• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Rychlost a přehlednost
    • Expedice zboží provedena bez předchozího prověření
    • (částečně chyběla barva na růžici)

Průměrný obchod

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• 11/9 jsem zbozi objednal, doposud nemam zadnou odpoved, ani informaci, kdy bude zbozi doruceno.

Opatrne, pokud objednavate zbozi, ktere brzy potrebujete, nebo s nim maji pracovat najati remeslnici. Od obchodu nemam jiz 11 dni zadnou reakci, kdy bude zbozi doruceno. Zpozdeni dodavky pochopim, ale musim vedet, jak dlouho bude trvat.

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Druhý den po objednání jsem pánovi volal 3 x a nemohl jsem se dovolat. Zaslal jsem e-mail ihned a další den také opět bez odezvy. Když jsem se konečně dovolal pán řekl že je neustále v zahraničí že se mu nedá dovolat a e-mail mu nedošel. Nevím co dál dodat ... Přečtěte si stovky super recenzí a za toto opravdu nemohu ani to není můj styl. Možná pán od konkurence ?

Nakoupila jsem proto, že obchod má na svých stránkách uvedeno, že zboží lze vyzvednout osobně, což při malé hodnotě zboží (64Kč)pro mě bylo výhodné. V potvrzení objednávky mi došla zpráva, že toto zboží nelze osobně vyzvednout, zaplatila jsem tedy 99 Kč za dopravu a upozornila majitele e-shopu, že doručovací adresa nebude shodná s fakturační adresou a zda mám opravit celou objednávku. Odepsal, že mu mám jen poslat mail s doručovací adresou, což jsem učinila. Už tušíte, kam bylo zboží doručeno? ... Stálo mě to dalších asi 7 telefonátů navíc se spediční službou, s kterou jsme se naháněli podle toho, kde zrovna předávala zásilku (nutno říct, že přístup spedice FOFR byl z celé té anabáze to nejlepší).

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Na našich stránkách i při objednávání zboží máme napsáno toto ,,Osobní odběr v Liberci neplatí pro veškeré zboží protože jsem vše nevozíme prosíme zašlete nejdříve dotaz zda je možné zboží v Liberci vyzvednout na děkujeme,,

Nevím co k tomu dál dodávat chtěl jsem vyhovět a takto to dopadlo.

• Zboží ani po jedenácti dnech nedorazilo,na dotaz v jakém stádiu se objednávka nachází odpověď nepřišla.Místo toho přišel dotazník jak jsem spokojen.

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Nedorozumění, pánovi jsem říkal 10 pracovních dní a dotazoval se v pátek odpoledne e-mailem 5 minut před koncem pracovní doby. V pondělí jsem mu volal 8:20 tak nevím co bych dodal a dotazník chodí automaticky od heúréky po 10 dnech.

• žádné, nejhorší internetový obchod!!!
    • zasílají úmyslně poškozené zboží, hrozné jednání ze strany prodávajícího!!!

Rozhodně nedoporučuji - všechny radiátory skončily na skládce, přišli napsrosto poškozené a prodávající s tím nechtěl mít nic společného!!

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Radiátory zasíláme na europaletách zádně připevněné páskou proti posunu a zabalené ! Pán reklamoval zboží po 14 dnech po převzetí. Dle zákona je na to 24 hodin. Asi se mu pomstili řemeslníci že neodebral zboží od nich, zaslal nám fotky zavěšených radiátorů na zdi a poškození bylo opravdu veliké na první pohled viditelné proč by někdo namontoval radiátory poškozené! Z ostatních recenzí je vidět že to se takto zásadně nechováme. Černá ovce se vždy najde a s tím nic neudělám.

• Dobrá cena
    • na nabídce nebylo uvedeno u dodaného kotle SLOKOV 27,že nemá zabudovanou chladicí smyčku proti přehřátí a nebyl dodán regulátor tahu,což by obojí mělo být samozřejmostí,popř.by v nabídce měla být tato skutečnost uvedena

Aby bylo lépe v nabídce uvedeno,co je součástí dodávky.Pak se nemůže stát,že zákazník se řídí jenom dle ceny.

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Vše je u nás uvedeno správně = pán s ženou jen nečte. Tuto recenzi vyplňovala žena pána který montoval kotel starším lidem kterým naše super cena vyhovovala takže jsou naštváni že kotel neprodali za mnohem vyšší cenu. Hlavně kotel se neprodává ve více provedeních. Kotle expedujeme přímo z výrobního závodu Slokov ! Lživá recenze.

Zbozi dorazilo a 300 kg kotel privezla spolecnost Fofr bez paletoveho voziku, takze nam nechali kotel venku a museli jsme si poradit. Spolecnost co prepravuje nespolehliva a des.

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Omlouvám se za přepravní firmu. Po dohodě vám vrátíme polovinu z přepravného.

• poučení,radši nakupujte přímo od výrobce!
    • pokud budete reklamovat,je Vám v rámci rychlejšího vyřízení doporučeno zaslat vše k výrobci!

1/poučení:radši nakupujte přímo od výrobce!
    2/pokud budete reklamovat,je Vám v rámci rychlejšího vyřízení doporučeno zaslat vše k výrobci!

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Nechápu absolutně, pán u nás koupil světlo s ovládáním od fa. Intedoor a ovládání nefungovalo tak jsem NABÍDL zaslání ovladače přímo k výrobci že bude vše rychlejší a přesto jsem se nazavděčil. Dělám pro zákazníky vše co je možné ale toto není recenze na obchodu ale výrobku.

• doba dodání

uvádějí na svých webovkách, že zboží je skladem a po závazné objednávce vám oznámí, že zboží bude nejdříve za 14 dní na jejich skladě a po té bude teprve expedováno k vám

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Uvádíme většinou skladem ! Je dobré si dostupnost raději ověřit. Dovozce tuto krbovou vložku má skladem 1 ks a pokud jí prodá tak další kus je cca za 10 dní a to se stalo u Vás. Omlouvám se že se tak stalo ale toto nemohu ovlivnit.

• podlahol loby obchodnych zastupcov vyrobcu pre cr a sr

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Né každé zboží je určeno pro jiný trh. Dobře jsem poradil aby jste neměl problém s uvedením do provozu plynového kotle. Člověk se prostě každému nezavděčí.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.

• Žádné, pouze dochází ke klamání spotřebitele na úkor ceny, která určuje pouze nekompletní sortiment nabízeného výrobku
    • Neobjektivnost nabízeného cenového sortimentu výrobků na úkor nekompletnosti

Nabízené slevy jsou na úkor okleštění kompletnosti výrobku.
    Nedoporučuji nakupovat!!!

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Upřesňuji pán si myslel že k radiátoru jsou zdarma konzole a nejsou od výrobce Korad. Nikde to tak neuvádíme že jsou zdarma co víc k tomu dodat pokud Vás chce někdo poškodit tak to udělá následným příkladem.

• Doba dodání

Objednávka 11.10.2012 zboží nadorazilo ani v inzerovaný termín (10 pracovních dní) 26.10.2012 a potvrzen další termín 31.10.2012 plus 4 dny na expedici,tak možná budem topit na ježíška.!!!!!!

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Pokud výrobce nedodrží termín dodání k nám nic stím neuděláme to je třeba chápat. Zákazním byl ihned po objednání na toto upozorněn že není u těchto kamen přesný termín dodání.

• Zboží jsem objednala 29.8.2012 a ještě 10.9.2012 zboží nedorazilo a obchod netušil termín dodání- prý měli v obchodě dovolené a tak nestíhali.

Reakce obchodu Ekoinstop.cz

Toto není pravda, obchod byl zavřen po dobu dovolené 3 dny.

• nic nedoslo,zadna komunikace

• špatná reakce na reklamaci/nekomunikují, neinformují o průbehu reklamace

• Zboží jsem objednala a zaplatila převodem z účtu před 11 dny a dosud nebylo doručeno. Podle tel. informace není na skladě.