• rychlý, spolehlivý

Obchod si ověřuje u náhradních dílů, zda jsou vhodné právě pro váš typ spotřebiče, takže dojde ten správný díl. Navíc je možnost konzultace.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost vyřízení objednávky je pro nás priorita. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• Rychlost dodání i cena

• Super,spokojnosť
    • Nič

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

rychlost vyřízení a dodání

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Rychlost při vyřízení objednávky, spousta zboží, které nikde nemají, super

Doporučujím všem známým

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• bohatý sortiment, prehľadne zoradený
    • ešte pred odoslaním tovaru si overili, či som skutočne objednala poličku na ten typ chladničky ,čo hodnotím veľmi pozitívne
    • tovar došiel za 6 dní,čo je na zahraničie prijatelné

Reakce obchodu Elektra Dvořák

mnohaletá kladná zkušenost - vše rychle vyřízeno
    SERIOZNÍ PARTNER V OBLASTI OPRAV EL. SPOTŘRBIČŮ !!

Super dodavatel

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Přehlednost stránek obchodu.
    • Rychlost dodání.
    • Dobrá komunikace.
    • Nemám, co bych vytkl.

S tímto obchodem jsem velmi spokojen. Bylo dodrženo moje očekávání. Přehlednost stránek, rychlost dodání, dobrá komunikace. Nemám, co bych vytkl.

• RFYCHLOST REAKCE, DORUČENÍ

Super.

• Rýchle dodanie

• rychlá dodávka zboží

rychlost

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Vybrán neschopný převážně.Zasilka se ztratila a to poštovné je příliš drahé k ceně zásilky. Tak malá zásilka co do objemu vy poštovné vyšlo určitě za méně peněz. Jinak obchod reagoval na reklamaci. Zásilka nebyla doručena skoro za 28 dní

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že s Vaší zásilkou byl takovýto problém. Věříme, že příště bude již vše naprosto v pořádku. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• Rýchle doručenie

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• výborně poradili s výběrem náhradního příslušenství
    • objednávka a dodání rychle a bez problémů

• přehlednost e-shopu, rychlost

• Rychlá reakce na požadavek

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• cena a rychlost dodání