• Nikdo se ani neozval...

Reakce obchodu Deveraux CZ

v emailu objednávky jsou jasné instrukce zpracování objednávek na Slovensko. viz

"Kalkulaci dopravného TopTrans/DPD (dle váhy a vzdálenosti) obdržíte v co nejkratším termínu, teprve po odsouhlasení bude objednávka potvrzena. Cenu obdržíte v měně EUR. V případě že jste plátci dph, je nutno tuto informaci včetně DIČ v objednávce uvést (částky pak budou na dokladu bez dph)."

Kalkulace, kterou je nutné odsouhlasit odešla na zákazníkův email dne 27.12.2017 v 9:12. Do dnešního dne jsme žádnou reakci od zákazníka neobdrželi!!

Objednací proces tedy nebyl dokončen!
    (Z naší strany proběhlo vše jak je uvedeno v instrukcích, doporučuji zkontrolovat SPAM složku na straně zákazníka)

J.Suchý | Deveraux

• že mali tovar, ktorý som hľadal s doruučením do SR
    • že sa mi už vyše týždňa nikto neozval, či vôbec objednávku spracovávajú, alebo na mňa kašlú a nič mi ani nepošlú

podľa doterajšej "komunikácie" obchod asi ani neexistuje

Reakce obchodu Deveraux CZ

Objednávku jsem obdrželi dne 14. 4. 2017 v 21:11, kalkulace, kterou je nutné odsouhlasit odešla na zákazníkův email dne 15.4.2017 v 9:56. Do dnešního dne jsme žádnou reakci od zákazníka neobdrželi!!

Objednací proces tedy nebyl dokončen!

J.Suchý | Deveraux

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
    25.4.2017 v 20:55

Zákazník kalkulaci našel ve spam složce, reagoval a objednávka byla vyřízena.

• Zboží uváděné na skladě má být dostupné za 6 týdnů

Reakce obchodu Deveraux CZ

Dobrý den pane Krejčí, Vámi vybraný artikl nebyl nikdy skladem, ale vždy na objednání (informace uvedená na eshopu), byla u něj uvedena dostupnost 4 dny, bohužel však nebyl k dispozici ani v Německu a informaci o jeho dostupnosti (3 týdny) jste obdržel ihned. Deveraux