• Dopravce.

S obchodem jsem spokojen komunikace s paní v pořádku dodrželi lhůtu na objednání lednice u dodavatele přesně navíc dobrá cena snad bude dlouho sloužit....Ale výtku mám k přepravní společnosti Geis! Trvalo 3 dny (po vyexpedování obchodem) než se vůbec někdo ozval a to stylem: v 9'00 vezu Vám lednici z Ostravu v 10 jsem u vás. Takže čas na přípravu 0 bohužel jsem si den předtím zranil nohu a byl nepohyblivý tak jsem mu říkal ze to musí vyřídit s maminou. Přijel neochotný nepřipravený řidič který neměl ani "rudlu" jenom paleťák na lednici!? A musela to s ním nést v rukách máti do garáže ani do chodby nebyl ochotný (kousek) to donést! Tak si říkám výdejní místo obchodu mám cca. 200km že jsem si měl dojet pro ni sám :) S PPL a TopTrans jsem měl daleko lepší zkušenosti. Prostě vše je v lidech.. :-\

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš postreh ohľadom prepravnej spoločnosti. Dúfame že aj táto nemilá skúsenosť neovplyvní Vašu spokojnosť s naším e-shopom. Veríme že tovar Vám bude dlho a dobre slúžiť. Ako ste poznamenali, veľakrát to závisí od človeka..Chovanie jednotlivcov bohužiaľ nezmeníme.
    Každopádne Vám prajeme pekné sviatky a úspešný štart v novom roku.

• nízká cena

slušný obchod s nižšími cenami

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Prajeme Vám krásne sviatky.

• dobra cena

S pozdravom ELLAND

• vázne dopravní společnost, zboží ještě nemám

Dobrý deň,

v mene prepravnej spoločnosti s ktorou spolupracujeme sa Vám ospravedlňujeme. Nakoľko sa jedná o samostatnú firmu treba doručenie riešiť priamo s nimi. Samozrejme ideme u nich prezistiť kde nastal problém a dáme Vám vedieť.
    Prajeme Vám pekné sviatky.

• Dobrý výběr
    • Nevím

Dobrý obchod

Dobrý deň p. Radek,

ďakujeme za hodnotenie a prajeme Vám krásne sviatky.

• Velmi výhodné ceny
    • Komunikace a delší dodací lhůta.

Pokud chci výrobek za bezkonkurenční cenu a nevadí mi delší dodací lhůta, tak mohu doporučit. Pokud chci výrobek rychle a chci se ptát na detaily objednávky, tak mohu očekávat zklamání.

Dobrý deň p. Pavel,

nakoľko fungujeme len ako e-shop, nemáme tovary priamo na kamennej predajni odkiaľ by sa mohli hneď expedovať, ale na sklade u dodávateľa. Preto je dodacia doba dlhšia a nevieme vždy určiť presný deň doručenia ku nám. Preto udávame rozmedzie 3-7 pracovných dní. Za pochopenie ďakujeme

S pozdravom Elland

• Jednoznačně cena a komunikace e-shopu.
    • Smluvního přepravce. Spol. Geis je banda tragédů, kteří nepochopili, ze dělají službu na velmi konkurenčním trhu. Prozvoní Vás, aby si Vás mohli odškrtnou a pak balík nechat na sběrném místě. Když máte štěstí a řidič Vám telefon na opětovné volání zvedne, tak se dozvíte, že v 17:00 Vám nic nedoveze, protože to je, a teď cituji řidiče: “Jo pane, tak v pět hodin , to já už budu taky doma, to je špatný…“ O doručení domu v jejich případě nemůže byt řeč...

Až na dopravu vše OK. Pokud budete něco objednávat, výslovně požádejte o jiného dopravce. Spol. Geis Vám může zkazit celkově pozitivní dojem na e-shop.

Dobrý deň p. Roman,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a postreh.
    V mene prepravnej spoločnosti s ktorou spolupracujeme sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Záležitosť budeme riešiť priamo s nimi.

• nejlepší cena na trhu
    • delší doba dodání

vyplatilo se počkat na dodání,vzhledem k ceně

Dobrý deň,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• přivezou domu

zkušenosti nemám,

Dobrý deň p. Vera,

Ďakujeme Vám za hodnotenie.

spokojenost,dobrá komunikace,

Dobrý deň p. Anička,

S pozdravom ELLAND

• cena, i s dopravou nižší cca o 20% než ve dvou eshopech které jediné tento sporák v provedení nerez nabídli, ostattí jen černý či bílý
    • není český návodani slovenský!) ale z webu do 10 minut

cena, férové informace, sortiment..

Dobrý deň p. Renata,

ďakujeme za Vašu recenziu.
    V prípade že pri tovare nebol manuál, treba nás kontaktovať, dali by sme si ho vyžiadať od dodávateľa a bol by Vám zaslaný.

Dobrý deň p. Michaela.

S pozdravom ELLAND

• Cena a dobrá domluva s ochotnou paní v telefonu.
    • Webové stránky nejsou moc přehledné a neodpovídal obrázek u vybraného zboží.

Delší dodací lhůta ale cena to vynahradila. Zboží je v pořádku a přesně takové, jaké jsem objednal.

S pozdravom ELLAND

• Výrazně nižší cenu požadovaného zboží.

Výrazně nízká cena požadovaného zboží a rychlé doručení.
    Doporučuji!

Dobrý deň p. Marta,

• dobrá nabídka zboží

doporučiji
    je spolehlivý

Dobrý deň p. Vláďa,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Jednoznačně cena.
    • Jednoznačně dodací lhůta. Ikdyž chápu, že je to "vykoupené cenou.Ale přesto, zboží jsem objednala 17.11. č. obj. 40685 a dnes je 30.11. a ještě jej nemám.

Určitě jsou zajímavé ceny. Kdo chce zakoupit a spěchá na dodávku, tak nedoporučuji. Já s tím počítala a mohu si chvíli počkat, navic jsem právě proto volila platbu dobírkou.
    PS. Prosím, ráda bych už měla své objednané zboží doma. Děkuji.

Dobrý deň p. Jana,

Vaša objednávka bola 25.11 vyexpedovaná, tak ako Vám o tom prišiel aj informatívny expedičný mail. V prípade že tovar nebol stále doručený, je potrebné kontaktovať prepravnú spoločnosť ktorá Vám tovar doručuje.

• Nejniší cena

• dobré ceny
    • možnost platby v Kč

Dobrý deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie na Heureke.

S pozdravom ELLAND

• Nízká cena v porovnání s konkurenci
    • Neodpověděli na můj dotaz

Vše proběhlo jak mělo a zboží je v pořádku

Dobrý deň,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho e-shopu.

D pozdravom Elland

• Hlavní jsou nízké ceny.
    • Člověk si chvilku počká, ale věděl jsem o tom a počítal s tím, takže to podle mě není nijak na škodu.

Nechápu, jak někdo může psát negativní recenze kvuli tomu, že zboží dorazilo za 14dní apod. Holt je to vykoupení cenou, všude se to dá dočíst, nedá se holt nic dělat. Já jsem spokojený. Cena lednice o 4tis než jinde a lednice super.

Dobrý deň pán David,

Veľmi pekne ďakujeme za Váš názor, vaše hodnotenie nás veľmi teší.
    S prianím pekného dňa tím Elland.