Nekvalitní výrobky

Reakce obchodu erotickepomucky.net

Dobrý den. produkty se snažíme vybírat pokud možno co nejlepší. Nejsme ale jeho výrobci. Kvalita zboží roste s jeho cenou. Pokud nebyl výběr dle vašich představ máte možnost zboží samozřejmě vrátit.

Rychlé doručení

Reakce obchodu erotickepomucky.net

Díky za 80% jen škoda že se zápornou recenzí.

Výrobek jsem převzal osobně na poště.Po rozbalení zjištěno,že výrobek někdo zřejmě neodborně opravoval.Funkce vibrací je v pořádku,ovšemdofukování průměru nefunguje.Zůstáva asi odpouštěcí ventilek v poloze otevřeno.Dále zjištěna přítomnost nějakého lepidla mezi oběma díly výrobku.Vibrátor je tedy zcela nefunkční.

Dobrý den.
    Výrobek byl továrně zabalen a proto nebyl opravován. Nejedná se ani o znovu prodané zboží ale nový kus od dodavatele. Pokud je problém s funkčností nebo nejste spokojen z výrobkem, můžete jej samozřejmě zaslat zpět. Zdraví Epomucky.

Objednával jsem feromony bez parfému...A Vy jste mi poslali parfémy s feromony!!! To je seriózní obchod???

Dobrý den. Objednal jste si:
    "Parfém s feromony pro muže s rozprašovačem". obj č.7. Uvedeno i na faktuře.
    Již z názvu je zřejmé, že bude s parfemací. Seriozně řešíme každou objednávku a pokud je nejasnost poradíme. U této objednávky požadavek na feromony bez parfemace uveden nebyl. Zdraví Epomucky.

Erotická pomůcka smrdí, jako nafta. Masážní gel se špatně smývá z těla. A masturbační pomůcka je snad na malíček malého kluka a ne na průměrný penis. Velké zklamání, příště nakoupím jinde.

• Není žádná

Poškozené a nepoužitelné zboží vinou přepravy a špatného zabalení.

Již 14 dnů čekám na zboží a dosud nic ani žádná reakce např že zboží
    zrovna není apod.Nevím jestli to přijde,nebo si objednat jinde.

Reakce obchodu erotickepomucky.net

Důvodem bylo, že jste vytvořila objednávku s dobírkou na jinou osobu s jinou adresou bez její tel. a mailových údajů. Po kontaktování mailem dne 11.1.019 jste nereagovala. Zasílání třetí osobě logicky na dobírku bez potvrzení třetí osobou neprovádíme. Toto možné pouze pokud je placeno předem. Proto nebyla objednávka doručována a byla stornována.

vše na 100%

Dobrý den.
    Škoda že jste nám i přes plnou spokojenost dal nedoporučení obchodu. Hádáme, že pravděpodobně omylem.

• Stav zboží

• poslali mi kus v silně pochroumaném a "ochmataném" orig. obalu. Prý z důvodu kontroly, skoro bych řekl že mi přeposlali již reklamované zboží. Ale kus i přes kontrolu poslali poškozený kus-nebo nižší šarže jakosti. Ale Nikde to uvedené nebylo. Zboží reklamuji, budu platit poštovné sem a tam...nemůžu se zbavit pocitu "podrazu" ze strany prodávajícího

poslali mi kus v silně pochroumaném a "ochmataném" orig. obalu. Prý z důvodu kontroly, skoro bych řekl že mi přeposlali již reklamované zboží. Ale kus i přes koéntrolu poslali poškozený-nebo nižší šarže. Ale Nikde to uvedené nebylo. Zboží reklamuji, budu platit poštovné sem a tam...

• Zadna

Zbozi mel byt zertovny darek. obdrzel jsem potvrzovaci sms ( overeni pravosti objednavky ), objednavku potvrdil a vyckaval. Kdyz jsem po tydnu neobdrzel ani zbozi, ani informace spojene s prubehem objednavky, firmu jsem kontaktoval. Bylo mi sdeleno ze jsem objednavku nepotvrdil, proto mi nebyla odeslana... Beze slova omluvy, navrhu reseni vznikle situace, proste stroze " polib si prdel a objednej si klidne znova "

• Posílají sms a vyhrožují pokutou.

Neseriózní

Zboží dorazilo vcelku v pořádku ale co mi vadilo bylo to,že jsem si objednala korzet ke kterému chyběla tkanička kterou se zavazuje.A reklamovat kvuli tkaničce asi nemá smysl,takže za mě minus ale jinak ostatní v pořádku

• chyběl český návod. po urgenci zaslali pouze popis výrobku, po upozornění, že se nejedná o návod stroze nabídli možnost vrácení výrobku a odstoupení od smlouvy. přitom pro stejný výrobek jiné eshopy doslova píší "český návod je samozřejmě přiložen"...

• Nabízí zboží, které není pravé,ale napodobenina,tedy podvod.

Nekupujte u nich.

• nedostatečná prezentace výrobku

• Čekám 3týdny a pořád nic ...v podmínkách je že budu potom při nevyzvednutí zásilky platit náklady na dopravu k adresátovi ...nemyslete si že stále čekám na zboží !!!

• zadne
    • zadne

neobednavejte tady nic.Stejne Vam to neprijde.

• Nedorazilo mi objednané zboží

Nedoporučuji

Reakce obchodu erotickepomucky.net

Ano, protože nezasíláme těm, kteří v minulosti zásilku nevyzvedli, nebo kteří v objednávce uvedli falešnou identitu.
    Administrace obchodu