Od objednání uběhl týden a zboží nebylo ani odesláno. Dosti nestandardní v dnešní době.

Kupoval jsem žárovky 17048, které jsou balené po 2ks, ale z popisu není vůbec zřejmé, že cena není za balení, ale pouze za kus. Takže jste získali oproti konkurenci, která tuto informaci podává zcela srozumitelně. Nesnáším tyhle drobné podvůdky!

Přesto že na můj dotaz emailem mi paní potvrdila, že můžu platit kartou u řidiče, tento mi platbu kartou zamítl, 2500, - Kč jsem doma sehnal, ale je to sviňárna

• Zboží objednané před 10dny stále nedorazilo a ani nenapsali důvod, proč nedorazilo, přitom jsem jej zaplatil ihned převodem v tentýž den.

Reakce obchodu BUPro.cz

Zákazník objednal ZBOŽÍ SKLADEM U DODAVATELE, které je na objednávku a tak není možné ho obratem odeslat, o termínu naskladnění byl informovám emailem, telefonicky se nám nepodařilo ze tří hovorů ani jednou spojit, dále byla odeslána informace o naskladnění zboží emailem a o odeslání zboží emailem. Děkujeme za objektivní hodnocení.

• Výhodná cena
    • Doba dodání

13.10.zboží objednáno, 17.10.objednávka potvrzena s tím, že do 48hodin bude odeslána. Teprve 24.10.potvrzeno, že je zboží odesláno. 25.10. dopravce potvrzuje možnost dodání zboží.
    Zboží dle dodavatele bylo skladem.

• Ceny
    • Doba dodani.
    • Baleni, krabice potrhana, vse se v ni volne pohybovalo.

Vybiral jsem zbozi, ktere bylo skladem protoze jsem pospichal. Jenze i tak mi zbozi dorazilo po 4 dnech.
    Ve veneckach do krabicek chybeli sroubky atd.

Reakce obchodu BUPro.cz

Zákazník si na žádné poškození ani chybějící šroubky nestěžoval. Standartně odesíláme zboží do 48hodin po potvrzení objednávky však tento zákazník druhý den žádal o doplnění dalšího zboží nad rámec jím vytvořené objednávky a to tak zmatečně, že bylo nutné vše ještě telefonicky potvrdit naším pracovníkem. Takto vypadá poděkování za vstřícné jednání a snahu poslat zákazníkovi vše co si objednal.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Sortiment
    • Dodací lhůty

Jen pro ty co zboží budou potřebovat, až třeba za měsíc....

Reakce obchodu BUPro.cz

Zboží objednané v sobotu 13.9.2014 s platbou převodem, v úterý 16.9.2014 připsána platba na náš účet a zboží odesláno, 17.9.2014 zásilka připravena k rozvozu však adresát osobně volal přepravci a požadoval změnu adresy dodání, 18.9.2014 doručeno na změněnou adresu. Pokud je pro vás toto pomalé, tak je u nás možnost osobního vyzvednutí což jsme si říkali do telefonu nebo zaslání zboží na dobírku. Doručení do 48 hodin se změnou adresy je zcela standartní čas dopravy, který nelze ovlivnit jak jistě dobře víte.