• zbozi zaplaceno a tyden se nic nedelo, tak jsem si pro nej dojela sama a jeste v hodoceni dorazil nespravny typ vyrobku!

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Omlouváme se, bohužel vlivem změny zboží ve Vaší objednávce se Vaše objednávka technickou chybou zasekla v systému. To jsme následně zdárně vyřešili. A hodnocení dorazilo také na původní díl v objednávce. Věříme, že příště bude vše v pořádku. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• Rychlé zaslání zboží.

Větší poštovné.Když kupujete jen dva díly za 100Kč,tak je poštovné vyšší,než cena za zboží.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost vyřízení objednávky je pro nás priorita. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

Zásilka dorazila sice později,ale v pořádku.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• Rychlé jednání
    • Žádné

• Poradí s volbou zboží

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Perfektní info na internetu, rychlost vyřízení.

rychlé dodání

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Obchod mužů doporučit, po zaslání dotazu, téměř okamžitá odpověď … super

Reakce obchodu Elektra Dvořák

jako vždy vše v pohodě a jak má být

rychlé dodání

• Dobrá a přesná tada

• Ověření správného náhradního dílu
    • Dobrá cena

• dodání na druhý den

• Ďakujem veľmi dobré

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• podrobné popisy kompatibility u ND (výjimky se najdou)
    • široký záběr ND pro různé spotřebiče
    • podrobné popisy i u dílů zrušených ze strany výrobce - ale s uvedením náhrady = dohledáte díl dle původního čísla a poté i náhradu
    • mnoho dílů skladem
    • příznivé slušné ceny

Přehledný, uspořádaný a dobře prohledavatelný obchod s ND na všemožné domácí spotřebiče a techniku, komunikují rychle a bezproblému i o víkendech,

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Poradí a dodá vždy ke spokojenosti.

výborná komunikace

• rýchle doručenie
    • tovar skladom
    • prijateľné ceny
    • férová doprava

• Rozumná cena dílu.
    • Nelze platit kartou, ale mám pochopení.

Obchod proběhl v pořádku.

Výborná komunikácia , rýchle doruččenue