Na zboží, které mělo být skladem, jsem čekal týden.
    Objednával jsem v neděli a v úterý stále žádná výzva pro zaplacení. Když jsem do obchodu telefonoval, pán zněl otráveně a neochotně, nicméně alespoň mi zařídil zaslání faktury pro zaplacení. Zboží dorazilo až v pondělí.

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Dobrý den, děkujeme za reakci. Zvolil jste platbu na proformu - platba předem zálohou.
    V tomto případě zboží expedujeme po zaúčtování platby.
    Faktury na zálohu jsou odesílány po zpracování/připravení objednávek a může tam dojít ke zdržení.
    Urychlit odeslání zboží můžete doložením potvrzení transakce.
    Pro rychlejší vyřízení objednávek můžete využít platbu GoPay nebo klasickou dobírku.
    Objednal jste 16.5. v 19:18, odeslána faktura 18.5. v 9:11, platba byla zaúčtována 20.5. v 0:00,
    zboží bylo odesláno poštou 20.5. 9:39.
    Narex Consult a.s.

Zboží nebylo shodné s originálním dílem. I když v popisu psali, že je to originální díl. ... Možná ano, ale do jiného zařízení...

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Dobrý den, nemáme od Vás žádnou zpětnou vazbu ani reklamaci dodávky. Chyba se stát mohla a vše lze vyřešit ke spokojenosti než hned psát záporné recenze. Objednal jste spínač pro Makita GA9020. Model se vyrábí více jak 10let. Došlo tedy v průběhu výroby k inovacím a tím je někdy nutné změnit zapojení nebo dokoupit další díly.
    S úctou Team Narex Consult a.s.

Objednané zboží mi dosud vůbec nedošlo.Při telefonické reklamaci dodávky na telefoním čísle uvedeném v objednávce min po nekolikátém přepojení řekli,že jsem se dovolal na ústředí a do e-schopu musím volat na jiné číslo,které nikdo nezvedal.

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Dobrý den, omlouváme se za prodlení. Vaše objednávka se již expeduje. Důvodem zdržení je havárie systémového serveru, který je od 25.4.2019 nefunkční. Provoz byl kompletně zastaven. Obnova dat je časově náročná a neznáme termín spuštění eshopu. Teprve 6.5.2019 se podařilo obnovit účetní systém a postupně vyřizujeme objednávky. Děkujeme za pochopení.

• Dlouhá dodací lhůta.

• Limit na nákup - neberou platební karty do 200Kč

Nikdo mě neinformoval o průběhu obchodu ani o naskladnění. Musel jsem si všechno obvolat.

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Dobrý den, veškeré informace jsou uvedeny na stránkách eshopu.
    Podrobné info najdete v záložkách "O NÁS" nebo "VŠE O NÁKUPU".
    V potvrzení objednávky je potom uveden předběžný termín dodání.
    Dostupnost (Ano/Ne) vidíte v detailu zboží.
    Objednávku jste vytvořil v pátek 11.5.2018 ve 14:02hod.
    Položka byla skladem na jiné pobočce než je odběrné místo.
    V sekci VŠE O NÁKUPU je uvedeno, že takové zboží převádíme a kdy bude možné vyzvednutí.
    Objednávka byla zpracována v pondělí 14.5.2018 a ve 12:45hod převedena na prodejnu.
    Po zpracování a připravení by jsme Vás samozřejmě informovali, ale volal jste sám ještě dříve než bylo zboží připraveno. Není pravda, že neinformujeme zákazníky o připravenosti zboží.
    Zboží v hodnotě 99Kč jste si potom vyzvedl 15.5.2018.
    Platby kartou pod 200,- kč jsou neekonomické z důvodu všech nákladů a poplatků.
    Víme, že je to v rozporu s platební asociací, která platby kartou může doporučit, nikoliv nařídit akceptaci všech plateb. Zákon není porušen žádný. Ve smlouvách s bankou je uvedeno, že jsme oprávněni účtovat poplatek převyšující náklady. Zvolili jsme raději limit pro platbu než poplatek.
    Toto omezení však bude kompletně zrušeno od 1.6.2018 kdy máme nově nastavenou smlouvu s bankou.
    Děkujeme za Vaše hodnocení a nákup.
    Team Narex Consult a.s.

zboží je v tuto chvíli v reklamaci.

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Dobrý den, zde hodnotíte obchod, nikoliv zboží. Objednávku jste vytvoříl 7.8.2017 na zboží skladem. Zvolil jste osobní odběr na prodejně. Obratem jste byl vyrozuměn o připravenosti objednávky a zboží zakoupil dne 8.8.2017. Reklamaci jste zadal dne 17.8.2017 na čerpadlo Kreator KRT992000 za 106,- Kč. Reklamace je již v servisu na posouzení. O dalším průběhu Vás budeme informovat. V recenzi hodnotíte i dopravce a délku dodací lhůty u objednávky s osoním odběrem. Vaší recenzi považujeme za křivdu.

Doplňujeme stanovisko servisu ze dne 25.8.2017 k uvedené reklamaci: Záruka zamítnuta -
    "Vytavená vrtule čerpadla-zcela evidentně chod(pokus o sací efekt) bez přítomnosti vody/kapaliny."
    Neopravitelná závada, používáno v rozporu s návodem. Čerpadlo a sací hadice musí být naplněna před použitím kapalinou. V rámci dobrých vztahů s dodavatelem bude zákazníkovi vystaven dobropis.

• Es ist in der heutigen Zeit unverständlich, warum einfache Ersatzteile nicht über Ländergrenzen verschickt werden. Das funktioniert auf der ganzen Welt. Bei Narex gibt es da erheblichen Nachholebedarf!

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Pro vývoz zboží do EU musí být splněna legislativa EU a s tím jsou spojené i vícenáklady. Proto jsme Vás odkázali na dealery v Německu. Naše společnost dodáva pouze v ČR a SR. Je to zcela legitimní a Vaše hodnocení není relevantní.

• přehlednost
    • velký výběr
    • neochotná obsluha
    • přístup k zákazníkovi - ve stylu "naval prachy, nezdržuj a vypadni"

slušný e-shop kontra čecháčkovský socialistický přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a hodnocení.
    Objednal jste 4.2. položku skladem GKC108 a vyzvedl ji 6.2. Dne 6.2 jste také přiobjednával neskladovou položku - akumulátor BL1310, který byl naskladněn 10.2. Vyzvednutí jste učinil 14.2. O průběhu a stavu objednávky jste byl informován. Nevidím žádné pochybení ve vyřízení objednávek.
    Naši prodejci samozřejmě odbavují více zákazníků a může se stát, že se nemohou maximálně věnovat jednomu zákazníkovi, ale musí zajistit chod prodejny bez přerušení a řešit další zakázky. Pokud potřebujete rady, kontaktujte nás nejlépe mezi 8:00 - 10:00 hod.
    Svou nespokojenost s personálem jste mohl řešit okamžitě s nadřízeným. Nařčení "socialistický přístup" nás velmi mrzí.
    S pozdravem Narex Consult a.s.

• Velký sortiment, profi prodavači
    • -

Jednoznačně doporučuji

• Byli jste v nákupním společenství Lyoness a doporučoval jsem vás svým zákazníkům, kteří jsou také klienti Lyoness

Byl jsem vaším spokojeným zákazníkem.Jako klienta mě k vám přivedlo nákupní společenství Lyoness.Bohužel jste z tohoto společenství vystoupili. Jsem tedy nucem najít jiného obchodního partnera ze sítě obchodníků Lyoness.
    I tak děkuji za vaše předchozí služby a přeji hodně zdaru v obchodování.

S pozdravem Hanzlíček Miloš

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Kooperace se společností Lyoness nebyla pro naše obchodování výhodná. Procento zákazníků prostřednictvím tohoto systému nedosáhlo našeho očekávání. S pozdravem Narex Consult.a.s.

• Velký výběr zboží z toho sortimentu co jsem potřeboval.
    • Nemá slabiny.

Stále mě udivuje systém na Heuréce. Dnes se všeci obchodníci snaží a půměrný nákup je prefektní. U hodnocení 50% bych si představoval slovo "nevyhovující". Bohužel musím dát 50 % - průměrný nákup, jsem spokojen. U doporučení známým mě chybí nějaká třetí možnost, aby to nevyznělo tak negativně. Nikdy nikomu radši nic nedoporučuji, takže musím dát že ne.

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Dobrý den, děkujeme za nákup a za Váš čas s dotazníkem Heureky. Třetí možnost dle našeho názoru není třeba. Buď obchod proběhl v pořádku nebo ne. Děkujeme za Váš názor. S pozdravem Narex Consult.a.s.