• Nabízejí to co nemají, volal nějaky pán řekl že zboží bude za týden.Doposud nic nepřišlo!!!
  • Zboží dle internetových stránek mělo být skladem. Po objednání mi byla e-mailem zaslána zpráva, že zboží skladem není. Ani po 11 dnech jsem zprávu o naskladnění zboží a následném dodání neobdržela.

Před 10 dny jsem si objednala produkt, došlo mi akorát vyrozumění, že přijali objednávku. Od té doby nekomunikují a objednaný produkt mi nedošel.

• ušetříte protože zboží nedorazí
    • v jednání

Nikdy už zde nic nekoupím.Zboží jsem objednal.Došla pouze potvrzující odpoved.Od té doby nic. Ani zboží, ani důvod proc nebylo odesláno. Žádné jednání.

• Dodání zboží jsem musela urgovat emailem, pochybuji, že by jinak zboží došlo.

• Přijatelná cena zboží
    • Zákazník nevidí zda je zboží skladem. Dostane pouze poděkování za objednávku. Kdy obdrží, není sděleno. Po 10-ti dnech jsem kontaktoval prodávajícího co je se zbožím. Odpověď: "Právě teď dorazilo. Zítra posíláme, pozítří je u vás". Uběhly další dva dny, zboží nikde. Podotýkám, placeno předem.

Viz. výše

• Žádné asi nefunguje.
    • Nekomunikuje.

Nic neobjednávat.

• 30.1. jsem poslal e-mail objednávku, 8.2.jsem poslal dotaz, kdy bude expedováno a 8.2. p. Bauer mailem odpověděl " naši firmu postihla nemoc, budeme expedovat zakázky ve středu "( kterou ?) jde sice pouze o malou zakázku, ale není důvod jiný než nemoc ve firmě ?

opatrně

• špatná komunikace - zboží objednáno před 10 dny - dosud nedorazilo- žádná zpráva, přestože v době objednání bylo vše skladem :-(. Po týdenním nedodání jsem se obrátila na obchod s dotazem, proč nebylo zboží dodáno a kdy tak bude učiněno. Bylo přislíbeno dodání během následujícího týdne - opět se tak nestalo. Žádná zpráva z obchodu.

Poohlédnout se jiném obchodu, který bude pružnější a vstřícnější.

• obchod nekomunikuje se zákazníky na dva emaily jsem nedostal odpověď v e shopu zboží skladem k dodání do 4 dnů po celé republice přišlo za 7 pracovních dnů .

asi bych nakoupil jinde jelikož nejsem první kdo zaznamenal takovou zkušenost

Naprostá tragedie, vypadá to, že obchod ani nefunguje, neberou telefon, nereagují na emaily.

• U zboží je uvedeno že je skladem a přitom skladem není, prý je ale na "centrálním" skladu. Na telefonický dotaz přislíbeno zjištění stavu a telefonická informace obratem, nebylo dodrženo.

Možná šlo o ojedinělý případ způsobený předvánočním shonem, ale v dnešní době je možno vybrat obchody, kde k takovým chybám nedochází. Tím hůř, že mělo jít o dárek k Vánocům...

• Nespokojenost!!

Detail produktu měli napsaný špatně.

• Komunikace, nedodržení dodací lhůty

Nejsem spokojen.

Na internetu nešlo sledovat stav vyřizování zásilky.

Zboží jsem objednal a dodnes nedorazilo,i když podle eshopu bylo skladem.Nikdo mne ani nekontaktoval.

Zaslal jsem mail kde se ptám na moji objednávku, která ani po 10dnech nedorazila. Na mail mi už 4dny nikdo neodpovídá. Takže komunikace nulová a zboží nikde.

• Nabízí nové zboží za použité.

• Pokud nemá zboží na skladě neinformuje zákazníka o zpoždění ale hlásají,že dodávají zboží do 24hodin,což není pravda.Telefonní číslo bylo k dispozici.