• Sháněla jsem konkrétní výrobek.
    • Cena byla vyhovující.
    • Doručení expresní.
    • Moje první objednávka proběhla k naprosté spokojenosti.

Přehledný e-shop, rozumné ceny, expresní doručení.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za kladné hodnocení eshopu, doporučení a Vaši spokojenost. Budeme se těšit na další nákup.

• Vysoke poštovné.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za kladné hodnocení eshopu. Ceny dopravného se řídí sazbou dopravce, kterou nemůžeme ovlivnit. Budeme se těšit na další nákup.

• lze osobně vyzvednout

• dlouhá doba dodání

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

omlouváme se za vzniklou situaci – opožděné dodání zásilky. Prověřili jsme vaši objednávku. Objednané zboží bylo odesláno kurýrem PPL v den platby na účet tj. 7. 3. 2017. Pozdní dodání vzniklo na straně společnosti PPL. Problémy na straně přepravce nejsme schopni ovlivnit. Ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci. Děkuji Línek A.

• Rychlost komunikace, technická pomoc, stejná banka jako můj soukr. účet
    • zatím žádné

Doporučuji. Rychlé jednání, technická pomoc, skvělá komunikace.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi za spokojenost s naším eshopem. Těšíme se na další nákup.

• prehladnost, komunikacia, kvalita tovaru a sluzieb
    • nema

Plne odporucam nakup v tomto obchode a vyzdvihujem komunikaciu, pretoze som nakupoval zo Slovenska a pan majitel, alebo zamestnanec so mnou promptne telefonicky komunikoval o moznostiach nakupu tovaru.Som velmi spokojny a urcite to nebol moj posledny nakup v tomto obchode

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

• Ponukali darcek .samozrejme nedorazil......

Vážená paní Emílie,

Vaše objednávka byla vytvořena a přijata v Pátek 10. 2. 2017. V ten samý den (10. 2. 2017) Vám byl odeslán e-mail s fakturou a též objednávka byla vyexpedována a předána dopravci PPL. Zboží Vám bylo doručeno v Úterý 14. 2. 2017.(běžná doba dodávky na Slovensko) Dárek jste nemohla obdržet, jelikož hodnota vaší objednávky nedosáhla 5.000 bez DPH, za kterou je dárek posílán. Děkuji Línek A.

• nabízené zboží je skladem
    • rychlost dodání
    • velký výběr, přehledný e-shop
    • nic mě nenapadá

E-shop vřele doporučuji.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za kladné hodnocení eshopu a doporučení. Budeme se těšit na další nákup.

• měli zboží jaké jsem chtěla

velká spokojenost,nevybrala jsem barvu,bylo mi to celkem fuk,hned mě kontaktovali s dotazem,zboží přišlo do týdne,nevím přesně 3-4.dny,fakt brzy,obchod doporučuji

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

• super pristup k zakaznikovi, a rychlost dodania

Vrele doporučujemLaco

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za spokojenost s naším eshopem a kladné hodnocení. Těšíme se na další nákup.

• zboží které jsem chtěl

super

• Rychlost, bezproblémovost.
    • Žádná mě nenapadá.

Opravdu dobrý obchod.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

reakce z obchodu skoro okamžitá, horší to bylo s dopravou - dorazilo až po svátkách bez jakéhokoliv upozornění od PPL mailem, takže tak trochu překvápko

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za kladné hodnocení eshopu. Naše zboží je skladem a expedujeme ho ihned v den objednávky(pracovní dny). Bohužel dopravce ovlivnit neumíme. Omlouváme se za vzniklé potíže a pozdní dodání.

• - velký výběr zboží
    • - nabízené zboží je skladem
    • - rychlé dodání
    • - cena

Vřele doporučuji tento eshop pro jeho přehlednost, rychlost dodání, kdy nabízené zboží mají skladem a příznivé ceny.

• široký sortiment

v pohodě obchod

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Zboží jsem objednala, dva dny na to mi přišel email s fakturou s tím, že zboží bylo posláno. Čekám už 11 dní a pořád nic. Nejsem spokojená. Doporučuji spíše trpělivým osobám.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Omlouváme se za pozdní doručení zboží. Problém nebyl na straně expedice eshopu, ale bohužel na straně dopravce. Kontaktovali jsme Vás a problém vyřešili. Těšíme se na další nákup v našem eshopu.

• široká nabídka kvalitního zboží
    • příznivé ceny
    • rychlý dodací termín

Všem nakupujícím vřele DOPORUČUJI!

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za kladné hodnocení eshopu a jsme rádi, že jste spokojena s naší nabídkou zboží a službami. Těšíme se na další nákup.

• Platba predem, prehledne stranky, komunikace OK
    • Nevim

Doporucuji, velky vyber.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

• Velký výběr a solidní ceny
    • Drahé poštovné

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za kladné hodnocení eshopu. Ceny poštovného se řídí ceníkem dopravce. Těšíme se na další nákup.

• Široký výběr zboží a přehlednost stránek

Mohu vsem doporucit!!