Bohuzel,obchod nekomunikuje,telefon nefunkcni a zbozi stale nemam!

Zboží do týdne nedorazilo, telefonní číslo nikdo nebere, na e-mail nikdo neodpovídá. Budu rád, když dostanu peníze zpět.

• Dvířka mikrovlnky roh uhrazeny nefunkční nastavení asi to někomu někde spadlo katastrofa

Zbozí zatím nedorazilo bude to za chvíli 14 dni.

• Špatná komunikace!

Berou objednávky i když je zboží nedostupné!!!

• žádná
    • po týdnu nekomunikace zrušil objednávku - zboží které bylo skladem

Reakce obchodu Elektrooralek.cz

Objednávka byla zrušena protože jste si zadal platbu za objednávku bankovním převodem a tu jste neuhradil, zboží opravdu máme skladem a bylo blokováno pro Vás

Elektro Orálek

• Poslali mi zboží "na firmu" čímž údajně ušetřili 6 kč. Díky tomu mi PPL neposlala SMS a také prý nemohla nechat zboží v parcelshopu, kde bych si ho mohl později vyzvednout. Takže došlo k tomu, že mi zboží doručovali v době ( 11.30 ) , kdy jsem akorát dorazil do práce na odpolední - jindy prý to nejde . Tak jsem zboží ani nedostal .

• Musela jsem telefonicky prosit o fakturu
    • Bylo mi zasláno jiné zboží, než jsem objednala.

• v reklamě doprava zdarma a při objednávání musíte dopravu označit a zaplatit, je do podraz pane velkopodnikateli
    • až po urgenci po 10 dnech napsali, že zboží není skladem

Bylo mi sděleno, že zboží není k dispozici a neví se, kdy bude naskladněno. Na můj dotaz ,zda objednávka dál běží, či je stornována, nikdo neodpověděl.

• doprava zbytečně drahá -105 Kč za pár gramů

zboží přišlo v zapáchajícím obalu a po upozornění se prodejce ani neomluvil, dále poslal fakturu se špatnými údaji, po upozornění zaslal správnou, web prodejce je nepřehledný

Nejprve mi byla vystavena faktura, potom mi přišel mail, že vlastně už to zboží nemají. Nechápu, proč ho tedy inzerují!

• Zboží na stránkách měli dostupné objednala jsem,došla mi potvrzení objednávky a druhý den mi odepsali ze proč si zboží vůbec objednavam když toto zboží nemají a mít na skladě nebudou

Reakce obchodu Elektrooralek.cz

Vážená paní, objednala jste zboží u kterého jasně bylo uvedeno VYPRODAN0 a přesto jej objednala

• Bohužel jsem do dnešního dne neobdržela objednané zboží a nevím zda vůbec dorazí.

• Neodpovedeli mi na dotaz zaslany e- mailem vztahujici se k reklamaci

Objednané zboží bylo doručeno v termínu, ale nebylo kompletní. Obchod na reklamaci do dnešního dne nereaguje.
    Reklamace odeslána na [email protected] dne 4.10. 2018.

• Nedoporučuji protože výrobek je po hranách obitý tak nevím jestli nezačne rezivět. Neřekla ují protože by jde mi to s poštovným prodraží. Vaník