nepřišel mi vzorek, který jsem si z nabídky vybrala. A když jsem napsala tuto informaci na Váš e-mail, nikoho to nezajímalo.

• Zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv prodejně v ČR
    • Můžete platit až při vyzvednutí
    • Na e-shopu jsou lepší ceny než přímo na prodejně
    • Dlouhá doba pro vyřízení objednávky

Objednávku jsem si osobně vyzvedla a zaplatila na vybrané prodejně, takže jsem neplatila poštovné, což je super. Ale v dnešní době, kdy se e-shopy předhánějí v rychlosti vyřízení objednávek, mi přijde doba 10 dní pro dodání zboží, které je skladem, extrémně dlouhá. Naštěstí bylo zboží pro mě a ne jako dárek. Po objednání se 8 dní nic nedělo, až 9. den přišlo do mailu potvrzeni objednávky.

• Ihned po objednání zboží jsem platbu uhradila kartou. Vyřízení objednávky trvalo 10 dní i přesto, že zboží již bylo zaplaceno (nebo právě proto?!). Příští nákup zcela určitě uskutečním v konkurenční parfumerii, kde mi zboží dodají do 3 dnů.

Nejprve na zákaznický dotaz strohá nic neřešící odpověď a na další dotaz již bez odpovědi . Objednávka cca 10 tis Kč....

• dobry vyber znacek
    • podruhe nedodrzuji termin dodani zbozi
    • na prodejne je vzdy spousta prodavacek, ale pokazde mame cekat na tu pravou, ktera muze vydat zasilku

Pozadala jsem pani na prodejne pri vyzvednuti zasilky, aby vyhodila krabicku s penoplastovou naplni (kterou ona jiz rozbalila), a dala mi z toho jenom tasku s nakupem. Pani to velmi neochotne udelala, rekla ze nema kam ji vyhodit.

• Mohol som si objednat vonavku takej velkosti, aku ine internetove obchody s parfemami v tom case neponukali.

Celkovo ma zaskocil dodaci termin, vo vseobecnych podmienkach sa pise nieco ako 3-5 dni, nicmene som svoju zasielku 2x urgoval (3. den a 5. pracovny den), aby mi konecne napisali, ze nestihaju balit. Realne nachystane k odoslaniu po 7 pracovnych dnoch, dodane 9 pracovny den. V case objednania boli obe polozky "skladom", takze som rozhodne neocakaval, takto dlhe dodanie.

Komunikacia / rychlost odpovedi - tiez tu vidim priestor pre zlepsenie.

Toto bol moj prvy nakup a mam silnu pochybnost, ci v tomto obchode nakupim znova.

Parfém dodaný až po urgenci na zákaznické lince, peníze z účtu dávno odečtené. Bez objednaného dárkového balení a s nalepenou cenovkou za parfém. Tím je dárek samozřejmě poškozený, protože cenovka nejde sundat.

• Dlouhá dodací doba

Zboží přišlo pozdě až po čtrnácti dnech a jeden kus byl jiný,než jsem si objednala .Tak již nic objednávat nebudu.

• Celkem dobrá komunikace ohledně výdeje zboží.
    • Pomalá dodávka (14 dní a možná i více)
    • Dodali jiné odstíny zboží než bylo objednáno

Objednávka zboží dorazila asi za 14 dnů, přičemž 2 ze 4 objednaných věcí nepřišly v požadované barvě, naštěstí hlavní věc, která byla myšlena jako dárek k vánocům dorazila v pořádku. Oproti loňsku vidím posun, zboží alespoň došlo, ale i tak mi příjde, že by se eshop této společnosti měl razantně změnit, dodat zboží za 14 dní a ještě k tomu jiné je v dnešní době spíše urážkou zákazníka...

• Nenasel jsem oproti konkurenci
    • Neschopni v beznem terminu dodat objednavku nebo slespon vysvetlit zdrzeni nebo nemoznost splnit objednavku

• Neuvěřitelně dlouhá reakční doba. Následně dorazila informace o tom, že je zboží připravováno. Žádná poznámka ohledně doručení a potvrzení místa, kde zboží vyzvednout. Pouze e-mail s žádostí o ohodnocení. Výsledek ... žalostný stav Vašeho e-shopu. S pozdravem Radka Kostrhoun Cidlinská
    • Strašně dlouhá dodací lhůta

..ani po 14ti dnech od potvrzení objednávky zboží neodorazilo..za to ale dorazil tento dotazník spokojenosti

Po týdnu jsem kontaktovala společnost s dotazem kde je moje zásilka, ke které me doposud nepřišlo ani potvrzení objednávky a ani žádné info kdy bude doručena... Podle slecny operatorky zásilka v jejich systému nebyla ...nebylo jim divně že mají pripsane peníze na účtu které jim nepatří.. . Po delší komunikaci mě bylo slíbeno tě peníze zašlou zpět na ucet . Tak budu doufat ze to tak bude

• nevím v jakém stavu objednávka je

• po více jak 9 dnech zrušili objednávku

Nakoupila jsem z důvodu slevy k Black Friday, protože jsem chtěla výrobky vyzkoušet a nechtělo se mi za ně platit plnou cenu.
    Stránky nejsou úplně user friendly.
    Za velký nedostatek považuji chybějící složení u výrobků.

• velký výběr
    • rozumné ceny
    • tragická doba zpracování objednávky - trvalo 10 dní, předat balík dopravci
    • mizerná komunikace

tragická doba zpracování objednávky - trvalo 10 dní, předat balík dopravci, když jsem psal e-mail, že to opravdu trvá dlouho, volali mi, že jim nejde zaslat balík poštou a zašlou přes DPD - s tím nemám problém ,ale zjistit to asi netrvalo 10 dní, telefon měli...

Zboží objednáno a zaplaceno před 10 dny!!!Dosud nedorazilo!
    Komunikace nulová. Přišla pouze SMS, že objednávka byla přijata a zpracovává se. Po té obchod nekomunikuje! Očekávala bych přinejmenším vysvětlení, proč objednávka není po 10 dnech vyřízena !
    Všechny výrobky byly skladem,tak opravdu nechápu tak dlouhou dodací lhůtu . Objednala jsem poprvé a určitě naposledy!