• Rychlost a ochota
    • Nevim o zadnych

Rychlost, ochota a profesionalita

Vážená zákaznice,
    děkujeme za vaše výborné hodnocení proběhlého nákupu. Rychlá expediční lhůta je jednou z našich hlavních priorit.
    Vaše eHodinky.cz

• Velký výběr a dobré ceny.

Vážený zákazníku,
    děkujeme vám velmi za skvělé hodnocení realizovaného nákupu, či našeho obchodu. Velice nás potěšilo.

• Rychlost.
    • Stav kamenné prodejny. Nemožnost na místě zaplatit kartou.

Nákup v pořádku, super možnost osobního vyzvednutí v Praze, bohužel nešlo tam zaplatit kartou a obchod vypadá jako skladiště použitého nábytku.

Vážená zákaznice,
    děkujeme za vaše výborné hodnocení proběhlého obchodu. A omlouváme se za omezení při nákupu. Jsme ale féroví, o probíhající rekonstrukci, a momentální nemožnosti platby kartou, jsme vás alespoň informovali předem :-)
    Vaše eHodinky.cz

• Najdete zde zboží co už nikde jinde ne
    • Žádný

Super

Vážený zákazníku,
    vážíme si vašeho bezvýhradného hodnocení. Držíme velký sklad zboží pro milovníky specialit.
    Vaše eHodinky.cz

• Špatně se hledá na internetu-reklama!

Vážený zákazníku,
    děkujeme za vaše skvělé hodnocení našeho obchodu. Jistě tušíte, že jako specializovaný obchod s hodinkami, nemůžeme s velkými "obchodními domy" v reklamě soupeřit. Navíc platí, čím větší obchod, tím více neosobní prodej a není rovnítko, čím lepší, tím více vidět. Ale platí, že nás najdete na www.ehodinky.cz.

• Cena, rychlost dodání

Vážený zákazníku,
    děkujeme vám za výborné hodnocení proběhlého obchodu a přejeme příjemný předvánoční čas.

• Přehlednost stránek
    • Kvalitní sortiment
    • Dobré ceny

Vřele doporučuji!
    Popis produktu uvedený na stránkách zcela odpovídá skutečnosti. S koupí, jsem nadmíru spokojen!

Vážený zákazníku,
    jsme rádi, že jste nadmíru spokojen a děkujeme vám velice za skvělé hodnocení.

• rychlost, cena
    • přehlednost

Vážený zákazníku,
    děkujeme velice za vaše skvělé hodnocení proběhlého obchodu u nás a námět na zlepšení.
    Vaše eHodinky.cz

• Přehledný web, nízké ceny, možnost osobního vyzvednutí v kamenné prof prodejně. Kvalifikovaný personál poradí s obsluhou, seřídí hodinky i tah.
    • Nevím.

Doporučuji tento obchod.

Vážený zákazníku,
    děkujeme velice za vaše bezvýhradné hodnocení realizovaného nákupu. Jsme rádi, že jste byl plně spokojen.

• Široký sortiment
    • Rychlá dodací lhůta
    • Dobrá komunikace
    • Nepřehledné řazení sortimentu
    • Nefunkční víceúrovňové filtrování

Vážený zákazníku,
    děkujeme za vaše výborné hodnocení proběhlého obchodu a děkujeme za připomínky.
    Vaše eHodinky.cz

• Velký výběr, dobré ceny.

Po mé zkušenosti mohu jen doporučit.

Vážený zákazníku,
    děkujeme velice za vaše veskrze kladné hodnocení našeho obchodu a proběhlého nákupu. Velmi nás potěšilo :-)
    Vaše eHodinky.cz

• Sehnali mi řemínek,který v už neni na trhu
    • Nevim...

určité zde budu nakupovat hodinarske zboží...pokud nemají skladem,objednají,sezenou

Vážená zákaznice,
    děkujeme vám za vaše bezvýhradné hodnocení proběhlého obchodu. Dokážete ocenit snahu a tak jsme si jisti, že i vám bude přáno.

• rychlost, komunikace

Vážená zákaznice,
    děkujeme vám za vaše výborné hodnocení proběhlého obchodu. Snažíme se naplnit přísloví, kdo rychle dává, dvakrát dává :-)
    Vaše eHodinky.cz

• Možnost osobního jednání a převzetí zboží v kamenné prodejně.

Doporučuji, obsluha v kamenném prodejně byla po prodejní i odborné stránce na potřebné výši.

Vážený zákazníku,
    děkujeme vám za vaše skvělé hodnocení proběhlého obchodu. Laťku máme vysoko, tak jen ji udržet :-)
    Vaše eHodinky.cz

• Zlava na hodinky ktore som chcel
    • nema

Objenal som si lacnejsie postovne, dorucenie tovaru malo trvat 4-7 dni a tovar prisiel za 2

Vážený zákazníku,
    děkujeme vám za vaše skvělé hodnocení proběhlého obchodu. Všechno, mimo kvality, krátíme na polovinu :-)

• přehlednost na internetu
    • velká rychlost dodání
    • jako jediní nabízeli to, co jsem potřeboval

Vážený zákazníku,
    děkujeme vám velice za bezvýhradné hodnocení proběhlého obchodu s vypíchnutím přehlednosti eshopu. Velice nás to těší.

• velmi široký sortiment
    • příznivé ceny

Vážený zákazníku,
    děkujeme vám za kladné hodnocení proběhlého obchodu. Ačkoliv snad nejhůře hodnotíte přehlednost stránek, tak bylo jistě důležité, že samotný nákup proběhl s přehledem :-)

• dostupnost neodpovídá skutečnosti

Vážená zákaznice,
    omlouváme se za nevyřízení objednávky. Ano, občas se nám v tom množství zboží stane, že máme vystaveno zboží, které dostupné není. Vámi objednané zboží jsme nedeklarovali jako skladem, ale že je u dodavatele dostupné, za což se omlouváme. Informaci o nedostupnosti jste obdržela bez odkladu, v řádu hodin a tak věříme, že vám nevznikla vážná komplikace.

Nezanevřete prosím na nás,
    eHodinky.cz

• Rychlost, dobrá spolupráce, kvalita.

Určitě doporučuji všem.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám velmi za bezvýhradné hodnocení proběhlého obchodu a ocenění rychlosti a kvality naší práce.

• Přehlednost, komunikace
    • Nenašel jsem

Komunikace jakou už jsem na e-shopech dlóóóóuho nezažil. v úterý 4.8. 19:46 jsem vznesl dotaz na balení produktu, odpověď byla zpět ve 21:09. Následně jsem hodinky objednal a ve čtvrtek kolem 10 hodiny jsem měl balíček na stole :-)

Jen tak dál !!!

Díky moc
    F. Holub

Vážený zákazníku,
    velice děkujeme za tak pěkné a bezvýhradné hodnocení. Je to sladká odměna za naši práci :-)