• Rychlost dodávky je OK
    • Nedodáno celé schéma zapojení výrobku

Obchod dodává výrobky OK, ale nedodává běžnou průvodní dokumentaci u některých výrobku

Reakce obchodu Elektrohartman.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Kupoval jste od nás termostat TH143. Elektrotechnické schéma je vyraženo výrobcem ve víčku termostatu. Výrobek je určen pro odbornou montáž elektrotechnikem. Konkrétní způsob zapojení určuje plánované použití výrobku. UPOZORŇUJEME, že výrobky určené pro odbornou montáž neobsahují podrobný návod pro koncového uživatele.

• Zboží objednáno ani po více jak 14 dnech nic ani zpráva nic zklamání

Zboží přišlo poškozené. Před expedicí asi nebylo z výroby překontrolováno.

deklarovane zbozi nemeli skladem ac to tak presentovali

2.5.18 jsem zboží objednal, dodnes mi nebylo nic dodáno, pouze e-mail se žádostí o zhodnocení nákupu.

Reakce obchodu Elektrohartman.cz

omlouváme se za delší dobu dodání Vámi objednaného termostatu, ale u termostatu je zobrazena dostupnost na dotaz a není to skladová položka. Termostat, který jste si objednal neměl ani hlavní distributor v ČR na skladě, proto se termín dodání prodloužil.
    Informoval jsem Vás emailem, že termostat odešleme dnes 15.5.. Zároveň jste mně následně volal a po telefonu jsem Vás také informoval o termínu dodání. Dnes jsme termostat zabalili a předali české poště, která by Vám ho měla doručovat zítra 16.5..

Je nám líto, že jste nespokojený, ale bohužel jsme proto více nemohli dělat.
    Jsou položky, které jsou pouze na objednávku a termíny dodání se následně pohybují kolem 14 dnů.

Děkujeme za pochopení.