Zboží nepřišlo.

Nic neposlali, nekomunikují. Naštěstí jsem dal dobírku.

3.3 2023 proběhla objednáka ,byla potvrzena a stále čekám na zboží a nic.

Je to již týden od objednání a zboží dosud nebylo expedováno. Dnes ráno jsem odeslal dotaz na obchodní oddělení, ale to dosud (14 hodin odpoledne) nezareagovalo.

Nulová komunikace jestli bylo zboží odesláno nebo co bude. Pouze při objednání potvrzení objednávky a už přes týden se nic neděje.

• slibují,že je zboží skladem a nic

Nevím, proč nabízí zboží, které nemají..

• Přes net jsem koupila zboží, na faktuře byly dva 2 ks za 700 kč, kolega co zboží pouze vyzvedl však za 700 kč dostal pouze jeden kus. Volám tam, mobil neexistuje a pevnou nikdo nebere, na email nereagují. Pokud se jim dovoláme a oni to nějak vyřeší, opravím tuto recenzi, ale zatím je situace bohužel taková. Ještě tam pošlu kolegu znovu osobně, já to mám přes 200 km.

Obchod nedodržuje lhůtu pro doručení. Na mailové urgence dodání zboží nereagují, telefon nedostupný. Objednané zboží nedošlo ani po 14 dnech. Naštěstí jsem neplatil zboží dopředu.

• obchod vůbec nekomunikuje

Při dodání zboží nebylo v balení vše jak je napsáno na stránkách, tel nikdo nese jak pevnou tak mobil ten ja vypnutý o mailu vůbec nemluvím absoptně žádná komunikace už nikdy víc

• Podle jediného nákupu nemůžu k obchodu nic říct. Objednávka rychle vzřízena

Pro absolutní nefunkčnost jsem zboží musel vrátit a obchod se dosud neozval.

• Dodane zboží odpovídá popisu.
    • Dodací doba neodpovídá dávané době dodání na stránkách.
    • Temeř žádná komunikace

Nemám , zboží stále nedorazilo!!!!!!!!!!

Přes dost nereálný slib doručení následující pracovní den, nedorazilo zboží ani za týden.

• Obsah zásilky byl zaměněn, na reklamaci odeslanou e-mailem se mi zatím nikdo neozval.

• Je to standart bez zvláštních výhod
    • Nabízené masážní podložky jsou nepřesně popsané, není u nich odborný návod
    • a co hlavně, není vysvětlena a odlišena řádně funkce vibrací a masáže.
    • V návodu chybí popis co přesně každý z osmi programů "masíruje" nebo rozvibruje.
    • Pak chybí nákres bodů na těle, na který podložka v každém kroku působí.

Tento obchod jsem vybral systémem "pokus - omyl"
    Obchod nikomu nedoporučím, z důvodů výše uvedených, jinými slovy, kupuji zajíce v pytli.

Rukavice po prvním použití asi 2 hod.....na pravé rukavici se odloupla gumová ochranná vrstva na vntřní úchopové straně rukavice. Zmetek.
    Navíc velikost palce v XL OK, ostetní prsty o cca 2 cm delší...ruce mám celkem normální.

Nákup rukavic katastrofa kvality a použitelnosti. Posláno na reklamaci, výsledek zatím nemám.
    Bednář

Reakce obchodu Elektrocoleti

Na základě Vašeho e-mailu jsme obratem objednali svoz rukavic na naše náklady. Musí je posoudit technik, zda se nejedná o mechanickou závadu. Co se týče provedení rukavic, tak jste první kdo si stěžuje na jejich tvar. Prodáváme jich stovky kusů. Pokud Vám byly rukavice velké, stačilo jen napsat (nebo zavolat) a vyměnili bychom Vám je za menší.

Obchod sliboval dodání zboží do 5 dnů. Zatím čekám 2 týdny a nic. Poslali dříve dotazník spokojenosti, není s čím bych měla být spokojena.

Reakce obchodu Elektrocoleti

Vážená paní Cucová, Vaše objednávka byla odeslána následující den po Vaší objednávce, tedy 10.1. dle Vašeho požadavku kurýrem DPD. Bohužel nemůžeme za to, že jste si baliček nevyzvedla. Zboží se nám minulý týden vrátilo zpět. Na depu (po Vašem nezastižení kurýrem DPD) bylo uloženo ještě týden. Číslo balíčku bylo 13855019979375

• dodání zboží bylo velice rychle ale alkohol tester mi příšel se škrábancem a k tomu jsem si objednala náhradní náustky jet 11 a přišly mi jiné jet 6,TAKŽE S OBCHODEM žadná spokojenost

Reakce obchodu Elektrocoleti

pokud přišlo zboží se škrábancem, stačilo se ozvat na reklamace a obratem by Vám přišel na výměnu nový kus. Co se týče náustků, tak Vám přišly správné. Náustky na JETT6 jsou univerzální a pasují i pro Vámi zakoupený model.