• cenová dostupnost, kvalitní zpracování, dodržení termínu dodání, vykrytí cele objednávky najednou, včetně veškerého spojovacího materiálu. / hodnotím svoji první objednávku ze srpna 2017
    • platba v hotovosti

Reakce obchodu Eshop Drewmax

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Platba v hotovosti je u zákazníků nejčastěji volenou formou úhrady. Doufáme, že Vám zboží bude dělat radost. Barbora Ottová, obchodní oddělení

Zboží bylo dodáno v pořádku a bez závad, v dohodnutém termínu.

Reakce obchodu Eshop Drewmax

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladně hodnocení. Ať Vám zboží dělá radost. Barbora Ottová, obchodní oddělení

srozumitelné a přehledné stránky, rychlé a ochotné jednání, zájem o zákazníka - okamžité vyřízení dotazů a přání.

spokojenost, zboží bylo dodáno dříve, než byla avizována lhůta

Reakce obchodu Eshop Drewmax

Dobrý den, velmi děkujeme za Váš čas věnovaný kladnému hodnocení. Přejeme jen spokojenost se zakoupeným zbožím. Barbora Ottová, obchodní oddělení

• Dobrá a srozumitelná komunikace.
    • Vesměs se jedná o polský nábytek, úsudek ať si udělá každý sám...

Společnost Drewmax za to nemůže, ale polský výrobce nábytku, to je zkrátka stále stejná klasika. Dřevo, na kterém v pondělí zpívali ptáci, je již v pátek proměněno na nábytek, tím pádem vzlíná pryskyřice z narychlo usušených prken. Nekvalitní spojovací materiál a od oka předvrtané otvory pro uchycení potřebného.... To je ve zkratce vše. Těch sprostých slov při montáži bylo hodně...

Reakce obchodu Eshop Drewmax

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Prodáváme nábytek polského výrobce s letitou rodinnou tradicí, jehož výrobky jsou velmi kvalitně zpracovány. Naši zákazníci se o tom mohou přesvědčit v naší kamenné provozovně, kde je vystavena expozice nábytku z borovice i z buku. Je zde zcela patrné, že se nejedná o žádný tenký "obchoďákový" nábytek. Mrzí nás, že Vaše zkušenost nebyla stoprocentní a připomínky předáváme výrobě. Barbora Ottová, obchodní oddělení

• dobrá cena
    • doba dodání

Přehledná a rychlé komunikace, u tohoto nábytku však musíme počítat a delší lhůtou dodání stran výroby.

• kvalitní sortiment

• Obchod je v pořádku, ale kvalita zboží nebyla v mém případě dobrá. V jednom případě načernalé dřevo, ve druhém případě černá šmouha cca 10cm přelakovaná (žádný suk, žádné prosmolení, nicméně tyto vady jsou prý na pohledové straně v pořádku). Na reklamaci bych musel vrchní desku zase sundat vše zabalit a poslat obchodu zpět a čekat s rozebraným nábytkem na vyřízení. Což je jistě v pořádku z pohledu obchodního zákoníku, ale na další nákupy jistě zvolím někoho v blízkosti, kam mohu případné reklamované věci dovézt.

Dobrý obchod pokud bydlíta v jeho dosahu pro případ reklamace

• výhoda dopravy

Vše bez problémů, jak má být. I s objednaným zbožím jsme spokojeni.
    Obchod doporučuji.

Obchod perfektní, rychlá a velmi vstřícná komunikace.

Absolutní dochvilnost, jsem ze staré školy

• Vynikající a rychlé vyřízení.
    • Nákup jsem zkusila.
    • dobrá nabídka a zboží velice levné.

Přehledný výběr.
    Výborná cena a kvalita.
    Rychlá doprava až do bytu.
    Velice doporučuji!

• Přímá komunikace, když chtějí něco dovysvětlit, tak zavolají.
    • žádné jsem nenašel

Zboží dorazilo včas a vpořádku, změnu dodací adresy a změnu platby vyřešil obchod po telefonu, takže velká spokojenost.

Co se týče zboží, tak doporučuji kupovat nábytek od českých výrobců, protože složit ty dvě postele nám trvalo cca 30 minut a zdají se velmi kvalitní. Poslední postel od italského výrobce jsme dávali dohromady půl dne a kvalita je hrozná...

Kvalita zboží nic moc (na desce stolu nerovnosti, na nohách židlí třísky )

• Velký výběr , snadné objednávání.
    • Malé parkoviště na nakládání zboží do auta.

Vcelku spokojen, co jsem chtěl jsem dostal a ještě navíc ve smontovaném stavu :-)

• Rychlé nakupování,výběr zboží
    • Myslím že nemá slabiny,byla to první objednavka

Doporučuji objednávat,rychlé vyřízení a spokojenost i s komunikací přes telefón.

• celkem slušný výběr
    • výběr masívu
    • převážně nábytek na objednávku
    • tomu odpovídají dodací lhůty
    • nezlobil bych se kdyby byly kratší

myslím že solidní obchod

• Hlavni výhodou to skvělí obchod našem městě.

Kdo má rád nabytek z masivu, najde tam vše co potřebuje. Vřele doporučuju!!!