Ochota, rychlost. mohu doporučit a určitě se zase do eshopu k dalšímu nákupu vrátím.

• Vstřícný přístup

Ochota ,příjemné prostředí :)

• Spolehlivost

výborná komunikace
    rychlá dodávka zboží
    velký výběr

• Příznivé ceny
    • Široký sortiment zboží
    • Rychlé vyřízení objednávky

• rychlé a bezproblémové dodání

spokojenost

• Rýchle vybavenie

• Rychle dodání zboží, přehledné stránky.

Zboží po zaplacení ihned odesláno. Doporučujeme.

• Výborná komunikace. Paní se snaží vyjít vstříc. Sehnala i momentálně nedostupné zboží.

Objednala jsem si hudebni kolotoc nad postylku,i presto ze obchod avizoval,ze je na sklade,neprekvapilo me,ze mi napsali,ze bude naskladnen az za 14dni.Na internetu byl ostatne vyprodan vsude... Po 14-ti dnech stale nic,dotazovala jsem se emailem na stav objednavky.Hned dalsi den mi volala pani a vse vysvetlila a presne jak slibila,kontaktovala me dale a pote byl i kolotoc odeslan.I pres dodaci dobu byla komunikace obchodu perfektni a mohu doporucit

• velmi rychlé vyřízení mé objednávky

• Objednala jsem si zbozi, ktere bylo inzerovano skladem. Nasledne mi obchod napsal ze zbozi jiz neni

rychlé vyřízení objednávky, boty kvalitní, dobře padnou a vzhledově velmi pěkné

Zboží nebylo označeno jako vystavovaný kus. Na ceně to bohužel zohledněno nebylo. Dětská autosedačka byla zaprášená a část podsedáku byla od sluníčka světlejší než zakryté části. Nebylo originál zabaleno. Ještě navíc zůstala cenovka s levnější cenou než bylo uvedeno. Po upozornění na danou skutečnost na prodejně mi bylo řečeno, že to není pravda. Navíc prý všechno zboží vybavuji a krabice skládají a neskladují. Pokud se mi to nelíbí, ať pošlu autosedačku zpět. Za mě, nefér jednání. Nedoporučuji.

Reakce obchodu ELINKA

autosedačka byla před odesláním řádně zkontrolována a žádná závada na ní nebyla. Cenovka uvedená na autosedačce byla cena zvýhodněná při nákupu základny na naší provozovně, vy jste zakoupila samotnou autosedačku na našem e-shopu, kde jste cenu měla řádně uvedenou a tu i fakturovanou. Bohužel na základě pouze telefonického tvrzení zákazníka není možné poskytovat slevy na zboží, které jste požadovala. Bylo Vám nabídnuto vrácení zboží v souladu s platnou právní normou.
    Je opravdu zvláštní, že do dnešního dne nedorazilo zboží zpět. Pokud by zboží mělo takové vady jak uvádíte, určitě byste ho vrátila zpět.
    Dětský obchod ELINKA

• Rychlé, přesné

Reakce obchodu ELINKA

děkujeme

• velký výběr
    • dobré ceny

vše v pořádku, rychlé dodání, doporučuji

• Rychlé dodání, přehledný eshop