Nic moc!

• Zatím není ve skladě, uvidím, jestli se dočkáme.
    Je už to skoro 2 týdny.

V nabídce bylo zboží, které obchod nebyl schopen zajistit. V jiném obchodě jsem nakoupil bez problémů.

Našttěstí nespěchám na dodání, ale měsíc je dlouho.

Reakce obchodu Electroshop.cz

velice nás mrzí negativní reakce. Ovšem informace o dlouhodobé nedostupnosti Vám byla zaslána obratem při objednávce zboží. Pokud se jedná o produkt, který není vyrobený, jsou bohužel dodací lhůty dlouhé a každý zákazník je pravidelně informován.
    Přesto se snažíme vždy dodat zboží v co nejkratším čase.
    Děkujeme za pochopení a zachovejte nám přízeň.
    Zákaznický servis ElectroshopCZ

• Po deseti dnech od zaplacení nemám ponětí o tom, kdy bude zboží doručeno? Zda ho převzal přepravce, co se děje.

Mám potvrzeno zaplacení, 31.12.2016 a dál nic ...

Vážená paní Reiskupová,

Vaše objednávka číslo 714516863 byla přijata v pořádku, stejně tak byla v pořádku přijata platba prostřednictvím platební karty.
    V době tvoření objednávky byl produkt vyprodán. Tato informace byla a je uvedena vždy u produktu. Tato informace a potvrzení objednávky Vám bylo zaslána dne 2/1/2017 v 11:27 s textem o předpokládaném termínu naskladnění 7-14 dnů.

Zkontrolujte si, prosím, e-mailovou schránku, jestli se tato informace nedostala do spamového koše.

Velice se omlouváme za nedostupnost zboží.

Honza Gažko, zákaznický servis ElectroshopCZ

Tato reakce Vám již byla 10. ledna 2017 odeslána na Váš e-mail.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

neaktuálnost nabídky

Reakce obchodu Electroshop.cz

velice nás mrzí, že jsme nemohli dodat Vaši objednávku. Bohužel v tomto čase převýšil zájem zákazníků stav našich zásob. Bereme to jako poučení do dalších let.
    Přejeme hezké svátky.
    Zákaznický servis ElectroshopCZ

Se zbožím jako takovým, jsem velmi spokojen, ale nebyl jsem spokojen s obchodem a s jeho komunikací.
    Dál už to nebudu rozpatlával...

Reakce obchodu Electroshop.cz

velice nás mrzí, že jste nebyl s nákupem spokojen. Komunikace patří mezi naše priority a vždy se snažíme vše řešit co nejrychleji. Pokud se jednalo o nějaký konkrétní problém, prosíme o jeho popsání na e-mail [email protected] a budeme se snažit, aby k němu v budoucnu již nedošlo.
    Děkujeme za pochopení a věříme, že budete se zbožím spokojen.
    Hezký den, zákaznický servis Electroshop.cz

• Zboží nebylo na skladě.

Reakce obchodu Electroshop.cz

velice nás mrzí, že zboží nebylo na skladě. Tato informace je VŽDY uváděna u každého produktu a o této informaci je každý zákazník obratem informován. Snažíme se udržovat spoustu produktů skladem, ale občas se stane to, že se produkt doprodá.
    Děkujeme za pochopení a omlouváme se za nedostupnost.
    Zákaznický servis Electroshop.cz

• zboží má za dobré ceny, ale bohužel spousta produktů není skladem
    • dodací lhůta - na to, že se jedná o internetový obchod, délka dodání trvá na můj vkus příliš dlouho

Když nespěcháte a nevadí vám, že zboží dorazí až později, obchod je dostačující. Ale já chci vše hned, takže pro mě tento způsob nákupu není. :-)

Reakce obchodu Electroshop.cz

mrzí nás delší doba dodání, která je vždy uvedena u produktu, takže každý má možnost si objednávku s delším termínem dodání rozmyslet. Přesto věříme, že budete s produktem dodaným naší společností spokojena.
    Hezký den,
    zákaznický servis Electroshop.cz

• Uvedenému počtu zboží skladem se nedá věřit.

Reakce obchodu Electroshop.cz

omlouváme se za chybně uvedený stav skladu, který byl způsoben technickým problémem, o kterém jsme Vás obratem informovali.

• nabízí co nemá

Reakce obchodu Electroshop.cz

omlouváme se za nedostupnost zboží, výrobce nám ukončil jeho distribuci. O tomto jsme Vás obratem informoval.