Po 2 dnech od zaplacené objednávky zboží označené “na skladě” z obchodu zavolali, že objednaná velikost není skladem, a že se mi určitě bude hodit o číslo větší velikost, kterou by mi laskavě odeslali behem dalších dnů…. Přitom měli v objednávce poznámku, že zboží má být dárek, takže ho potřebuji do 4dnů.
    Nakoupila jsem u konkurence a zboží jsem měla za 30hodin od objednávky v Z-Boxu.

Zbozí jsem objednala a zaplatila 1.12. Ještě 18.12. Jsem zboží neměla. Paní mi volala, že mi ho tedy pošlou na dobírku,protože to měl být dárek. Upozornila jsem, že zboží jsem 1.12. ZAPLATILA! Zázračně platbu dodledali a zboží mi poslali. . . Na dobírku. Vyžadovali tedy zboží opětovně zaplatit! Po mé další telefonické urgerci dobírku zrušili. Za mě nespolehlivý obchod.

• Na stránkách píšou dodací lhůta 3 až 5 dní a po týdnu se stále nic neděje

• Ceny
    • Po 2 pracovných dňoch neodoslali tovar skladom
    • Komunikácia

• -
    • Neprodavaji baterie Panasonic jak je v nabidce ale od fa Litokala. Jsou sice stejne akorat cena je jinde..Daji se sehnat misto 200 kc zde za 120kc jinde.. Nekoupil bych zde extemne predrazene zbozi, dat 1000 kc/5ks nebo 600 kc/5 ks opravdu zamrzi.
    • Predrazene.

Od pbjednávky se mě obchod neozval - objednávka z 01.01.2023.
    Po mém emailu mě bylo sděleno, že měli inventuru a přecházejí na jiný SW.
    Byl však příslib, že zboží odešlou v úterý. Do dnešního dne mě však nepřišla zpráva o odeslání ani od dopravce , že by zboží bylo v režimu dopravy.

Reakce obchodu e-lovec.cz

Dobrý den, zákazníci jsou průběžně informováni a ano trvalo delší dobu pro přechod na nový logistický systém. Nový SW je pro snažší a rychlejší expedici. Všichni zákazníci byli však o potížích informování. Za vzniklé potíže se omlouváme a jsem si jisti, že Váš další nákup bude expedován ihned. Tak jak je pro elovec.cz standardem.

• Žádná.

Obchod nekomunikuje. Zboží objednáno 25.12., dnes 5.1. bez reakce. Stav objednávky Nevyřízeno. Nedoporučuji.

Reakce obchodu e-lovec.cz

Vážený pane, obchod měl dovolenou mezi svátky a probíhá inventura. Expedice bude až 6.1., tak jak jak jste byl informován při objednávce. Tým elovec.cz

9 dni po objednání a objednávka se stále vyřizuje, objednané zboží ještě není ani na cestě

• Dlouhá doba dodání
    • Objednávku přijali a dodnes neodpověděli
    • Nekomunikuje obchod nekomunikuje

Obchod nekomunikuje zboží neposílá.Jeste že jsem neplatila předem.nic bych neměla ani peníze čekatel na objednané zboží

Jsem velmi zklamán,zboží za týden nedorazilo,nikdo mi neposlal nějaké info,se zákazníkem nikdo nekomunikuje,Důrazně tento obchod nedoporučuji,nefunguje.

• Píšou, že mají zboží skladem a není tomu tak

Týden je zaplacena objednávka a žádná odezva z obchodu.

• dlouhé dodací lhůty

• Zboží jsem ojednal 29.10.2021.zatim nedorazilo a ani nemám žádnou zprávu o tom kdy bude doručeno.

Zboží není skladem a podle vyjádření zástupce e-lovec ani nebude, ikdyž je v aktuální nabídce.

zboží objednané 1.12.20 stále nedorazilo ani na prodejnu,natož ke mně.
    Prodejnu musím opakovaně kontaktovat,sami se neozvou,aby sdělili stav objednávky.Pro mě jednoznačně poslední kontakt.

Neferoví jednání!

Zboží jsem si objednal bude to už 14 dní a nic. Objednané zboží bylo vedeno jako skladem a dodání do pár dní. Komunikace obchodu nulová. Nedoporučuji

• dlouhá dodací doba