• ---
    • V prosinci objednané pouzdro na mobil, bohužel špatná velikost, tak jsem ho chtěla vrátit. Nejdřív jsem zjistila, že mi neposlali fakturu, tu mi po delším dohadování nakonec mailem poslali, pak jsem pouzdro vrátila zpět a od té doby žádná reakce - na maily nereagují, telefon ještě v lednu vyzváněl, teď už je hluchý...

Nedoporučuji!!!

• Objednala jsem zbozi 5.3. a od te doby pouze prislo,ze se zasilka zpracovava a na e-mail nereaguji,tak to uz jsem mohla mit zbozi od nekoho jineho. Jesteze jsem nasla tyto recenze.

Nenakupovat tam nic.

• Naprosto žádné výhody...
    • Žádná komunikace. Dodání zboží trvá týden, i přes zaslání faktury na email a informaci o odeslání zboží, zboží stejně nedorazilo.

Zboží nedorazilo, telefon nedostupný...
    Ještě že jsem neplatil předem.

Rozhodně nikomu NEDOPORUČUJI!

• zcela ignoruje reklamaci

Byl jsem pravidelným zákazníkem a byl jsem vcelku spokojen. Nakoupil jsem zde od roku 2013 spoustu LED žárovek, ohňostroje a nově i nářadí. Bohužel, poté přišel problém s jednou vadnou žárovkou, kterou jsem poslal zpět.

Reklamaci zcela ignorují a také mé tři upomínky poslané na všechny jejich e-maily :(

JIŽ ZDE NIKDY NIC NEKOUPÍM A DOPORUČUJI VŠEM OSTATNÍM UDĚLAT TOTÉŽ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• maji i nařadi-slevaelektro@ .......Nekomunikuji, peníze dostali ale zboži nide. Nekupute!!

Mohli by jsme podat spolené trestné oznámení, škoda se sčítá, nad 5000Kč je trestný čin!

• zákaznický přístup

zákaznický přístup, informovanost o stavu objednávky

• Rychlost a spolehlivost

S obchodem jsem spokojen na 100%, doporučuji všem kamarádům. Díky moc

Zrušení objednávky jsem vůbec nepochopila. Na webu mají, že disponují 20ti ks... Po týdnu od objednání mi zrušili objednávku s větou: "Z technických důvodů nejsme schopni objednávku odeslat." Vůbec jsem to nepochopila.

• - NENAKUPUJTE!!! jsou to podvodníci
    • - zaplatíte a nic vám nedojde
    • - telefony neberou a ni neodpovídají na maily
    • - jsou to šmejdi!!!!
    • - BACHA NA TENTO OBCHOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Před nákupem reagovali okamžitě, po platbě už ne.
    Zboží mi nedošlo a asi ani nedojde.
    Několikrát jsem kontaktovala telefonicky i emailem a bez odezvy.

• Dopravu zdarma nad 1500 Kč
    • Neodpovídají na emaily
    • Nezvedají telefon
    • Už je to 20 dní od objednání a pořád nic, naposledy mi přišlo od nich fakturační email, ve kterém se psalo, že se objednávka zpracovává.

NENAKUPUJTE TAM!!!
    Nekomunikují se zákazníky
    Snad i z Číny by to přišlo rychleji.

• Po provedení objednávky mi vůbec nebyla zaslána faktura tudíž k obchodu vůbec nedošlo.
    • Dlouhé dodací lhůty, mobilní kontakty nefungují.

Nedoporučuji v tomto obchodě nakupovat, u mě to byl první a poslední nákup.

• Jedná se o podvodníky!!!! Po obdržení faktury k úhradě zboží před dodáním už nekomunikují. Telefon vyzvání, ale nikdo ho nezvedá. Na e-maily neodepisují!!!

PODVOD!!

• slušná cena
    • Obědnal jsem dárek dva týdny dopředu a teď mám strach že žádný mít včas nebudu prachy jsem poslal 8.11 a dnes je 14.11 a nic

když máte spoustu času tak asi jo ceny jsou dobrý

• Nedorucil zasilku

• Jedná se o velký podvod, na který jsem bohužel naletěla :( Zboží jsem objednala na jejich e-shopu, hned ten den mi přišlo potvrzení objednávky s fakturou a výzvou k úhradě. Po zaplacení neberou telefony a na e-maily nereagují, přestože je čtou!!!!!

PODVOD!!!!!!!!

• Nabízí zboží, které nemají.

Objednal jsem Microserver HP N54L, u kterého měli 8 kusů skladem. Za dva dny jsem dostal email s tím, že zboží není a ruší objednávku.

• slibuje co nemá, špatná komunikace

Doporučuji vyhnout se tomuto panelákovému e-shopu. Hlavně naplatit předem

• Nevím o ničem, jedině slib nižší ceny
    • zboží patrně neobdržíte

Pozor na tento garážový e-schop. Hlavně žádné peníze předem.