• Široký sortiment, rychlá reakce na objednávku

Skvele a rychle jednani :) takovych jako je pan Handsuh by chtelo vice. Skvela komunikace! Dekuji moc za pracku je uzasna.
    Gabriela

• Rychle dodani

Spokojenost s obchodem. rychle dodání, telefonní komunikace s obchodem vynikajicí,zboží odborně zabalené, doporučuji. Děkuju

• Vstřícné a rychlé jednání

• Rychlé, ochotné jednání.

• Co nabizeji to dodrži
    • Ochota,slušne jednani ,rada telefonu
    • platba v hotovosti

• Dobrá komunikace
    • Spolehlivost

Rychlé jednání.

Kompetentní osoba na telefonu, rychlost.

• Dobra cena

• Obchod, který zároveň provádí servis. Umí poradit a zná své zboží i z druhé strany.
    • Zatím jsem na žádné nepřišla.

Výborná komunikace, kvalitní zboží, erudovaný personál.

maximální vstřícnost k zákazníkovi,rychlé dodání zboží,proto doporučujináku všem ostatním

• cena, osobní přístup
    • nevím o ničem

Spolehlivý, dobré ceny, není problém se dovolat, nemám co bych vytkl.

• Cena, přehlednost.
    • Co bych si přál doladit je komunikace ohledně předpokládaného vyskladnění. Dnes jsme si všichni zvykli na to, že víme o každém pohybu zásilky, ale to je u začínajícího obchodu, který chce prodávat přes e-shop, se to dá tolerovat. Možná že to nejde ani zlepšit a možná jsou logistické pochody jiné než při objednávce z velkoskladu. Možná to není ani slabina, jen takové přání.

Zpočátku jsem měl dojem už i z ceny a recenzí, že nemají zboží skladem a že vše objednávají z velkoskladu jako většina maloprodejců, která má počítač a řídí vše přes e-shop, přitom ani zboží jim neprojde rukama a pak v případě reklamací nebo vrácení zboží neví, co s ním.
    Zmýlil jsem se, neboť zboží po telefonickém dotazu v úterý, zda je opravdu skladem, mi ve středu v poledne skutečně došlo. Chápu, že se někomu může zdát, že šlo o jeden déle, ale vzhledem k tomu, že bylo ve skladu u prodejce, tak to jednoznačně muselo trvat déle, neboť i on musí celou objednávku vyfakturovat a vyskladnit a podat přepravci a má to asi stížené. I tak by mi kvůli ceně nevadilo počkat i týden - tři stovky člověk na zemi nenajde.
    Tento výrobek jsem poptával i u jiného dodavatele, který mi sdělil, že momentálně není na skladě. Tudíž obchod věci uvedené skladem má, i když asi se domnívám že v omezeném množství, ale má, a ne jak bylo zmiňováno některým recenzentem, že si vymýšlí historku o zničení zásilky. To se zkrátka stává i mě se stalo jednou, že jsem převzal poškozenou zásilku.
    Po předání zásilky dopravci byla zásilka sledována a dopravcem oznamována standartně, jak jsem zvyklý. Telefonická komunikace byla vstřícná! Pokud si udrží ceny, budu se těšit dalších nákupů. Nákup zde doporučuji!!! Nejedná se o podvodný e-shop.

• Přiměřená cena zboží, které jsem chtěla zakoupit.
    • Nabízí, a zdaleka asi nebude sám, zboží, které nemá.

Majitel mi objednávku stornoval, zboží nedodal. Škoda, že nabízí zboží, které nemá k dodání.

• doprava zdarma a vstřícný přístup dodavatele
    • nevím o nich

100% spokojenost
    rychlé dodání
    skvělá komunikace se prodejcem

• kvalitní zboží za dobrou cenu. Dobrá komunikace a rychlá dodání zdarma.

Je to spolehlivý obchod s dobrými cenami,dobrou komunikací a rychlou dodávkou zboží.

• Výborná komunikace s majitelem, vstřícnost a skvělá znalost sortimentu.

• levnější
    • doprava zdarma