• Zboží, deklarované jako nové (myš) byl evidentně rozbalená, zaprášená, ošoupané kluzné plochy. Krabice zažloutlá špinaví, evidentně to leželo X let ve vitríně. Prodejce na dotaz nereaguje, nekomunikuje.

Již nikdy více. Pajzl, který prodává použité zboží jako nové a nekomunikuje.

• Zakoupil jsem od nich myš Logitech - nový výrobek. Myš byla zaprášená, s ošoupanými kluznými ploškami a dorazila bez redukce PS2/USB, která má být v balení. Evidentně mi prodali použité, příp. vystavené zboží, se kterým už někdo pracoval. Na e-mail nereagují.

Už bych u nich nekoupil ani toaletní papír.

Trvalo jim skoro týden, než zjistili, že zboží nedoručí

• Zakoupil jsem za nejnižší cenu podle internetu.

• Rozhodl jsem se proto,že už jednou jsem toto zboží měl přišel jsem o to zcizením(krádeží).Protože byla baterka velmi dobrá, sháněl jsem novou a u Vás se mi povedlo asi se štěstím baterku zakoupit.Nikde to nebylo.
    • Myslím si ,že obchod těch slabin moc nemá . Snad asi je možno vylepšit dopravu poštou jako balíček s dopravou pošty na dobírku.Přesto však vybraná pošta kurýrem byla výborná.

Byl to můj první nákup a žádné problémy se zbožím jsem neměl.Doporučil bych obchod všem ostatním ,kteří potřebují mít zboží do druhého dne.

• velký výběr, dobré ceny, rychlost dodání

• sortiment
    • CENA
    • kamenná prodejna

NA KAMENNÉ POBOČCE MAXIMÁLNĚ VSTŘÍCNÝ MAJITEL.
    Poradí, vysvětlí, pomůže.

• prozatím byla výhoda v rychlosti.
    • Zatím neznám slabiny obchodu

Po prvním nákupu mohu jen ohodnotitjednu dobrou věc, Co je v nabídce, mají na skladě.
    Jestli to je se vším, tak klobouk dolů a takovou firmu si musíme hýčkat, hlavně před Vánoci.

• Vše Ok.

Vše Ok.

• Nabízí zboží, které není skladem.

• Objednala jsem zboží a ač mají zboží na skladě, vůbec se neozvali a zboží neodeslali.

Uvádí nepravdivé množství u baterií a po 4dnech teprve stornují objednávku s důvodem že baterie již neprodávají.

• nevím

Bohužel jsem nebyl spokojen s délkou dodání zboží (10 pracovních dní od podání objednávky). Jinak bylo vše OK.

• dobrá komunikace,výhodná cena

určitě doporučuji

• dobra cena

• Dobré ceny zboží.
    • Žádné.

Doporučuji.

• akce

je to rychly nakup

• Dopravní společnost!!!!!!!!!!!!!!! Na DPD vyjíždí do vzdálenějších míst jen až kyzž má více zásilek v okolí

• Nebyla splněna objednávka v poznámce
    • Telefonicky jsem urgoval nesplnění obj.,
    • bylo mi sděleno, že možná za měsíc.