Upozornění Heureka.cz: Obchod Elektro-partner.cz přestal komunikovat se svými zákazníky a odstranil veškeré kontaktní údaje ze svých stránek. Heureka výrazně nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• byla to možnost osobního odběru.
    • nereaguje na jakékoliv spojení.

Dneska je tento obchod nepoužitelný.

• nespolehlivost

Nikdy více už bych u Vás nenakupovala

• není možno se dovolat - bez komunikace

Žadna komunikace,objednavku jsem po 10!dnech zrušila.

• Už žádné.

Zde NENAKUPOVAT !! Žádný telefonický, ani jiný kontakt není možný, ani u Pražských poboček. Obchod 100% nedoporučuji, jinak budete čekat, čekat, čekat a nic...

• Moc jsem se těšila na zboží, ale od Vás jediného obchodu nepřišlo, a ani žádná byť negativní informace
    • Reagovat na objednávku a oznámit, třeba i jen to,že zboží nepřijde

V jiných obchodech jsem moc sapokojená a doporučuji, Vás zatím ne.

• nemohu posoudit. Zatím sám čekám jak to dopadne.
    • Pomalé

náhoda

• Nejnižší cena na trhu
    • Po objednání žádná odezva - nevím jestli zboží obdržím či nikoli

??????????????

• Bohužel,chci-li psát pravdu, lepší hodnocení zaslat nemohu. Po objednání zboží mi přišla vygenerovaná objednávka a po 11 dnech dotaz na to, jak jsem spokojen s obchodem. O stavu objednávky, či odeslání zboží ani slovo. Pokud zboží, nebo alespoň zprávu neobdržím během následujících dvou dnů, budu muset objednávku zrušit. Je mi líto, že nemohu podat příznivější zprávu, neboť při minulé objednávce jsem byl poměrně spokojen.

Bohužel, myslím,že další zboží budu objednávat u jiného obchodu. Nevadí mi ani tak delší doba dodání, ale to, že zákazník neví, zda se na jeho zakázce vůbec pracuje.

• nedostatečná komunikace se zákazníkem
    • neinformovanost o stavu objednávky

• Žádná komunikace o tom, kdy je očekáváno dodání zboží a zda vůbec.

Ani po 15 ti dnech po zaslání objednávky zboží nebylo dodáno, ani poskytnuty informace, zda zboží chybí na skladě apod.

• špatná komunikace

• Slabiny jsou ty, že jsem nebyl informovaný o tom, že obchod zrušil svojí prodejnu v Praze a já jsem si zboží objednal s tím, že si ho tam vyzvednu, jel jsem tam a lidé v okolí mi řekli, že prodejna tam není již hodně dlouho. Takže jsem tam jel zbytečně. Tímto mě obchod velmi zklamal a nikomu ho doporučovat nebudu ba naopak jim řeknu, jaký hrozný přístup k zákazníkům mají.

Děs a hrůzy komunikace žádná

• dobré ceny
    • komunikace, dodací doba

Když je zboží skladem-výborný ,v opačném případě raději neobjednávat.

• Žádná komunikace, na e-mail nikdo nereaguje a tel vypnutý!

Našla jsem na internetu výhodnou cenu na olejové topení.Bohužel kromě objednávky potvrzené e-mailem mi zboží nebylo dodáno a po 10-ti dnech jsem objednávku zrušila.Opakovaně jsem volala,číslo bylo nedostupné a na maily nikdo nereagoval.

• Žádná komunikace, pouze potvrzení objednávky a po té již nereagovali na jakoukoliv komunikaci (tel. nedostupný, e-mail bez odezvy)

NEDOPORUČUJI !!! Vyvarujte se tohoto obchodu, zřejmě je v likvidaci.

• pro mě zatím žádné
    • dodací lhůta a komunikace se zákazníkem

nic moc