• Vše OK spokojenost!

Velmi dobrý prodejce. Díky.

Super rychlé doručení, velká ochota, příjemná komunikace

• Super poradí, rychle odešlou. Funguje perfektně.

• Jsem moc spokojená

V tomto případě mohu jenom chválit a chválit. Vynikající přístup, komunikace, celková spokojenost. Jako jeden jediný obchod se nám ozval s podrobnou odpovědí na technické dotazy, které jsme měli. Ostatní firmy nám většinou neopověděli nebo odkázali, že neví apod. :-).
    Poradili nám, nabídli alternativy a my zakoupili do skladu úplně jiný (ale samozřejmě i daleko dražší :-)) výrobek. Kdyby takový přístup v komunikaci měli všichni, hned by se lépe spolupracovalo.

Vsechno probehlo perfektne

Poslali mi hygrostat který nepasuje do zásuvky v ČR. Takže je k ničemu.

Reakce obchodu Epřístroje

Vážený zákazníku,
    Děkujeme za Vaši recenzi.
    Nicméně, u objednaného hygrostatu bylo a je tučným písmem a žlutě zvýrazněno, že se jedná o přístroj s "německou" zásuvkou SCHUKO a že doporučujeme objednat adaptér na "českou" zásuvku (viz související zboží).
    Nikoho jsme neuvedli a neuvádíme v omyl a na rozdíl od jiných prodejců na tuto skutečnost upozorňuje.
    Vaše hodnocení naprosto není adekvátní tomu jak objednávka proběhla a byla vyřízena. Jednak byla vyřízena obratem a jednak jste obdržel přístroj, který je plně funkční a odpovídá technickému popisu.

• Bezproblémové a rychlé vyřízení zakázky

• Rychlé a kvalitní jednání

Obchod lze s klidným svědomím plně doporučit

zatím jenom ty dobré

• Rychlé dodání objednaného zboží.

Rychlé dodání.

velmi rychlé a jasné

• Nesplňuje podmínky ze zákona

Vynikající prodejce s vynikajícími cenami, serióznost. Velmi musím pochválit zabalení, tento prodejce je u mě jednička!!! A to jsem už hodně nakoupil, ale u tohoto prodejce poprvé - ale jistě se k němu velmi rád vrátím, co do nákupu zboží! Děkuji a jsem se srdečným pozdravem!

Nemám co vytknout

Rychlé dodání zboží.

• Rychlý a spolehlivý, velká nabídka zboží