Upozornění Heureka.cz: Obchod Elektro-partner.cz přestal komunikovat se svými zákazníky a odstranil veškeré kontaktní údaje ze svých stránek. Heureka výrazně nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• nic nefunguje, objednávka vystavena na neexistující společnost, zboží nebylo dodánu, komunikace nulová

Tomuto obchodu se všichni vyhněte!

• neinformovali mě dosud o stavu objednávky
    • nelze se dovolat na kontaktní telefon na fa
    • nedostal jsem odpověď ani na E-mail

• Vůbec nekomunikuje, 2 dny po objednání dokonce ani nejsou stránky obchodu funkční.... hruza

radeji zvolte jiný obchod. tohle je doslova katastrofa

je to již 10 dnů a o své objednávce nevím vůbec nic, nikdo se neozval. Proč zadávám svůj email, když nikoho nenapadne napsat, že zboží není, nebo bude později , nebo vůbec něco.

• Zboží jsem objednala s tím, že si ho vyzvednu osobně na pobočce Penny Praha Háje.
    • Obratem jsem od Vás dostala číslo objednávky, škoda jen, že pobočka byla zrušena. Tímto ruším já svoji objednávku. S pozdravem M. Pazourková

• Nabízejí dosti levné zboží,ale nikdy mi nedorazila,ani odpověd na mé zprávy,ani nereagovali na tel.Příp. hlásilo,že je nedostupny,nebo že číslo neexistuje
    • Vůbec nekomunikuji a nereaguji-na nic!!

Nikdy bych nedoporučila,pro výše uvedené důvody.
    Obednala jsem si zboží které jsem žádala,pak jinde, dorazilo ihned v pořádku,a byla tam moc dobrá konunikace-ZDE NIKOLIV'!!!

• žádné!!!!!
    • Nekomunikuje

V žádném případě Vám nedoporučuji, zde nakupovat. Obchod naprosto nekomunikuje, objednávku ruším. Strašné, za celou dobu co objednávám přes internet, jsem se ještě nesetkala s tak mizerným obchodem.

• podle mých zkušeností tak žádné
    • jestli nezkrachovali

Nekomunikují,
    uvedené telefonní číslo neexistuje
    nepodávají informace
    neodpovídají na e-maily
    nespokojen

• -zatím žádné výhody
    • -žádná komunikace-nechápu!?

-je mi líto, ale stále čekám na zboží, které požaduji dodat!!!
    -tel.č.na objednávce nefungují a č.na asistentku nekdo nezvedá!?

• Dřív fungovali dobře
    • Evidentně skončili, aniž by dali svým zákazníkům vědět.

Rozhodně nebrat, obchod už de facto neexistuje!

• Nesolidní obchod, nekomunikuje se zákazníkem, telefony nezvedá.
    • 100% nespokojenost.

Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• -
    • nefunguje
    • uz jim ani nebezi www stranky
    • zrejme skoncili

stranky nejdou, takze nakupovat nelze!

• Čekal jsem deset dní, nic se nedělo. Po té jsem se pokoušel telefonicky spojit, neuspěl jsem a na email nereagují. Teď jsem zjistil, že už ani stránka jim nejde zpustit, což je myslím dobře, pokud ukončila tato společnost činnost. S ničím takovým jsem se ještě nesetkal.

Hrůza, děs !!!

• Dne 25.11.2011 jsem si zboží objednala, ale bohužel mi nebylo odpovězeno jak objednávka pokračuje a zda-li vůbec je objednávka potvrzena ze strany obchodu. Proto pokud zboží bude doručeno si jej nepřevezmu.

• Nekomunikativnost, vlastně od objednání o objednávce nic nevím, jestli zboží mají nebo ne, jestli objednávku vyřídí a kdy, nebo vůbec. Nebo jestli již odešla a jenom pošta mi zapoměla upozornit.

• Vzhledem k prvnímu nákupu, který ještě nedorazil těžko hodnotit.

Rád bych obdžel zprávu zda se tento obchod uskuteční nebo ne. Dalekohled měl být dárek k vánocům. Kontaktní telefony jsou nedostupné.Doufám, že vše dopadne dobře, že objednané zboží dorazí v pořádku a pak mohu hodnotit.

• Našel jsem náhodou zboží které potřebuji
    • Dlouhá doba doručení zboží.

Zatím néni co hodnotit,ale první umělecký dojem je špatný.

• nedostupnost, na objednané zboží čekám už skoro měsíc

příšerná firma, nelze nikomu doporučit

• nespolehlivost

nebrat

• Nulová komunikace ze strany obchodu

Nedůvěřuji tomuto obchodu.
    Nyní nefungují ani internetové stránky.