Není na eshop spolehnutí, prodlužují dodávku objednaného zboží, lžou o termínu dodání!

• Nepoužitý elektrický hoblík má po rozbalení zkorodovanou desku, vysvětlení Elespo, že je to v pořádku, že Al deska rezatí.

Již týden od objednávky a obchod se sám od sebe neozve

• přijatelná cena
    • dodání trvá nekonečně dlouho
    • ne vždy se dá dovolat
    • nedodržená informace o doručení daná po telefonu

Je to jen lživá reklama. Objednáte- máme skladem -nemají.

• uplynulo 7 dní od objednávky a zboží nedorazilo
    • žádná komunikace ze strany obchodu ani dopravce !

• Jedine čo sa ozvali, že tovar budu mat až za 2 týždňe
    • Inzerujtu že majú tvora skladom a potom vám napíšu že máte čakať 2 tyždne až ho naskladnia.

• Neprofesionální řešení reklamace výrobku

Zakoupené čerpadlo Hecht 3080 bylo nefunkční, nečerpalo vodu. Po třech dnech od nákupu vráceno na provozovnu s požadavkem na vrácení peněz - nedůvěra k funkčnosti výrobku. Požadavek zákazníka nebyl obratem akceptován, reklamace stále bezdůvodně běží a voda z mé studny se nečerpá.

• Extrémně dlouhé dodací lhůty, i když na webu mají 3-5 dní.

• Zboží, které deklarují že mají skladem odesílají 4 dny po objednání.

Obchod inzeruje zboží skladem v centrálním skladu, objednávku přijali, poté objednávka se vyřizuje a 7 pracovních dní žádná reakce. Na telefonický dotaz mi bylo sděleno, že zboží není ani na centrálním skladu ani u dodavatele. A obchod stále inzeruje zboží skladem.

• Jsem si myslel, že podle stránek mají rychlé dodání
    • Zboží po týdnu ne že ani nepřišlo.Ale nedostal jsem ani žádné info. Poslední co jsem obdržel byla zpráva robota, že se zásilka připravuje.

Neseriózní jednání.
    Nekomunikují tak já bych předpokládal. Jedno štěstí, že jsem nedal na reference a neplatil předem.

• V neděli večer jsem objednal zboží z "externího skladu" s termínem dodávky 3 až 5 dnů a ve středu ještě firma nebyla schopna zakoupené zboží objednat u externího dodavatele. Avizovaný termín dodávky 5 dnů je nereálný.

• Špatná komunikace

Objednávka mi byla zrušena bez vysvětlení .
    A prý na moji žádost. Je to lež.

• Mají tam toho hodně
    • Zboží chodí stejně dlouho, jako když objednávám kryty na telefon z Číny. 14 dní

Když dělat nechci, tak si přece neotevřu obchod a neotravuj s tím ostatní, ne?

• žádná komunikace

objednáno 11.6.

• velký výběr zajímavého zboží
    • zaujalo mě elektrické nářadí Proxxon SKIL
    • nepravdivé informace na webu a klamání zákazníka o dostupnosti zboží
    • nesolidní jednání
    • špatná komunikace

Obchod uvádí zboží skladem a do 3-5 dnů u zákazníka. Po 6 dnech od objednání mi dosud nic nepřišlo. Obchod mě o zdržení dodací lhůty nijak neinformoval. Až na můj dotaz obchod sdělil, že zboží je objednáno u dodavatele a jeho naskladnění očekáváme cca za 14 dní až tři týdny. Objednávku jsem proto zrušil. Nepravdivé informace na webu ale zůstávají i nadále.

• Dorazila drtička větví Rambo HC10PRO v bedně bez montážního plánu. Pro nezručné zákazníky by měla být možnost účast montéra na zprovozněni, byť za úplatu.

• zboží skladem po týdnu neexpedováno

• podána informace o doručení druhý pracovní den .celý den jsem byl doma a zboží dopravce nedovezl .Od objednání dlouhá doba dodání zboží,klamání zzákazníka o dodání zboží do 5 dnů od objednání.