• Dobrá cena, plus v nabídce typ výrobku, který jsem jinde nenašel (šlo zřejmě o starší typ klávesnice v doprodeji)

Jeden výrobek přišel nefunkční (chyběla mu část), druhý se po krátké době ukázal jako vadný, a komunikace obchodu není v porovnání s jinými obchody dobrá. První výrobek jsem poslal zpět, po 30 dnech mi vrátili peníze, poštovné ne (výrobek jsem si pak koupil jinde - ale bylo to zbytečné měsíční čekání, kdy jsem výrobek už chtěl používat, samozřejmě...). Druhý výrobek, klávesnice - možná starší typ, ale i tak..., funguje špatně, na email firma zatím po 2 týdnech ani nijak nereagovala. Pro korektnost a úplnost - nejdražší z těch 3 nakoupených výrobků, SodaStream s příslušenstvím, naštěstí funguje dobře, nicméně znovu bych v tomto obchodu asi nenakoupil kvůli jejich způsobu (ne)řešení případných problémů...

Dobrý obchod

Objednávka provedena 21.10., dodnes nebylo zboží doručeno a nebyl odeslán e-mail, potvrzující objednávku.

• Nekomunikuje
    • Špatný popis a neznalost prodávaného produktu

Zakoupil jsem pračku Electrolux EWT1262IFW. U této pračky si sami nevyčistíte filtr. Musíte zavolat servis a zaplatit za vyčištění filtru. Tohle se ale z popisu nedozvíte. Buď vám to dojte až pračku rozbalíte anebo až budete mít plnou pračku mokrého prádla a na displeji error. Obchod mi tomu poslal lež jako věž, že má pračka "bezúdržbový" filtr. A pak přestal komunikovat úplně, nereaguje na e-maily nepřebírá dokonce ani doporučené dopisy adresované do sídla společnosti.
    RADĚJI SE TOMUTO OBCHODU VYHNĚTE.
    A DOBŘE VAŽTE NÁKUP PRAČEK ELECTROLUX, protože ten sice uvedl na pravou míru, jak to s filtrem je, ale pravděpodobně neúplný popis vnikl u něj a nechce prozradit kolik vyčištění filtru stojí.

Inzerovany vyrobek byl “doprodej”, po me urgenci mi bylo (slusne a omluvne) sdeleno, ze moje objednavka byla zrusena. Chtelo by to vice zapracovat altualizaci stavu sortimentu na webovych strankach.

• nakonec začali i komunikovat

Uvedeno "zboží skladem" po dlouhé době objednávka stornována z důvodu nedostupnosti zboží a nemožnosti jeho objednání u dodavatele. Objednáno jinde, druhý den doručeno. Co dodat?

Byl to první nákup, se zbožím jsem spokojená, ale čekala jsem rychlejší dodání.

• Rychlost dodání a kvalita

špatná komunikace

Vše v pořádku.

• rychlé jednání

• Zboží SKLADEM není skladem

Velké sklamání nemíním komentovat.Můj první nákup.

Nemám připomínek,mspokojenost

• možnost osobního odběru
    • široký sortiment zboží

• Dobrá komunikace

• Obchod něco zruší a pak dostanu email, že zboží předali GEIS, takže něco je špatně.

• zbozi nedorazilo a pritom psali ze je skladem

Nic nepřišlo!!!

Tovar,ktorý som si objednal bol v ponuke,ale neprišiel mi potvrdzujúci e-mail,tak som tam zatelefonoval a dozvedel som sa,že tovar nemajú,nakoľko sa už nevyrába.A ja som práve preto u nich objednával,nakoľko som aj ja vedel že Led podsvit ktorý potrebujem už nevyrábajú.No a ešte som dostal info,že na Slovensko stejne zásielky neposielajú.Takže tak.