• Do dnes mi zboží nebylo doručeno. Platil jsem kartou a ani penize jse nevrátili

Reakce obchodu ErosStar.cz

po kontrole bylo zjištěno, že jste si zásilku nepřevzal od dopravce a na naši urgenci nereagujete, zda chcete zboží opětovně zaslat nebo vrátit peníze. Vaše zásilka tedy čeká vrácená zpět na naši adrese (vrácena doručovatelem, jako nevyzvednutá)
    Čekáme tedy na Vaši odpověď, S pozdravem ErosStar.cz

• Nevrátili mi ještě peníze

Reakce obchodu ErosStar.cz

peníze vracíme nejpozději do 10ti prac. dní. Vy jste měla platbu bankovním převodem-Offline proto jste měla posílat číslo účtu, kam chcete peníze poslat (viz. informační e-mail s žádostí o číslo účtu)
    Proto peníze nemohly být zaslány dřív, nebylo kam je poslat.
    Děkujeme za pochopení.
    ErosStar.cz

• Obchod s jedinecnou funkcionalitou, jediny na svete
    • Nemusite vyberat polozky do kosika, staci zadat sumu ktoru chcete zaplatit
    • V obchode sami vedia aky tovar je pre vas vhodny a sami vam ho vyberu a poslu
    • Obchod mi zaslal iny tovar ako som si objednal
    • Zaslal som ho spat, peniaze zatial nikde
    • Nikto so mnou nekomunikuje
    • Pani v telefone ma presviedca ze je to vlastne ten isty produkt a ja o tom nic neviem a oni mi to poslali spravne

Obchod mi zaslal iny tovar ako som si objednal. Pani v telefone ma presviedcala ze je to uplne to iste leny iny obal. Tak som jeden kus rozbalil, porovnal ho s povodnym produktom ktory som este mal u seba, nafotil som jej ze je to teda uplne iny produkt ale pani ma stale presviedcala ze je to v poriadku, lebo "system ju inak nepusti".

Reakce obchodu ErosStar.cz

Dobrý den, je nám líto, že jste byl nespokojený, ale podle kontroly objednávky jste si objednal Lona gel natural, nemohl Vám být zaslán jiný, jelikož tento výrobek je stále ve stejném obalu cca 15let, pouze se vyměnil uzávěr za praktičtější.
    Přejeme pěkný zbytek dne ErosStar.cz

• 6 dní čekám na zboží
    • Zboží které mají na eshopu skladem, vůbec není pravda

Reakce obchodu ErosStar.cz

Je nám líto, že jste měl špatnou zkušenost s dodáním zboží. Zboží je skladem, ale není v našich silách odhadnout kolik lidí si zrovna Váš výrobek objedná před Vámi. Např. skladem je 10ks ale objedná si 11 lidí někdo i po více kusech. Zboží expedujeme postupně a bohužel před Vámi již bylo expedováno, tudíž Vám bylo zasláno zboží hned, jakmile jsme obdreželi z další dodávky,
    Přeji pěkný den, ErosStar.cz

Dodaný produkt je velké zklamání nejen že je to určeno pro trpaslíky navíc používání není ani příjemné, byli to vyhozené peníze

Reakce obchodu ErosStar.cz

Je nám líto, že výrobek nebyl dle Vašich představ, i když veškeré rozměry jsou psané ve specifikaci výrobku, i tak ale nemusí být dle Vašich představ, ale obchod nemůže za špatný výběr.
    Měl jste nějaké špatné zkušenosti s naším e-shopem? Jelikož objednávka byla hned po Vašem uhrazení zaslána a dle podkladů druhý den doručena.
    Přejeme pěkný den, ErosStar.cz

Obchod nemůže za nekvalitní výrobek.

Reakce obchodu ErosStar.cz

je nám líto, že jste měl špatnou zkušenost s nekvalitním výrobkem, škoda, že reference je negativní na náš obchod, jelikož se tím zbytečně snižuje naše hodnocení, byť jste nebyl spokojený jen s výrobkem.
    Přejeme krásny den, ErosStar.cz

Při priodeji jstře uváděli, že i po třech dnech bude vidět úspěch. Cha,cha, cha. Nedělejte z lidí blbce. Naschledanou.

Reakce obchodu ErosStar.cz

Je nám líto, že právě na Vás krém nepůsobí, ale každý organismus reaguje jinak. Nicméně, krém je určený na prokrvení a tudíž zvětšení penisu, ale není určen k trvalému zvětšení. Pouze prokrvuje orgán, tím podpoří erekci a i zvětší penis, ale to po dobu užívání, ne na doživotí. To bohužel nezajistí žádné zázračné tabletky ani krémy.
    Pěkný den ErosStar.cz

• Obchod možná dobrý,ale doprava ne. Zboží mělo být doručeno druhý den po objednání,ale nedorazilo. Takže špatná doprava,123 kurýr.

Reakce obchodu ErosStar.cz

Děkujeme za Vaši reakci. Bohužel, výběr dopravce nebyl zvolen námi, ale přesto děkujeme , smlouvu jsme zrušili ještě dřív, něž společnost 123 kurýr ukončila své působení.
    Nyní by měli být dopravci spolehliví.

Zmatek ve způsobu doručení

Reakce obchodu ErosStar.cz

Je nám líto, že jste nabyl dojmu zmatku při doručení, ale dle záznamů jste objednávku vytvořil v pátek v odpoledních hodinách (po svozu zásilek dopravcem) v pondělí byla zásilka hned expedována a v úterý je záznam, že jste si balíček převzal.
    Tudíž rychlejší doručení bohužel nešlo zajistit.
    Přejeme pěkný den ErosStar.cz

• Problémy s dodáním zboží
    • Zboží neodpovídalo popisu

Bohužel nemůžu obchod i přes dobré ceny doporučit, doufám že jsem ojedinělý příklad, ale zboží mi bylo doručeno až po týdnu čekání a to až po té, co jsem obchod upozornil na to že i přesto že mají mou objednávku vyřízenou jako odeslanou dopravce hlásí že ji ještě nemá. Následně i po doručení jsem zjistil že jeden z produktů neodpovídá popisu a chybí příslušenství a celý obal vypadá jinak než na webu. Příslušenství mi tedy poslali dodatečně a to po dalších třech týdnech, tedy čtyřech týdnech od zadání objednávky. V době kdy jeden den něco objednáte a druhý den to máte doma je toto opravdu nepříjemná zkušenost.

zboží ani nedorazilo a nevím jestli vůbec prijde

Reakce obchodu ErosStar.cz

Dobrý den, je nám líto, že jste měl špatnou zkušenost, ale zboží jsme jako obchod vyřídili spěšně. Objednal jste si zboží v sobotu o prodlouženém víkendu velikonoc, kdy naši zaměstnanci čerpají víkendové a velikonoční volno. Expedovali jsme hned první pracovní den což bylo úterý 11.4.2023
    Bohužel za dopravce nemůžeme ručit, jelikož to nejsou naši zaměstnanci.
    Příště tedy asi spíš zvolit jiného dopravce, který Vám doručí zásilku hned následující den tak, jak slibují a mají ve smlouvách.
    Děkuji za pochopení. ErosStar.cz

Mrzí mě že stále na zásilku čekám

Reakce obchodu ErosStar.cz

Omlouváme se za delší čekání, ale objednal jste si zboží, které nebylo momentálně skladem.
    Proto delší doba čekání.

• Nejsem spokojena.
    Materiál mi způsobil zdravotní potíže.

Reakce obchodu ErosStar.cz

Je nám líto, že Vám výrobek způsobil potíže. Výrobky, které jsou prodávány na českém trhu musí mít jistá povolení a dokumenty, a to naše výrobky splňují (dokazují to i nutné kontroly patřičných úřadů, které sledují nezávadnost výrobků)
    Bohužel výběr výrobků není na nás a pokud máte nějakou alergii na silikon, bude Vám výrobek samozřejmě způsobovat problém, jelikož jak je v textu psané, tak je vyroben ze silikonu:
    Specifikace produktu.....
    10 programů
    Pulzace
    11 režimů vln
    Ovládání
    na vibrátoru (zvlášť pro vibrace a tlakové vlny)
    Napájení
    dobíjecí Li-Ion akumulátor (nabíjecí kabel součástí)
    Povrch
    hladký, stimulační vlnky na špičce
    Tvar
    anatomicky tvarovaný, se stimulátorem na klitoris
    Stimulace
    vaginální (G-bod) a klitoris
    Voděodolné
    vodotěsné (IPX7)
    Lubrikace
    doporučujeme používat lubrikační gely na vodní bázi
    Oblast dráždění
    vaginální i klitoriální

s pozdravem ErosStar.cz

V balicku nebyl ani lubrikant,ani prezervativ

• nereaguje na muj email

• Spolehlivý
    • Nabízený sortiment ...

Doporučil bych Vás, ale nemohu, protože to co píšete o suck-o-matu, to je čistá lež. Motor je slabý, nemá dostatečný výkon téměř na nic a výrobce to měl stáhnout z prodeje sám ... pět tisíc v řiti :-) ... zklamání. Zbytek srand je docela ok po pár úpravách, ale za to asi nemůžete. Jen doporučuju jít a prostě to ozkoušejte třeba, chjo ...

• Přišla prasklá u vagíny

• Týden po objednávce stále "čeká na expedici" i když bylo a je zboží skladem.

• Zboží nebylo v originálním balení, chyběl nabíjecí kabel

• není ten výrobek použitelný jak se povídá ve svém oboru.