Objednala jsem si černé tričko a na internetu chyběl popis, že bílý obrazec není látka, ale potisk. Tento potisk se malinko loupe, ale triko je ještě neprané.

Krásná vesta, rychlé vyřízení

pěkné zboží

• Rychlé dodání zboží.

Nic

• nebyla mi zaslána objednávka pro kontrolu. Ani další sdělení o objednávce. Reagoval až dopravce. S takovým jednáním jsem se na žádném internetovém nákupu nesetkala.

• Maximální spokojenost

přehledná nabídka, rychlé doručení

Rychlé, bez problémů.

Doporučuji všem

• Hezké kvalitní zboží za příznivou cenu
    • Nelze vrátit skrze zasilkovny zadarmo jako např u About you, Zalando apod. Tzn. Vrácení poštou se velmi prodražuje

• mám první zkušenost a nemám žádné připomínky
    • - 0 -

Objednané zboží došlo v pořádku a ve velmi krátkém termínu.

- velmi rychlá odezva obchodu, odeslání, výměny.
    - přehledné stránky, ve kterých se dobře hledá
    - dobré popisy oblečení

... ale především je to můj velmi oblíbený obchod. Ty hadříky mi prostě vyhovují! Díky za to!

Mám dobré zkušenosti, tentokrát se ale vloudila chybička. Je roztrhaná kapsa.

• přehled zboží, rychlé dodání

nic

• Rychlé odeslání zásilky (ten samý den)...
    • Viz popis níže! Obchod nedoporučuji.

Objednal jsem omylem jinou velikost, bylo to mimo pracovní dobu, chyby jsem si všiml, poslal jsem na kontaktní email žádost o zrušení objednávky, s tím, že objednám velikost jinou. Po několika hodinách email, že objednávka se vyřizuje... Poslal jsem hned znovu zprávu, tentokrát přes kontaktní formulář na stránkách, že prosím zrušení objednávky, abych mohl objednat jiné. Opět bez reakce a několik hodin poté, že zásilka byla odeslána. Zprávy zákazníků ohledně objednávek evidentně nikdo vůbec nečte a pokud ano, nijak na ně nereaguje... To není přístup, který bych si od slušného prodejce představoval. Zboží jsem si zcela pochopitelně nevyzvedl a v tomto obchodně již nikdy nakupovat nebudu, poprvé a zároveň naposledy.

• kvalitny tovar
    • dobra cena
    • velky vyber
    • -

v tomto e-shope som nasla zimnu bundu podla mojich predstav - kvalitnu zimnu - nepremokavu, vodeodolnu, farbu, ktoru som hladala (modru) a za velmi dobru cenu

• velky vyber sportoveho oblecenia
    • dobre ceny
    • -

- mali tovar, ktory som hladala, za velmi dobru cenu
    - dorucenie tovaru na Slovensko rychle a bezproblemove

Spokojenost rychlé dodání.

• zkušenost dobrá,spokojenost