• Vse Ok

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení eshopu a doporučení. Budeme se těšit na další nákup.

• Rychlost a osobní přístup prodejce. To se často nevidí....

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

• První nákup bez předchozí zkušenosti. Rychlá bezproblémová odezva.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

• Rychlé, bezproblémové dodání objednaného zboží.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

• perfektní spolupráce, výborný přístup k zákazníkům

• Rychlost dodání.
    • Složité ověřování plnoletosti.

Stihnul jsem nakoupit ještě před ověřováním plnoletosti přes notáře. Jelikož jsem chtěl koupit znovu pro kamarádku a už to chce úředně ověřenou plnoletost musel jsem objednat jinde, Jinak jsem byl s obchodem naprosto spokojen.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za doporučení a spokojenost. Ověření není nutné dělat u notáře. Lze nakupovat s vytvořeným účtem na mojeID s nejvyšším ověřením.

• Toto zboží jinde neměli
    • Jsou drazí

• Vše vyřídí okamžitě

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Vstricny pristup pri reseni problemu

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za Vaši spokojenost, pozitivní hodnocení eshopu a doporučení. Budeme se těšit na další nákup.

Rychlé vyřízení mé objednávky.

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Perfektni komunikace, kdy jsem dostal odbornou radu...pan mel o humidorech evidentne dobre povedomi

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlost odeslání, protože mi zboží dorazilo den po objednání..
    • žádné mě nenapadají

• Ochota spolupráce
    • Žádné

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Obchod je super len by na web stránke mohol byt návod na prvé nastavenie napr. humidorov. Nikde som ro nenasla akurát v krabici bol nejaky lístok napísaný v angličtine . Inak všetko super .

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

Děkujeme za kladné hodnocení eshopu, doporučení a Vaši spokojenost. Budeme se těšit na další nákup. Návod byl doplněn.

• NEMUSIM NIKAM CHODIT A SHANET PO RUZNYCH OBCHODECH
    • O ZADNYCH ZATIM MEVYM

BEZ ZAVAD ZATIM

Reakce obchodu eshop.fortisdb.cz

• Rychlost a přijatelná cena zboží.
    • Nevím o ničem.

Rozhodně nákup doporučuji.