak to vaše vyjádření do toho perfektně zapadá. Proč to máte v nabídce, když to zboží nemáte? Čest vaši srandovní práci!

Reakce obchodu Netfox.cz

Dobrý den, pane Jekrmane. Mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Nicméně Vámi vybrané zboží mělo v kolonce dostupnost explicitně uvedeno: "není skladem / dostupnost na dotaz". Což tedy může znamenat i to, že je zboží nedostupné. Co se týče hodnocení nákupu, dotazník Vám přišel od Heuréky, nikoli od nás. Není to věc, kterou bych mohli jakkoli ovlivnit, ale Vašeho názoru si vážíme. Snad Vám tedy alespoň naše reakce pomůže lépe se zorientovat při objednávání zboží na Internetu. Děkujeme. Netfox.

• Velký výběr.
    • Dobré ceny.
    • Když je něco v nepořádku, okamžitě volají a vše řeší.

Reakce obchodu Netfox.cz

Dobrý den, Ivano, těší nás, že jste byla s nákupem spokojena. Pokud nestane nějaká nesrovnalost, snažíme se zákazníky kontaktovat a domluvit případnou alternativu. Děkujeme. Netfox.

• telefonický kontakt pro rychlejší doručení - doporučení dopravce

Špičkový obchod,vše fungovalo jak má.

Reakce obchodu Netfox.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení. Těší nás, že jste byl s nákupem spokojen. Netfox.

• Možnost osobního vyzvednutí.
    • Příznivé ceny.

Reakce obchodu Netfox.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Netfox

• Příznivé ceny
    • Možnost osobníhoi vyzvednutí

Reakce obchodu Netfox.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Netfox

• Velice vstřícný přístup prodejce pana Zajíce, který je skutečným odborníkem a i když nastane problém, tak neváhá a situaci řeší. Dobře zde zaparkujete.
    • dobře zde zaparkujete

Reakce obchodu Netfox.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup. Jsem rád, že jste byl spokojený i přes drobný problém. Vážíme si Vašeho doporučení. P. Zajíc

komunikativní, spolehlivý

• výběr

spokojenost

• zboží uváděli na webu jako dostupné, přitom nebylo
    • zboží jsem zaplatil předem a o vrácení peněz si asi můžu nechat zdát
    • kdy bude zboží naskladněno vám nikdo neřekne

Kdo chce přijít o peníze, ať zde nekupuje. Na webu obchodu jsou zavádějící informace (zboží na skladě neexistuje). Nedoporučuji.

omunikace s obchodem byla velmi dobrá.

• objednáni z domova po internetu

Rychlost, ochota, příjemné jednání

• zboží zatím nedorazilo

Výborná komunikace. Kvalitní zboží.

Zboží nedodáno ani po 14 dnech. Datum posunut 2x, byl jsem nucen zrušit objednávku.

• Osobní odběr zdarma

• cena zbozi
    • rychlost dodani

• Zboží bylo dodáno druhý den.

Objednávejte , rychlé jednání.

• rychlost dodání, solidní ceny, perfektní dohoda v případě nutnosti výměny zboží