Po objednání jsem neobdržel e-mail s informací o obdržení objednávky.

• skladem bobble filtry a láhve, to není běžné. velký výběr.

• Neslapší článek obchodu Česká pošta

rychlý obchůdek, dobrá komunikace.

• prehledne web stranky
    • rychla a bezproblemova komunikace

Nevím, jestli se filtry dají koupit jinde, ale ani nemám chuť po tom pátrat. "Slušné zacházení", rychlost s jakou vyřídí mou objednávku je perfektní, tak proč to měnit?

Dobrý obchod, levná cena. DOPORUČUJI !

• výhoda osobní odběr bez poplatku
    • nabízejí zboží, které nemají skladem

potvrzena objednávka - následující den přišla informace, že zboží nemají, ač bylo uvedeno skladem. Na internetu následně uvedeno zboží na vyžádání, ale ve skutečnosti napíší, že budou rádi, pokud si vyberete jiné zboží ;)

Zboží sice neměli na skladě ,ale i tak jsme se o dodávce domluvili.

• Rychlost vyřízení objednavky

Vše bylo celkem v pořádku, jen bychom přivítali, pokud by nám obchod dal hned na vědomí, že zboží nemá na skladě v dané barvě, i když při objednávání v nabídce požadovaná barva byla) a nabídl možnost dodání v jiné barvě (jednalo se o solární sprchu). Tím se dodávka bohužel zdržela.
    Jinak jsme byli spokojeni.

• zboží došlo naházené v krabici jako když ho nesete vyhodit do sběrného dvora, a vypadalo jako že bylo už používané.

já už tam nakupovat nepůjdu

Reakce obchodu Ekupectví

Omlouváme se za neoriginální krabici, dodávka přídavného zásobníku byla uskutečněná v rámci našeho servisu, tedy z paletových servisních dílů. Samozřejmě se jednalo o nové, nikdy nepoužité díly. Nabízeli jsme Vám možnost zboží vrátit bez jakýchkoliv Vašich nákladů.

dobrá komunikace
    rychlost dodání

• Rychlé jednání a včasné dodávky. Jednička :)

• nikde jinde to neměli

V tomto obchodě jsem nakupoval proto, že nabízel sice dražší, ale předpokládal jsem, že kvalitnější výrobek, oproti jiným e-shopům. Konkrétně se jednalo o závěsnou solární sprchu 20 litrů. Celý nákup od objednávky po doručení proběhl perfektně, rychle a zboží bylo dodáno v naprostém pořádku. Nicméně po jednom týdnu používání dodaného zboží došlo k jeho poškození, které, podle mého soudu, bylo způsobeno konstrukční vadou a zboží budu vracet a reklamovat. Protože jsem si ale uvědomil, co mohu a musím udělat, aby ke stejnému poškození nedošlo u vyměněného výrobku, tak budu v rámci reklamace požadovat výměnu a dodání nového výrobku a předpokládám, že by měl bez problémů sloužit svému účelu.

• Ochota, rychlost, spolehlivost!!!
    • Nevím o žádných!

Pro nákup jsem se rozhodla ve středu, telefonicky jsem se spojila s milou paní, která mi zodpověděla všechny mé dotazy, zda je zboží opravdu na skladě, doba dodání a pod. A protože jsem zboží kupovala jako dárek na poslední chvíli,ochotně mi pomohla vše urychlit tak, že jsem nakonec v pátek přebírala balíček:) Veliká spokojenost!!!

Reakce obchodu Ekupectví

Moc děkujeme.

• Rychlost, vstřícnost
    • Horší přehlednost obchodu

Vřele doporučuji

Výborná komunikace,příznivé ceny a rychlé dodání!!!

• rychlé a seriozní jednání
    • nezaznamenala jsem

tento obchod opravdu doporučuji všem