Dlouhá dodací lhůta. KOMUNIKACE ŠPATNÁ!!!

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

Bohužel jste nečetl asi ani termín dodání při objednání, ani termín při zpracování objednávky. Nemůžeme vyhovět 99% zákazníků a proto Vaše jedno 1% je dobré.

Děkujeme za hodnocení a hezký den

• stále jen čekám

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

bohužel při objednán í zboží, které je celo republikově vyprodané je nyní termín dlouhý. Zboží máte v emailu potvrzený
    termín dodání na 5.9.2022. Bohužel nejsme schopni termín urychlit, nyní je 1.9.2022.
    Nemyslíme si že je nyní chyba na naší straně.

• dlouhé dodací lhůty

• zatím ani tuk, pouze přijeti a zpracovaní.
    • 19.1. objednáno

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

děkujeme za hodnocení a omlouváme se byť nevíme za co. Objednávku jsme přijali a hned druhý den zpracovali s informací kde byl skladem pouze 1ks svítidla ze dvou objednaných. Další nelze objednat jelikož ji výrobce přestal vyrábět. Na to Vám odešel email o zpracování, kde se toto vše psalo a byla položena otázka jestli budete chtít odeslat, alespoň jeden kus nebo budete chtít náhradu.
    Bohužel jsme od Vás neobdrželi odpověď a proto tedy objednávka leží nevyřešena.:(
    Tedy ještě jednou se omlouváme, ale prosíme o pochopení že nemůžeme objednávku řešit za Vás bez odpovědi.

S pozdravem R. Klepešta
    Elektro-Trutnov.cz

• Výrobek nesplňuje uvedené parametry
    • Malý výběr z přepravců
    • Drahá doprava

Znovu už u nich nenakoupím.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

mrzí nás že jste měl s radarovou žárovkou problém. Nijak se nám nevrací co se týče problému.
    Proto to mohl být problém ojedinělí a můžete ji reklamovat.
    Doprava je u nás odrazem sortimentu který prodáváme. Né všichni přepravci nás chtějí přepravovat pro různorodost materiálu
    a jeho váhu.
    Vaše rozhodnutí budeme respektovat a potěšilo nás.

S pozdravem Radek Klepešta

• Přehledný eshop
    • Co nemá fotku to se snaží sami nafotit
    • Neodpovídající termíny dodání

Nakupoval jsem zde protože měli u produktu termín předání přepravní společnosti. Vypadalo to důvěryhodně. Proto jsem z desítek možností vybral právě tento obchod. Termín nakonec vůbec neodpovídal. Někde to pak sháněli a poslali až za týden. To už jsem na to ale nečekal a koupil si to jinde. Mám to tedy od nich úplně zbytečně ... zbytečně vyhozené peníze protože jsem důvěřoval uvedenému termínu. Má zkušenost je tedy negativní.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

předem děkujeme za hodnocení. Prošel jsem Vaši objednávku a opravdu jsme neodeslali zboží do dvou dnů, ale až po čtyřech dnech. Byla to chyba, omlouváme se. Ale vzhledem k položce, která se již přestala vyrábět a dodávat, byla po ni najednou poptávka, jsme byli rádi, že to dopadlo a odeslal se.
    Mrzí nás, že máte nyní proudový chránič do zásuvky navíc a nevyužijete ho. Proto jestli je originálně zabalený a nepoužitý vezmeme ho zpět i po 14 denní lhůtě pro vrácení. Mrzí nás, že jste tuto možnost nevyužil. Poptávka je po chrániči stále velká.

Děkujeme za hodnocení

R. Klepešta

• Zboží nedorazilo, nikdo se mi neozval.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

ohledně vaší objednávky jsem zjišťoval okolnosti. Máme v záznamu i na telefonu, že jsme se pokoušeli Vám dvakrát a to bezuspěšně volat. Pak vznikla naše chyba, že jsme to neopakovali a objednávku neřešili.

Za to se omlouváme.

Přejeme hezký den a děkujeme za hodnocení.

R. Klepešta

Inzerované zboží mě bylo nabídnuto za dvojnásobnou cenu.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

mrzí nás Vaše reakce, ale bohužel nevíme kde jsme udělali chybu. Zboží co jste objednal, výrobce doprodal a již přestal vyrábět. Nabídli jsme Vám náhradu a to bohužel jedinou možnou a ano byla dvojnásobně dražší. Cenu jsem Vám také odeslali na email podle požadavků.
    Mrzí nás to, ale snažili jsme se udělat maximum.
    Mrzí nás toto reakce a omlouváme se.

Přejeme hezký den.

S Pozdravem

Radek Klepešta

Obchod odeslal objednávku s nesprávným zbožím: na seznamu je uvedena jedna položka a balíček obsahuje jinou položku. Pokusili se je kontaktovat prostřednictvím e-mailu, ale nereagují. Nemůže doporučit tento obchod.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

velice nás mrzí naše chyba a Vaše hodnocení. Bohužel jsem se o problému dozvěděli až nyní z hodnocení a Váš email objevili ve spamové složce. Omlouváme se tedy za chybu, kterou jsme při příjmu zboží neodhalili (zboží vypadá totožně jako objednané).

Velice se za to omlouváme

R. Klepešta

• Obchodník velice ochotný.
    • Neschopná doručovací služba GSL, která odmítla balík doručit, protože v obci jsou jen č.p. bez ulic. Prodejce by měl změnit doručovací společnost.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

bohužel nás mrzí problém s přepravou a s celou situací. Jak jsme se Vám za přepravce omlouvali již po telefonu a emailem. V této situaci jsme nebyli schopni zásilku lépe vyřešit. S jiným přepravcem co jsme navrhovali jste nesouhlasil a nebylo možné situaci tedy vyřešit lépe.
    Za přepravce a vzniklou situaci se ještě jednou velice omlouváme. Bohužel nemáme vlastní dopravu a jsme nuceni zásilky expedovat třetí osobou, kde nejsme schopni ovlivnit každého řidiče.

Ještě jednou se omlouváme

• délka vyřízení objenávky

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

Mrzí nás že jste nebyl spokojen. Zjišťoval jsem vaši objednávku a vše proběhlo v avizovaném termínu dodání. Proto nás Vaše hodnocení mrzí a musíme si z něho vzít poučení a více komunikovat ohledně termínu dodání.
    Jako omluvenku za zklamání Vám pošleme slevový kód na další nákup a budeme doufat, že budeme moci vše napravit.
    Mrzí nás to a omlouváme se

R. Klepešta

• I kdyz jsem zaplatil predem, poslali zbozi na dobirku. Zbozi v eshopu oznacene skladem nemeli, a poslali jine.

Dobrý den Kuchař,

za odeslání zboží na dobírku jsme se omluvili, byla to opravdu naše chyba ještě jednou se omlouváme. Materiál co jste si objednal, byl ve výprodeji a již se přestal vyrábět, proto jsme po telefonické dohodě s Vámi odeslali náhradu. Náhrada byla dražší, ale i tak jsme Vám ji odeslali za stejnou cenu, myslím si že to bylo maximum co jsme v dané situaci mohli udělat.
    Mrzí nás Vaše reakce a i chyba s dobírkou, kterou jsme hned napravili. Jako omluvu Vám posíláme slevu na další nákup na Váš email. Mrzí nás Vaše reakce, ale myslíme si, že jsme udělali maximum i když s výslednou chybou.

R. Klepešta

• Dodací lhůta avizovaná u nabízeného zboží se protáhla nejméně na trojnásobek. Navíc mi přišla žádost o hodnocení obchodu ještě před dodáním zboží.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

chyba se stala opravdu na naší straně. Neurgovali jsme dodavatele, aby vše dodal včas. Za chybu se omlouváme a jako omluvu jsme Vám poslali na e-mail slevové kódy na další nákupy.
    Ještě jednou se omlouváme, udělali jsme opatření aby se to již neopakovalo.

Omlouváme se
    Radek Klepešta

Doručili mi jiné zboží, než jsem objednal.
    Následně vše napravili a vrátili mnou zaplacené druhé poštovné.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

Vaše reakce nás velice mrzí. Chyba se stane a to především nyní v době dovolených. Omlouváme se za špatně dodaný ventilátor. Chyba se stala a proto jsme také uhradili veškeré náklady co jste měl s balíčkem.
    Jako omluvu Vám posíláme slevu na další nákup.
    Musíme si dávat na expedici pozor.
    Omlouváme se

R. Klepešta

Neustale posouvaji termin dodavky, a nakonec mi to poslou misto na dodaci adresu na adresu fakturacni. K vzteku! Nikdy vic!

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

velmi se omlouváme za přehlédnutí při zadávání Vaší dodací adresy a také posunutí termínu dodávky. Bohužel rychlost expedice našeho dodavatele byla ovlivněna probíhajícími dovolenými. Dodání tím trvalo déle, než je běžné. Jako omluvu za tuto nepříjemnost Vám zdarma zašleme malou pozornost v podobě úsporné zářivky od Osramu (viz. odkaz http://www.elektro-trutnov.cz/osram-usporna-kompaktni-zarivka-15w-827-e27-dulux-star-15w-827-p38534/?cid=4332).

Ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace. Budeme dělat vše pro to, aby se to již neopakovalo.

Elektro-trutnov.cz

• Dobrý den, zatím nemohu hodnoti. Zboží ani žádnou reakci jsem zatím neobdržel.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

děkujeme za reakci. Na nový rok jsou u dodavatelů inventury a u některých i dovolené. I přes to jsme se snažili dodat zboží v co možná nejkratší dobu.

• Co myslíte, když nedoručí objednané....?

nedoporučuji

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

o zpoždění objednávky jsme Vás informovali a zboží jsme Vám doručili. Mrzí nás vaše reakce.

• To opravdu nevím.
    • Nedodal objednané zboží ani přes opakovaný příslib.

Jděte nakoupit jinam.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

Mrzí nás to, ale při období celozávodních dovolených a dovolených celkově se snažíme dělat maximum. A některé zboží nedrží stavem ani větší obchody a byla doporučena náhrada za stejnou cenu a tu jste dostal hned do druhého dne. Nic méně děkujeme za hodnocení

K dodanému zboží nebyl přiložen český návod. A po upozornění obchod se mnou nekomunikuje.

Reakce obchodu elektro-trutnov.cz

děkujeme za hodnocení a reakci. Mrzí nás tato reakce, snažíme se dělat maximum, ale děkujeme.