Netuším kde se stala chyba ale do dnešního dne mě nikdo nekontaktoval ohledně objednávky k vyzvednutí. Vůbec netuším zda je nebo není připravena k vyzvednutí. Nemám ani potvrzení přijetí objednávky danou společností. Někde nastala chyba. Nicméně konkurence je veliká a tak objednám jinde, navíc s dopravou až domů zdarma.

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za hodnocení. Máte pravdu, někde skutečně nastala chyba. Objednávku zde evidujeme a je připravena.
    Objednávku jsme obdrželi se zvolenou platbou předem. Na uvedený e-mail jsme tedy odeslali potvrzení objednávky a výzvu k platbě. Jelikož platba za zboží nedorazila ani pátý den od objednání, odeslali jsme výzvu k platbě opět na e-mail. Na uvedené tel. číslo jsme se bohužel nedovolali.
    Velice nás mrzí, že nás přesto hodnotíte negativně.
    PS: Dopravu zdarma samozřejmě nabízíme také.

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Bohužel rozměry zaslaných žárovek do trouby neodpovídaly inzerovaným. Ačkoliv závit E14 souhlasil, průměr a výška byly podstatně menší. Taková žárovka se nedala, použít, byla by ve vybrání v troubě "utopená", takže by ji nešlo rozumně zašroubovat a hlavně pak při další výměně vyšroubovat.

Dost mě to naštvalo. I když se eshop omluvil a chybné údaje na webu pak opravil.
    No, snad to byla jen výjimka. A než se trápit a ztrácet čas s vrácením, raději jsem těch 50 Kč za 2 žárovky plus 69 Kč za dopravu oželel. Třeba se někdy ty žárovky i využijí na něco jiného.

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za hodnocení a upozornění.
    Výrobce bohužel žárovky dodává stéle pod stejným označením a není hned patrné, že je výška o 5 mm nižší.
    Údaje jsme jsme opravili a věříme, že žárovky přesto najdou uplatnění.

Na e-shopu mylně uvedena hloubka instalační krabice. Uvedeno 25mm, skutečnost 30mm.l!!!

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za hodnocení. Zřejmě došlo ke špatnému pochopení uvedených informací. U zboží máme správně uveden vnitřní rozměr krabice, vy uvádíte vnější rozměr.

• Není možné dobirkou, pouze platba předem, takže tak.Ztratily důvěru.

Reakce obchodu EMAT.cz

vzhledem k zdravotní situaci jsme zákazníka informovali o dočasné možnosti platby pouze předem (jinak ani nebylo možné objednat). Zákazník přesto vyžadoval platbu dobírkou v hotovosti, která již v té době nebyla u dopravců možná. Dále s námi zákazník již nekomunikoval a o zrušení objednávky jsme se dozvěděli touto cestou.
    Velice nás mrzí, že toto vede k negativnímu hodnocení.

Odmieta dodať tovar na Slovensko

Reakce obchodu EMAT.cz

ano, u nás je prodej možný pouze v rámci ČR. Zákazník byl o této skutečnosti informován předem. Velice nás tedy mrzí, že je to přesto důvodem negativního hodnocení.

• Nešla vytvořit objednávka dle nabídky a potřeb zákazníka. Poté bylo nutno dokoupit komponenty které vypadli z košíku jinde. 2 položky s chybou. Na jednu mohl obchod přijít tím, že je neshodná (nehodící se do rozvodnic). Bylo to způsobeno opět tím, co je uvedeno shora. Tímto se obchod sám poškodil menší objednávkou.

děkujeme za hodnocení.
    Pokud Vám internetový obchod nefunguje správně, kontaktujte naši technickou podporu. Dle testů k takovým chybám nedochází.
    Běžně samozřejmě dodáváme pouze zboží, které máte v objednávce.

Neochotný personál na výdejně.

• Poslali jste mi jiné datové konektory než jsem si objednal.

nákup proběhl v pořádku a zboží dorazilo. vzhledem k tomu, že zboží stálo cca 100 Kč a doprava 130Kč a zboží přišlo nefunkční, tak spíše než obchod nemohu doporučit nákup tohoto výrobku. Vrácení zboží se mi při dané ceně vůbec nevyplatí.

Ventilátor sice dorazil v pořádku a včas, ovšem chyběl jakýkoliv návod na instalaci. Na moji urgenci mi byl návod zaslán mailem, ale mám porouchanou tiskárnu, tak mi moc platný není.

děkujeme za hodnocení.
    Mnoho výrobců poskytuje dokumentaci pouze v elektronické podobě a přispívá tak k ochraně životního prostředí. K tomuto postupu se přikláníme.

• ustretovosť

nedoporučujem

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za hodnocení. Toto hodnocení je bohužel naprosto zavádějící. Zákazník zadal zcela chybnou adresu a na naši výzvu již nijak nereágoval. Proto nemohla být objednávka vyřízena.

• NEVÍM
    • ČEKACÍ DOBA
    • A POTOM SE DOZVÍTE,ŽE ZBOŽÍ NENÍ NA SKLADĚ

JÁ NAPOSLED

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za hodnocení. O tom, že zboží není momentálně u dodavatele k dispozici, jsme informovali. Více, bohužel, nejsme schopni skladové zásoby dodavatelů ovlivnit.

• Zboží v E-shopu skladem ,realita jiná. Nikdo Vás neinformuje, že ojednané zboží není skladem.

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za hodnocení. Je nám líto, že nečtete informace od nás předané a proto se cítíte neinformován o dostupnosti zboží.
    Internetový obchod Vás informuje o dostupnosti zboží již v průběhu objednávání, znovu pak po dokončení objednávky. Stejná informace o dostupnosti zboží Vám také příjde na uvedený e-mail spolu s potvrzením objednávky. Samozřejmě jsme Vás o dostupnosti zboží informovali také na Vaše vyžádání.

• První nákup. A hned pokažený a to tak že zásadně.
    • Objednáte pojistky PN1 a dorazí vám PN0. Nikdo si s tím neláme hlavu. Takže se snadno může stát, že objednáte hodinky a dostanete holinky. Prostě nákup u odborníka.

V tomto obchodě jsem objednával hlavně kvůli ceně. A tak jsem učinil objednávku na několik kusů nožovek PN1. Ejhle, odborníci nepoznají rozdíl a pošlou klidně PN0, která je navíc téměř o polovinu levnější.
    Pravda je, že jsem to už následně neřešil. Jakékoli řešení zabere spoustu času, zasílání stojí peníze a o vedlejších nákladech nemluvím, což na desetikorunových položkách je nerentabilní.
    Tedy levný nákup se změnil rázem na drahý nákup něčeho co nepotřebuji..

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za nepravdivé hodnocení. Tuto objednávku zákazník sám zrušil, protože nechtěl na zboží čekat dle dostupnosti, o které jsme ho informovali. Dle předchozí komunikace chtěl zákazník zboží objednat jinde. Zde tedy patrně hodnotí úplně jiný obchod.
    Jelikož jsme toto zboží neodeslali, netýká se nás ani údajná záměna zboží. Pokud by tedy zákazník objednávku nezrušil, dostal by správné zboží od nás a ne chybné zboží od jiného obchodu.

Nakoupil jsem v tomto obchodě, protože jako jeden ze dvou nabízel mnou požadované zboží, nicméně toto zboží ani za 12 dní od objednávky nedorazilo. Z obchodu mi pouze přišla automatická odpověď, že objednávka byla zaplacena a bude expedována v nejbližším možném termínu. Doufám, že to bude již brzy...

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za hodnocení. Zákazník si objednal zboží s dostupností 11 pracovních dní. Pokud objednávka probíhá dle uvedené dostupnosti, další informace až do vyřízení již není nutné zasílat. Objednávku jsme vyřídili 9. pracovní den, což je bohužel později, než dorazí dotazník na hodnocení objednávky.

• Zboží došlo pozdě, než avizovaných 6dnů a došlo bez českého návodu k použití-instalaci, což se nesmí.

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za hodnocení a chápeme Vaše znepokojení ohledně dodací doby. Aby byly uvedené údaje obecně správné, udáváme dostupnost v pracovních dnech. Tato uvedená dostupnost byla z naší strany dodržena.
    Dle předchozí komunikace je zřejmé, že jste očekával jinou dostupnost zboží, než jakou udáváme, a proto nejste spokojen. O dostupnosti zboží informujeme hned několikrát, ale zřejmě by bylo vhodné tento systém ještě vylepšit.

• sortiment
    • nekomunikuje

nepoužitelný, nespolehlivý, zboží je zaplaceno obchod nekomunikuje

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za Vaše nepřesné hodnocení. Není pravda, že bychom nekomunikovali – o dostupnosti zboží jsme Vás několikrát informovali. Je nám tedy líto, že takové informace nečtete.
    Zboží je zaplaceno, je také odesláno a to přibližně v polovičním čase dostupnosti, než jaký byl uveden.

• zaplatil jsem při dodávce, ale zboží nebylo kompletní. Nekompletnost jsem okamžitě reklamoval, avšak bez odpovědi a nápravy.

Reakce obchodu EMAT.cz

chybu při vyřizování objednávky jsme již napravili. Ještě jednou se omlouváme za vznilké zpoždění dodání zboží.

• - výhodná cena oproti konkurenci
    • - velký výběr zboží
    • - přišlo mi všechno objednané zboží
    • - ad1) nelíbí se mi, že příjde mail s informací, že obchod čeká na platbu, ale nikdo se už neobtěžuje platbu potvrdit, to udělali po týdnu na můj dotaz, zda obdrželi platbu a zda už pošlou objednané zboží (řekli ano, pošleme příští týden, poslali až ten další..?)
    • - ad2) pokud si něco objednám s dobou dodání 4 dny (na sklad ať nejsem zlý - platba proběhla okamžitě) tak 15 dní od objednání do dodání (ke mě domů), je sakra dlouho. Omluva je sice pěkná, ale kompenzace schází. Kdyby jako omluvu poslali třeba blbý metr kabelu navíc, vypadá to jinak. Takhle mi to připadá jako naprosto běžný způsob objednávek a dodání zboží.
    • - ad3) emat.cz na původní recenzi odpovídá lživě a na mailovou komunikaci již nereaguje. Jednání se zákazníkem po ukončení obchodu, je tragikomické.

Dodací lhůta 15 dní je dost, za 20 dní, chodí věci z číny přes ebay (i přes lži obchodníka mohu doložit mailovou komunikaci, že zboží mělo dorazit do 4 dnů). Potvrzení platby by se taky hodilo, abych věděl jak se věci mají.
    Reakce až na dotaz, je podle mě nedostatečná (i když komunikace proběhla rychle, byla až na můj popud). Jsou pomalí (samozřejmě se ale může jednat o ojedinělý případ), následně uvádí lživé komentáře a vytáčky. Pro mě první a poslední nákup. I kdybych měl jinde zaplatit více, tak k tomuto prodejci se nevrátím.

Reakce obchodu EMAT.cz

děkujeme za hodnocení. Dodání veškerého objednaného zboží je u nás samozřejmostí. Je smutné, pokud tomu tak u konkurence není.
    O dostupnosti do 15 dnů jsme Vás informovali již při objednání a zboží bylo tedy doručeno v termínu. Konkrétní termín je bohužel obtížné určit (také dodavatelé nám termíny mění). Budeme jistě uvažovat o vícenásobném informování zákazníků a zkvalitnění služeb.

• dobrá cena
    • dlouhé čekání na zboží

Nedoporučuji, budete čekat přes týden na zboží.

děkujeme za hodnocení.
    Neskladové zboží je k dispozici dle uvedené dostupnosti. Tuto tobu uvádíme raději vícekrát již v průběhu objednávky a také je sdělena po uskutečnění objednávky. Bohužel ne všichni zákazníci tyto informace akceptují.