• nebyla mi zaslána objednávka pro kontrolu. Ani další sdělení o objednávce. Reagoval až dopravce. S takovým jednáním jsem se na žádném internetovém nákupu nesetkala.

• Rychlé odeslání zásilky (ten samý den)...
    • Viz popis níže! Obchod nedoporučuji.

Objednal jsem omylem jinou velikost, bylo to mimo pracovní dobu, chyby jsem si všiml, poslal jsem na kontaktní email žádost o zrušení objednávky, s tím, že objednám velikost jinou. Po několika hodinách email, že objednávka se vyřizuje... Poslal jsem hned znovu zprávu, tentokrát přes kontaktní formulář na stránkách, že prosím zrušení objednávky, abych mohl objednat jiné. Opět bez reakce a několik hodin poté, že zásilka byla odeslána. Zprávy zákazníků ohledně objednávek evidentně nikdo vůbec nečte a pokud ano, nijak na ně nereaguje... To není přístup, který bych si od slušného prodejce představoval. Zboží jsem si zcela pochopitelně nevyzvedl a v tomto obchodně již nikdy nakupovat nebudu, poprvé a zároveň naposledy.

• Nevím
    • Nevím

Zboží jsem objednal v neděli a informace pro zaplacení přišly ve středu.

• Slušně zavolali, že bohužel nejsou schopni zboží dodat což potěší i nepotěší, zboží jsem objednal u konkurence a ta ho dodala. Proto nemám co doporučovat, nicméně si vážím osobní omluvy.

• rychlé jednání
    • U oblečení jsou uvedeny pouze orientační rozměry v jednotné tabulce, které se velmi liší od reálných rozměrů (+-15 cm!), nelze se jimi vůbec řídit, je proto k ničemu, spíše tato tabulka velmi mate zákazníka. Zboží jsem z toho důvodu vracela, ale poštovné musela uhradit sama. Pro mě ztráta času, peněz a nemilá zkušennost.

POZOR! uvedené "orientační rozměry" vůbec neodpovídají skutečnosti, bez přímého dotazu, prosby o přeměření zboží nekupovat!

• Ziadne
    • Zobrazene fotografie tovaru nekoresponduju s objednanym tovarom

Arogantny pristup zo strany obchodu nakolko tovar nezodpovedal fotografii a a prilozenemu videu

• Příjemná komunikace, ochota (paní-slečna).
    • Moje "štěstí" na zboží!

Nenechat se moji zkušenosti odradit (viz. Vyhody...)

• Když se někdo chvástá že má zboží 100 procent skladem a nakonec zruší objednávku z důvodu nedostupnosti...to zůstává rozum stát

• Výborné výrobky.
    • Z mého hlediska neschopné personální zajištění.

Na balíku nesprávně uvedena adresa adresáta včetně nesmyslného jména, neinformovanost zákazníka, že se výrobek vrátil zpět odesílateli poničený, nesprávné uvedení, že je balík opět poslán. Zmatky v systému - odcházejí nepravdivé emaily (vina systému podle zaměstnanců). Naopak mohu pochválit rychlé vrácení peněz při vrácení dalšího zboží bez udání důvodu a snahu výše uvedené zmatky uvést na správnou míru. Taktéž hodnotím kladně kvalitní zboží, pokud ovšem dorazí...

• žadny
    • že nemaji to co nabizeji skladem

No zrušit škoda takovych obchodu kde čekaš jak tele a neviš zda ti to vubec dojde nebo jsi maš objednat jinde!!!

• rychlý nákup v pohodlí domova
    • nedostatečná kontrola odesílaného zboží, na bundě chyběla kapuce

nevěřím jim

• Objednané kalhoty,neodpovídaly požadované kvalitě .Přála jsem si 95% bavlny a na kalhotách je uvedeno 95 % Polyester.I když na internet, stránkách je uvedeno 95% bavlna

Nemohla jsem nikde sehnat sport. kalhoty 95% bavlnou a měla jsem radost,že jsem je konečně objevila ve vašem obchoděDana.Byla jsem zklamaná a teď mám práci s vrácením zboží
    Fišerová

• jako každý jiný internetový nákup- pohodlí
    • veškerý dojem je pokažený službami české pošty

vynerte si taková internetový obchod, který nepolupracuje s Českou poštou

• Rychlost dodani
    • Popis na zbozi neodpovidal,uvedeny uplne jine parametry bundy,horsi.Po zjisteni doma mi obchod nabidl 30 denni reklamaci, kterou by resil s vyrobcem.Takze mame doma bundu s polovicnim vodnim slouocem a prodisnosti.

Objednala jsem si mikinu znacky Altisport,což už nikdy neudělám.Z mikiny visely nitě,padají z ní cucky.Po vyprání na čtycítku se srazila.Tak jsem jí mohla rovnou hodit do koše.Ještě mi přišly kratasy připomínající hadr nadměrné velikosti.

Kvalita zboží se velmi zhoršila oproti tomu co jsem objednával dříve ( cca10 nákupů )např.Dámské triko ENVY EUFAULA ČERNÁ-po prvním vyprání na 30stupňů zmizela z hrudi nažehlovačka ENVY.Dámská mikina NORDBLANC NBFLS3899 AZUROVÁ MODRÁ-Naprosto neodpovídá barva podle foto na stránkách obchodu (do azurové má opravdu daleko)a je to obyčejná teplákovka opět z nažehlovačkou takže nejspíš první vyprání a zase zmizí.Byl to dárek takže vracet nebudu,ale taky to byl poslední nákup těchto značek v tomhle shopu.Inzerované slevy na těchto stránkách jsou také poslední dobou spíše k smíchu.Lépe zajít např.do Sportisima ,když mají výprodej tak je to opravdu výprodej za ceny odpovídající výprodeji a koupíte mnohem větší kvalitu než v současnosti nabízí zn.ENVY,NORDBLANC nebo ALTI.To je vše k posledním nákupům na tomto e shopu ,což mě mrzí protožo byl mím oblíbeným.

Zboží - konkrétně mikina - dorazila v pořádrku zabalená, se všemi visačkami a doklady, ale při vyzkoušení se zjistilo, že jeden rukáv je asi o 2 cm delší i širší. Protože se jednalo o značku Nord Blanc, byla jsem velmi překvapena a zklamána. Zboží jsem zaslala zpět a čekám na vyřízení reklamace a vrácení peněz.

Zboží naprosto neodpovídalo velikosti,kterou jsem objednala (příliš malé !!) a ani kvalita neodpovídala ceně. Kvalita dopravy a dodací lhůta v naprostém pořádku.

• dopravné nad 1000kč zdarma
    • Bunda mi dorazila poškozená, kdyby se neochladilo, tak jí vratím, ale takhle si jí musím nechat. Suchý zipy jsou na 2 stranách našitý stejně a tak tedy k sobě nelepí.

Jsem zklamaná objednala jsem si bundu která mě stála 1000,-kč a dorazila poškozená, suchý zip u kapuci je stejný jako na bundě a tak tedy k sobě nelepí. Nejradši bych bundu vrátila, ale jelikož se už ochladilo a já spolíhala na tuto, tak nechci chodit v jarní..

• Přišlo mi jiné zboží než jsem si zaplatila:-)