• nefunkční e-shop

nefunkční e-shop, obsluha divná...

Obchod zaslal jiný produkt než byl objednán...

Místo objednaného a zaplaceného zboží mi přišel email s dotazem jestli chci koupit to samé zboží ale o třetinu dražší. To jsem samozřejmě odmítl a objednávku zrušil. Doufám že vrátí peníze.

Obchod oproti e-shopu navýšil cenu o 360 kč a tím pádem jsem objednávku stornoval.

• perfektní dodání

• topné těleso dorazilo bez šroubů na vodiče!!!

Reakce obchodu Elektro Klesný

předem bych se Vám chtěl omluvit. Tohle se nám ještě nestalo,ale když už k tomu došlo, mohl jste se na nás obrátit. Chybějící šroubky bychom Vám obratem zaslali na naše náklady, nebo vyměnili celé těleso.
    Všem zákazníkům vycházíme vstříc.

S pozdravem team Elektro Klesný

Pokud nabízený produkt již není k dispozici, neměl by být v nabídce obchodu.

• Nedostatečné zásoby zboží. Na objednané bych musel čekat do konce ledna.
    • Asi není zboží na skladě, chápal bych to ochotněji, kdyby se mnou někdo komunikoval

Reakce obchodu Elektro Klesný

Je nám líto, že vás zásilka minula.

Pokud zboží nemáme skladem, odesíláme vždy zákazníku mail, případně telefonujeme.
    (co máme, co nemáme, kdy to bude, jestli chce zákazník čekat, a pod.)
    Pokud jste neobdržel vaši zásilku ani zprávu, viděli bychom to na nemožnost komunikace (špatně zadaný mail při registraci, nedostupný telefon...) nebo v případě přepravy poštou bych to viděl na chybu přepravce.
    Pošta nám dělá potíže - a to právě nejvíc během prosince a ledna.

S komunikací nemáme problém:
    Například na tomto odkazu najdete hned pět telefonních čísel, na které můžete zatelefonovat a zjistit, co je s vaší objednávkou.

Elektro Klesný Zlín