• Nabízel produkt, který po objednávce nedokázal dodat.

Pokud se dokáži přenést přes zklamání z toho, že jsem nedostal produkt, který nabízeli a já se na něj těšil, pak musím uznat, že jim toto selhání zřejmě nebylo jedno a nabídli slevu 10% na další nákup-

• Ztráta času
    • Aby prodali šity, nabízejí kvalitní zboží, které ovšem ,,právě doprodali a vyberte za to ten šit....´´

ZTRÁTA ČASU

• Pokud si člověk objedná určitou velikost a barvu spodního prádla, očekává, že mu dorazí opravdu objednaná velikost a barva. Pokud si někdo splete 100C a 95G, je to smutné. Ovšem že nerozezná ani černou od bílé, to je víc než smutné.

Bohužel hned první zkušenost s obchodem byla špatná, a proto vím, že příště zvolím jiný e-shop. Nemám čas ani chuť zkoumat, zda se jednalo o výjimečné selhání nebo je to běžná praxe...
    Příště si raději připlatím v kamenném obchodě, kde si odnesu opravdu požadované zboží, než složitě vracet a vyměňovat.

Místo objednaného zboží mi dorazilo jiné bez toho, aby mě někdo na to upozornil. Zboží vracím zpátky.

• Objednala jsem si dvě věci, když už platím poštovné tak ať toho přijde víc. Ale obchod mi napsal email, že zboží odeslali ale něco neměli na skladě tak posílají jen něco. Kdyby mi předem zavolali a napsali že něco nemají, koukla bych se a vybrala něco jiného. Takže s komunikací spokojená nejsem,ale jinak bylo vše v pořádku.

• Zadne potvrzeni objednavky, zadne informace o tom, kdy bude zbozi doruceno, jak je bezne.
    • To, ze zbozi nebude doruceno, mi bylo sdeleno temer po 3 tydnech.

• klamavé dodací termíny, nabídka zboží, které následně je objednáno, potvrzeno, ale následně zrušeno ze strany obchodu, že takové zboží již nelze dodat. tudíž v nabídce je neaktuální zboží.

ze trí nákupů nebylo dodáno nikdy v termínu.

• byla uvedena doba expedice 1-3dny, ani po 12 dnech zboží nedorazilo.

• Zaměstnanci nejsou schopni vyhovět klientovi a zkontrolovat u zboží míru v pase, i když mé písemné přání jsem viděl v obchodě na objednávce červeně podtržené a zboží dorazilo malé ( čemuž jsem chtěl předejít ). Je mi líto.

Možná dobrý, pro mne špatná zkušenost. Už si tam nic neobjednám.

Nedoporučuji.

• dodací lhůta.....mailem oznámili 31.1. že bude odesláno zboží a 11.2. nebylo nic doručeno

• obchod mi jeden kus zboží stornoval, sice mi nabídl koupit nové se slevou, ale ocenila bych spíše další poštovné zdarma

• Na dotazy v poznámce objednávky žádná reakce, na email žádná reakce, telefony nedostupné, zboží přišla třetina, nyní druhá, zda dojde zbytek nevím, potřebovala jsem 2 župany jako pár jako dárek, přišel bez varování pouze 1, ačkoliv jsem na to upozorňovala, co s ním mám dělat, to teď teda nevím, děs.

Nedoporučuji.

• Nejsou schopni řešit problémy!

Rozhodně nedoporučuji nakupovat v tomto obchodě!!!

15.12. jsem objednala zboží a ihned zaplatila. 16.12. jsem obdržela email, že přijali platbu a objednávka se vyřizuje.
    22.12. jsem se do obchodu pokoušela dovolat - neúspěšně (telefon vyzváněl, nikdo jej nezvedal). Ještě tentýž den odpoledne mi obchod zaslal email, že zboží není skladem!!! Email s touto informací bych očekávala daleko dříve, např. 17.12., nikoli po týdnu!!!
    Jsem zklamaná, pravděpodobně již z tohoto obchodu nebudu nic objednávat, nicméně nehodlám obchodu dělat špatnou reklamu, to asi zvládne sám.

• píšou zboží skladem, ale opak je pravdou

• Žádné
    • Nekomunikace se zákazníky..

Jak chcete je to na Vás.. Z žádným jiným e-shopem sem neměl takový problém jako s tímto..

• Jedním slovem katastrofa

• špatná organizace, aktuálnost kontaktů
    • zaplatila jsem před 10 dny,po 7 dnech mi přišel email,že zboží není na skladě.Nechápu to,jak mě to mohlo pustit k pokladně.Nemám ani zboží ani peníze