Doporucuji

Prodavačky příjemné ,poradí!!

• Bezproblémová komunikace
    • Solidní ceny
    • Dárečky k nákupu
    • Nepřehledné, pokud vyhledávám v mobilu

• K nákupu vždy dostanu vyčerpávající informace.

V obchodě vždy velmi příjemné poradkyně, které dle mého názoru dokáží poradit a vybrat odpovídající výrobky.

Vynikající

Jsem maximalne spokojena.

Skvělý nákup...rychlý a bezproblémový .Jsem spokojená.

• rychlost, profesionalita

• bez problémů

• Značku Clinique v prodejnách ve Zlíně neseženu, tak jen přes e-shop, k zásilce byl přibalen dárek, kosmetická taštička se vzorečky kosmetiky.

• Vše v naprostém pořádku, doporučuji

• Možnost vyzvednutí na prodejně

• možnost bezplatného doručení na prodejnu
    • V emailu bylo uvedeno že zboží bude na prodejně 14 dní, poté bude objednávka stornována. Po třech dnech kdy jsem si přišla vyzvednout zboží mi bylo oznámeno že objednávka byla již stornovaná.

Objednávka došla včas. Ale komunikace s obchodem, byla trochu chaos. Napřed došla zpráva, že se objednávka vyřizuje. Pak další zpráva, že se zpozdí a na konec došla tak jak měla.

• Rychlé doručení objednaného zboží.

1. Čekala jsem na objednávku týden .
    2.I když doprava zdarma nad 999 Kč , nemůžeš v e-shope uplatnit zákaznický peněžní kupon, který má platnost jen několik měsíců , proto byla nucena jít do obchodu pro vyzvednutí objednávky. Není to vůbec pohodlně !

Výhodou je velký výběr, nevýhodou je, že není možno si vyžádat vzorek makeupu. Prodavačky jsou ochotné, prostředí příjemné. Výhodou jsou i zákaznické karty a slevy.

• rychlost, zboží skladem

Nevím co mám hodnotit, když mi bylo zboží z obchodu, kde jsem si ho měla vyzvednout odesláno zpět do skladu, před vypršením doby k vyzvednutí.
    NECHÁPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skvělé paní na prodejnách, kvalitní, rozmanitý sortiment, lákavé nabídky na eshopu, stále je co objevovat.