• Předražená doprava

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vámi odeslaná objednávka již obsahovala cenu dopravy, cena dopravy byla viditelná již v košíku. Objednávka nemusela být vůbec vytvořena, případně mohla být bez komplikací stornována. Zboží bylo odesláno na Vaši adresu a nebylo převzato, vrátilo se zpět na naši adresu (doprava nebyla z Vaší strany hrazena).

Vaši recenzi považujeme za neoprávněnou.

Tým e-shopu Elektro Výhodně

• nabízejí zboží které nemají skladem
    • informace, že nejsou schopni zboží doručit, přišla až po 4 dnech od objednání, na dnešní dobu dost slabé

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vámi vytvořená objednávka obsahovala zboží, které nebylo skladem. Tato informace byla uvedena u produktu, dále jsme Vám ji zaslali v potvrzujícím e-mailu.
    Zdržení ohledně dostupnosti nás velmi mrzí, za časovou prodlevu se Vám omlouváme.

Tým e-shopu Elektro Výhodně

Týden jsem s nimi komunikovala ohledně špatně vypsané faktury, kdy ji nechtěli předělat. Při objednání vyžadují veškeré údaje, ale stejně pak najedou na Ares- registr a napíší neaktuální iniciály z Aresu.Bohužel si Ares dělá co chce a nejsme schopni jej donutit aby udělal změnu dle skutečnosti. Nikdy se mi ale nestalo, aby mi obchodník odmítl vystavit jiný doklad. Tato společnost mi jej po výměně x emailů opravila, ale stálo mě to zbytečně energii. Raději si příště zaplatím o pár korun víc a půjdu k dodavateli co je na trhu dlouho.!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Ve Vaší objednávce bylo IČ doplněno, adresa byla opětovně kontrolována po telefonu, z Vaší strany nebyly navrženy námitky. Z toho důvodu došlo k fakturaci s Vámi potvrzenými údaji. Doklady není možné zpětně opravovat, proto byla korekce konzultována telefonicky.
    V případě, že v rejstříku ekonomických subjektů nejsou platné údaje, prosíme o sjednání nápravy. Tento požadavek není možné řešit z naší strany.

Věříme, že k podobným situacím již docházet nebude.

Tým e-shopu Elektro Výhodně

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

toto je fakt ubohe a drzost žadat o recenzi,kdyz do ted nic nedorazilo!

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za zpětnou vazbu. Komplikace, které nastaly v průběhu Vaší objednávky nás velmi mrzí.

Za nastalou situaci se Vám velmi omlouváme.

Tým e-shopu Elektro Výhodně

Zbozi nebylo funkcni a obchod zvazuje jestli mi uznaji reklamaci. Neskutecny masakr.

Reakce obchodu Elektro Výhodně

díky za zpětnou vazbu. Obratem Vám bylo odesláno nové zboží.
    Negativní hodnocení tedy nebylo na místě.

Tým e-shopu Elektro Výhodně

• Inzerují schválně podceněné zboží za účelem přilákání zákazníků zboží ale samozřejmně nedokážou dodat.

Nodoporučují stojí vás to zbytešně čas a výsledek žádný

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za zpětné hodnocení. Vámi objednané zboží bylo v momentě odeslání objednávky inzerované u dodavatele. Bohužel dodavatel doprodal skladové zásoby, z toho důvodu nebylo zboží možné dodat.
    Není v našem zájmu uvádět chybné ceny za účelem klamání zákazníků.

Mrzí nás komplikace, které Vám nedodáním zboží byly způsobeny.

Tým e-shopu Elektro Výhodně

• prodává výrobky horší jakosti

Příště bych již nenakupoval objednal sem si žebřík zabalen byl v bublinkové folii ,po rozbalení jsem zjistil v žebříku prohlubně a to na stupních není reálné aby se mohl poškodit dopravou zkrátka obchod mi prodal šmejd reakce obchodu ,že ho můžu vrátit ,to je opravdu pěkné bydlím na vesnici a žebřík potřebuji na práci ,pokud ho budu vracet tak barák nedodělám nikdy zkrátka vracení nelze aplikovat ,a jiné možnosti kompenzace mi obchod nechce poskytnout ,přesto ,že jsem poslal foto detail žebříku ,výrobek v žádném případě není žebřík na 150 KG vážím 90 a kroutí se jak had .

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za zpětnou vazbu k nákupu.
    Žebřík byl originálně od našeho dodavatele, následně byl pro přepravu zabalen ještě do bublinkové fólie a kartonu. Před expedici jsme výrobek fotili a fotografie zasílali na Váš e-mail, abychom si expedici potvrdili. Vzhledem k tomu, že výrobek z naší strany odcházel v bezvadném stavu, nebylo možné vyhovět Vašemu požadavku na finanční kompenzaci.
    Z toho důvodu Vám bylo navrženo řešení formou odstoupení od kupní smlouvy v rámci 14-ti denní lhůty, tato varianta byla zamítnuta z Vaší strany.

Vzniklá situace nás velmi mrzí.

S přáním krásného dne

Tým e-shopu Elektro Výhodně

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Při nedodání zboží dodat nebo zabezpečit náhradu. Nestačí jenom vrátit peníze.

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za Vaši recenzi, mrzí nás situace, která v průběhu Vánočního období nastala.
    Vaše objednávka byla zpracována a dne 19.12.2016 vyfakturována a následně předána přepravci. Bohužel nás přepravce informoval o nevratném poškození zásilky, o čemž jsme Vás obratem informovali. Stejný kus Vámi objednaného zboží jsme již skladem neměli, proto Vám byla vrácena částka na Váš účet.

Přijměte naši omluvu za vzniklé komplikace.

S přáním hezkého dne

Tým internetového obchodu Elektro Výhodně

• Měl zboží, kteréjsem sháněl, za nejvýhodnější cenu

Zatím zboží nemám, ale asi se snaží.

• sluchátka, které jsem si koupila nefungují

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za zpětnou vazbu k Vašemu nákupu.
    V případě, že je z Vaší strany nespokojenost s výrobkem, vykazuje vadu. Je zapotřebí kontaktovat naše obchodní oddělení, které s Vámi situaci vyřeší.

Jsme Vám k dispozici na e-mailu: [email protected], podrobnější kontakty naleznete http://www.elektrovyhodne.cz/articles/kontakty

Děkujeme za Váš nákup.

S přáním příjemného dne

Internetový obchod Elektro Výhodně

Zavádějící infornace v nabidce

Reakce obchodu Elektro Výhodně

vážíme si Vaší zpětné vazby.
    Vaše objednávka byla prověřena. Krmivo, které bylo Vámi objednáno, mělo končící expirační lhůtu, o této skutečnosti Vás obratem informovala pracovnice našeho zákaznického oddělení. Dle získaných informací bylo z Vaší strany požadováno storno objednávky z důvodu drahé dopravy. I přesto, že Vám bylo z naší strany navrženo snížení dopravného, byla objednávka z Vaší strany stornována. K expedici zboží nedošlo.
    Omlouváme se za komplikace, které Vám byly způsobeny.

S přáním příjemného dne
    Tým eshopu Elektro Výhodně

• O žádných nevím.
    • Otřesná neochota.

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za zpětnou vazbu k našemu obchodu.
    Vaše objednávka byla prověřena. K přijetí Vaší objednávky došlo 25.5.2016 v 9:42, tentýž den došlo k fakturaci a expedici, Vaše objednávka byla vyřešena bez komplikací a časových prodlev.

Tým eshopu Elektro Výhodně

• dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za udělení recenze. Neustále pracujeme na zlepšování služeb, vážíme si Vašeho názoru.

Věříme, že s další objednávkou již budete spokojena.

Přejme Vám krásný den

Tým e-shopu Elektro Výhodně

• komunikace, slibují, co zřejmě nejsou schopni splnit

V neděli večer cena zboží o cca 1300 Kč nižší než druhý den ráno, kdy jsem chtěla po ověření reálné dostupnosti objednat - zboží přislíbeno za předchozí cenu, od té doby však uplynulo cca 5 týdnů, zboží prý stále není - a to přesto, že jsem objednala 2 druhy zboží, stále posouván termín dodání a to vždy jen na můj dotaz, z obchodu žádná vlastní iniciativa. Myslím, že se jim celkem ulevilo, když jsem objednávku po 5 týdnech sama zrušila.

Reakce obchodu Elektro Výhodně

Vaše objednávka byla vytvořena dne 25.2.2016, jednalo se o telefonickou objednávku. V momentě vytváření objednávky Vám bylo sdělena informace, že zboží bývá zpravidla naskladněno v průběhu 3-4 týdnů.
    Termín naskladnění nám bohužel dodavatel nedodržel, což Vám bylo taktéž sděleno. Poté byla z Vaší strany objednávka stornována.
    Na Vaše dotazy ohledně dostupnosti byly veškeré reakce odesílány v průběhu 24 hodin.
    Přijměte naši omluvu za způsobené komplikace, vzniklá situace nás velice mrzí.

Tým e-shopu Elektro Výhodně

• zboží neodpovídá obrázku , špatná specifikace zboží

Reakce obchodu Elektro Výhodně

děkujeme za udělení recenze. Položka, která byla Vámi objednána, byla opravena.
    V případě, že výrobek neodpovídá Vašemu požadavku, je možné od kupní smlouvy odstoupit v průběhu 14-ti denní lhůty.
    Přijměte naši omluvu za způsobené potíže.