• Má levné koruny

Výborně

• komunikace

měli jste zboží, které jsem sháněla a vyhovovalo mi

• Cena,rychlost.
    • O

Doporučuji.

• Nevím o žádných.

Doporučuji.

• Rychlost. Perfektní zpracování. Kvalita
    • ---

• nedostatečný montážní návod

• Velice rychlé a pohodové jednání ze strany obchodu. Profesionalita.

Tento obchod doporučuji.

• rychlost dodání, možnost výběru podle obrázků, cena

Zboží se mi líbilo i cena byla výhodná. Prostě jsem byla spokojená se vším a není k tomu co dodat.

• rychlost, přehlednost, jednoduchost
    • o žádných nevím

• pěkně nafocené zboží
    • 29. března jsme si objednali zboží(dětská postel, věšák, židle, stolek, noční stolek) přesahující částku 13 tisíc korun. do dnešního dne nemáme ani peníze ani zboží. Firma přestala s námi komunikovat , nechce uznat svoji chybu. Mám měsíc před porodem, syn spí v postýlce, kterou bude muset přenechat miminku. Jsem zoufalá , zvažujeme co dál.

Nedoporučila bych obchod ani největšímu nepříteli.

Reakce obchodu Eshop Drewmax

Dobrý den, tato záporná reakce nás velmi mrzí, ale nezdá se nám bohužel zcela objektivní. Zákazku jsme měli připravenou ještě před uváděným termínem, ačkoliv bylo požadováno moření dřeva. Chyběla jen jedna položka, jejíž moření se ve výrobě zkomplikovalo. Zákazník se rozhodl čekat na kompletní zakázku, která se tak celá o týden zpozdila. Tuto skutečnost jsme vždy přiznávali a o celé záležitosti průběžně komunikovali. Dosud se nám nikdy nestalo, abychom přestali být se zákazníkem v kontaktu. Náš obchod funguje dvacátým rokem a máme dostatek zkušeností na to, abychom nepraktikovali takto krátkozraká řešení. Nabízeno bylo i vrácení peněz, zákazník však dodání zboží požadoval. Celá situace se nakonec vyřešila finanční kompenzací s týdenním zpožděním.

Rychlá reakce obchodu.

• Rychlost dodání zboží, komunikace s obchodem

Doporučuji, zboží dodáno velmi rychle.

• Byla jsem srozuměna s dodáním zboží do 2-4 týdnů.Při objednávce jsem prosila o dodání zboží do dvou týdnů,měl to být dárek k vánocům.Je 5.lena večer a zboží stále nikde!

Reakce obchodu Eshop Drewmax

Dobrý den, zboží skutečně nebylo dodáno do vánoc a velice nás to mrzí. Speciálně v tomto hektickém období se snažíme co nejvíce navýšit skladové zásoby, naše pracovní doba je od rána do noci, a to včetně víkendů, abychom stihli odeslat vánočních dárků co nejvíce. Většina nabízeného zboží se však vyrábí na zakázku a délku jeho výroby nemůžeme nijak ovlivnit. Výrobní procesy jako je lakování a schnutí masivního dřeva nelze zkrátit, projevilo by se to na jeho kvalitě. Proto uvádíme dodací lhůtu v rozmezí 2 - 4 týdnů a nemůžeme ji blíže specifikovat.Nebylo v našich silách Vámo požadovaný termín splnit. Celoročně se však průměrná doba dodání zboží pohybuje okolo dvou týdnů.

Doporucuji, komunikace na jednicku velmi ochotni.

• Jeden z mala obchodov ktory vyraba rosty a vsetky veci vo velikosti 100x200

Super ,odporucam.

• Dobré ceny a slušný výběr zboží
    • Doprava by mohla být rychlejší ale není to nic hrozného.

• pruměrné
    • objednávájí zboží ještě od jinud,než píšou oni sami

moc spokojená jsem nebyla

Reakce obchodu Eshop Drewmax

naše společnost je výhradním dodavatelem zboží od výrobce Drewmax, tudíž zboží jde přes naší společnost rovnou od výrobce. Zboží bylo zákazníkovi dodáno již do pěti pracovních dní namísto uváděných 2-4 týdnů. Po telefonickém rozhovoru jsme zjistili, že zákazníkovi se nelíbila především malůvka na dětském nábytku a příliš velký rozměr přepravovaného balíku. Zboží standardně balíme do krabice tak, aby při přepravě nedošlo k poškození.
    e-shop Drewmax.cz

protože jsem hledala dárek pro dceru a nabídka byla podle mne nejlepší.
    Nakupovala jsem poprvé přes internet a byla jsem mile překvapena.
    Nebyly žádné problémy, košík přišel včas a v pořádku.
    Doporučila bych ho všem.

Reakce obchodu Eshop Drewmax

mnohokrát děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na Vaši případnou další objednávku.

• spolehlivost

Maximální spokojenost - zboží jsem objednával v sobotu a v úterý ráno už bylo doma. Doručení proběhlo na minutu přesně v domluveném čase, to jsem opravdu nečekal.

• kvalita
    • přehledné int. stránky a dobré hodnocení

Spolehlivý a rychlý.Pokud máte jakýkoliv dotaz ke zboží jsou velice milí a vstřícní a rádi vám zodpoví všechny otázky k vaší plné spokojenosti.Tento obchod mohu doporučit.