• Po špatné zkušenosti žádné.
    • Málo druhů zboží, o náhradních dílech na e-cigarety ani nemuvě.
    • Echomizéry pouze dva druhy a že jich existuje!! Náústky, náhradní žhavící tělíska - nic. Liquidy značené tak, že není psáno složení (kolik PG, kolik VG. Ani výrobce není uveden!!) Že by v tomto obchodě měli nějaké novinky jako třeba Vivi NOVA mini, nebo starý dobrý T2CC, to ani náhodou.

Nakupila jsem si pouze e-liquidy. Naštěstí jenom dva druhy. Pod Gold zde píšou, že
    "...E-liquidy pro nás vyrábí ověřená a osvědčená společnost, která patří mezi největší výrobce e-liquidu na světě a jako jediná má povolení k získávání nikotinu z přírodních tabákových listů." Ale jaká společnost je vyrábí, o tom není ani zmínka. Při otevření zásilky jsem s hrůzou zjistila, že se jedná o firmu MANTA, u které jsem v minulosti už nakoupila a q-liquidy letěly do koše. Chemická silná chuť...strašné!! Kdybych věděla, že se jednu o Mantu, nekoupila bych si tyto liquidy.

Dobrý deň pani Nezvalová,

ďakujeme za Vašu recenziu, aj keď má negatívny charakter.
    V nabídce máme momentálne 2 druhy echomizérov: CE4+ V3 a CE5+ V2, rôzne druhy náustkov na echomizéry a taktiež náhradné žhaviace hlavice na Clear Echomizér CE5+ V2 s rôznymi odpormi. Je možné, že Ste tieto produkty prehliadli.

Na E-liquidoch s dátumom výroby nižším ako 29.3.2012 nie je uvedený výrobca ani presný pomer PG/VG. K prerobeniu designu e-liquidov došlo až po tomto dátume a všetky nové lahvičky sú opatrené potrebnými informáciami (výrobca, číslo šarže, podrobné zloženie, ...). Preto je možné, že Ste dostali lahvičku bez tohoto popisku.
    Avšak zloženie e-liquidov je rovnaké už viac ako 1 rok. E-liquid obsahuje 70 % PG a 30 % VG. Výrobcom však nie je MANTA (to je iba obchodná značka iného predajcu), ale spoločnosť Hangsen Holding. Na naše e-liquidy je absolútna väčšina ohlasov pozitívna, inak by sme ich ani nemali v našej ponuke. Je však samozrejme možné, že vám jednoducho tieto e-liquidy nechutia a je to normálne (tak ako má niekto rád Coca Colu, iný uprednostňuje Pepsi atď). V našich e-liquidoch však na 100 % nie je žiadna chemická príchuť a práve naopak sú zákazníkmi hodnotené ako veľmi prírodné ( a treba dodať, že je to veľmi subjektívna záležitosť).

Prajem Vám pekný zvyšok dňa a pevne verím, že sa Vám podarí nájsť výrobcu, od ktorého vám budú e-liquidy chutiť.

E-liquid mi nechutnal brr
    misto Clear Echomizér eGo (CE4+) V3
    prisel Clear Echomizér eGo (CE4+) V2
    ten si muzu koupit vsude
    byl to takovy trosku podvod

Dobrý deň pani Novotná,

v prvom rade by som chcel poďakovať za Vašu objednávku a zároveň ma mrzí, že nie Ste 100 % spokojná. Hodnotiť chuť e-liquidu je veľmi subjektívne a je možné, že Vám zrovna nejaká príchuť "nesadla" (na výber máme viac ako 30 príchutí, takže som presvedčený, že si každý dokáže nájsť niekoľko obľúbených príchutí).
    V našom eshope už viac ako mesiac predávame iba echomizéry vo verzii V3, takže Vám na 100 % musela doraziť verzia V3. Na echomizéroch môže byť vytlačený potisk "V2", pretože dodávateľ takto chybne označil verziu "V3". Na našich stránkach je zrozumiteľne vysvetlené, v čom sa echomizér V3 odlišuje od verzie V2. Nikdy by sme si nedovolili zákazníka závadzať a vždy s zákazníkom komunikujeme na rovinu a férovo.
    Pokiaľ by Ste mali akékoľvek nejasnosti, môžete ma kedykoľvek kontaktovať na tel. č. 775 666 891 alebo na e-mail [email protected].

ecigaretka.cz

echomizér mi dorazil v pořádku,ale špatně funguje.Silně v něm praská,málo dýmý a tekutina vytéká,jak do úst,tak když je položený.Plním ho dle návodu.Rozhodně bych ho ostatním nedoporučila.

Pokorná

Dobrý deň pani Pokorná,

veľmi ná mrzí, že nie Ste spokojná. Zrejme sa iba jednalo o vadný kúsok, ktorý sa môže v tých tisícoch predaných kusoch objaviť. Určite Ste nás mohli najskôr kontaktovať a verte, že Váš problém vyriešime k Vašej 100 % spokojnosti bez zbytočných prieťahov.

Pevne teda veríme, že jeden jediný vadný kúsok Vás neodradí od nášho e-shopu, pretože som presvedčený, že vyreklamovaný kus už bude v absolútnom poriadku. Dúfam, že sa nám podarí Vás presvedčiť o kvalitách nášho e-shopu a aj o tom, že názor a spokojnosť zákazníka je tým najdôležitejším merítkom nášho úspechu.

ecigaretka.cz

• Dobrá komunikace a ochota vyhovět.
    • Obchod neprodává originály Joyetech.

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš názor a recenziu. K zápornému bodu "Obchod neprodává originály Joyetech" by som si dovolil napísať niekoľko riadkov.
    Joyetech je iba jeden z mnoho výrobcov elektronických cigariet a určite mu nepatrí titul "originálna elektornická cigareta". Toto platilo možno pred dvoma rokmi, keď na trhu existovala iba elektronická cigareta eGo-T. Momentálne je na trhu niekoľko ďaľších kvalitných výrobcov, ktorí sú dokonca omnoho progresívnejší ako Joyetech a v určitých oblastiach Joyetech aj predčili. Joyetech aj v dnešnej dobe produkuje iba tank systémy, ktoré sú už zastaralé a absolútne nevyvíja nové riešenia. Naše produkty preto nakupujeme od výrobcov, ktorým na zákazníkch záleží a neustále sa snažia prísť na trh s novými a lepšími produktami (ako napríklad elektornická cigareta eGo-K, či veľmi obľúbený Clear Echomizér CE4+ V3).

Pevne verím, že sa mi túto problematiku podarilo vysvetliť dostatočne.

ecigaretka.cz

echo clearomizer dosel ale tece jak vodovod.myslim ze v nem chybi tesnici krouzek.vubec se neda cigareta polozit je pod ni louze.

Dobrý deň,

naozaj je dôvodom udelenia negatívnej recenzie na celý internetový obchod iba jedna vadná časť? Takáto recenzia je na zamyslenie, nakoľko pokiaľ hodnotíte internetový obchod podľa jednej vadnej časti (ktorú ako internetový obchod neovplyvníme), tak Vám prajem veľa úspechov pri hľadaní lepšieho internetového obchodu.

• Kvalita !!!!

Chtěl jsem zkusit jiný ligid a chuť hrozná.Samozřejmě to je subjektivní pocit,ale C4+V2 teče jako Dunaj.Podotýkám na baterii!Vyhozené peníze

Dobrý deň,

je možné, že Ste zvyknutý na inú chuť e-liquidu (s "ocáskom", ktorá naopak nechutí iným), nie tak jemnú, ako majú naše e-liquidy. Zrovna Vami objednaný e-liquid si zákazníci naozaj chvália a patrí medzi najobľúbenejšie e-liquidy (každému však chutí niečo iné). Je možné, že by Vám napríklad viacej chutil e-liquid Pal Mall, či Winston. Každý tabakový e-liquid má odlišnú chuť, a preto je nutné trošku experimentovať.

Taktiež, ak máte problém s tečením, mohli Ste ma kontaktovať a problém by sme spoločne vyriešili. Nie je to žiadna "veda" a zrejme máte iba zle zatlačené silikónové tesnenie.
    Riešenie Vášho problému Vám však napíšem aj tu:
    1) Odšroubujte náustok a Echomizér naplňte e-liquidom (je to preto, aby sa Vám silikónové tesnenie pekne "kĺzalo". Bez naplnenia e-liquidom by nebolo možné dostať tesnenie von).
    2) Pomocou pinzety odstrániť silikónovú "čiapočku" tak, že prichytíte ocelovú stredovú trubičku, ktorá je na silikónovom tesnení a túto časť vytiahnete z Echomizéru von.
    3) Následne si môžete všimnúť, že v stredovej trubičke je ešte jedno silikónové tesnenie. Toto tesnenie zatlačte, aby viacej priliehalo na knoty (preteká, nakoľko toto vnútorné tesnenie nie je dostatočne zatlačené).
    4) Následne opäť nasaďte silikónovú čiapočku, Echomizér pre istotu prefúknite a problém by mal byť vyriešený.

• prehladnost obchodu
    • komunikacia
    • nizke ceny
    • nepouzitelne e-liquidy gold
    • lacne nekvalitne produkty s kratkou zivotnostou

nekupujte e-liquidy z tohoto obchodu!
    odporucam to hlavne zacinajucim e-fajciarom a samozrejme aj skusenym a to hlavne preto ze zacinajuci fajciar si nemal kde porovnat kvalitu e-liquidu a skuska tohto e-liquidu gold by ho mohla odradit od e-fajcenia.e-liquid gold ztohto obchodu je lacny a to je jedine pozityvum.doteraz som fajcil e-liquid premium ejuice a chcel som vyskusat nieco ine a zaroven lacnejsie.bol som nemilo prekvapeny hlavne absolutnym nedostatkom dymivosti ktora dosahovala oproti ejuice tak max. jednu petinu
    dymu.o umelosti chuti sa rozpisovat nebudem ale vsetko chutilo ako podrazka(aj ked vlastne neviem ako chuti podrazka).prave v tomto mojom pripade sa naplno ukazalo ze lacnejsie je niekedy drahsie.kupil som od nich 3 liquidy po 30ml a vsetky som vyhodil pre nepouzitelnost.este pridam ze som si u nich objednal atomizer ego-c(zase lacnejsi
    ako ponukaju iny)a mozem zhodnotit ze ich atomizer ktory im dodal nejaky neznamy vyrobca ma velmi kratku zivotnost cca vyfajcenie 5ml liquidu.
    neodporucam tento obchod nikomu a radim vyhnut sa mu oblukom.(na zaver mala rada obchodu:keby ste predavali kvalitnejsi mozno drahsi e-liquid tak by ste si nasli stalu a vernu klientelu a namiesto toho som sa vratil k ejuice.

Dobrý deň,

dovoľte, aby som reagoval na Vašu recenziu. Ako môžete vidieť, náš e-shop má 100% hodnotenia od zákazníkov, a preto ma Vaša takto negatívna recenzia veľmi zasiahla a prekvapila. Vždy sa snažíme so zákazníkmi pracovať, výjsť im v ústrety a samozrejme ponúkať kvalitné produkty za rozumné ceny.
    Dovolím si tvrdiť, že naše e-liquidy sú veľmi obľúbené a práve v porovnaní s e-liquidom Premium od ejuice sú naše e-liquidy hodnotené ako chutnejšie, kvalitnejšie a dýmyvejšie (čo je však subjektívne a každý to môže mať inak). Avšak väčšine zákazníkov chutí viacej práve náš e-liquid. O nákupnej cene to nie je. Len pre zaujímavosť uvádzam, že nákupná cena e-liquidu od nášho výrobcu je dokonca o niečo vyššia, ako nákupná cena u Vami spomínaného e-liquidu. Rozdiel je len v tom, že náš e-shop nemá na e-liquide tak vysoké marže, ale snaží sa cenu držať na prijateľnejších úrovniach pre zákazníka (čo sa určite nepáči našej konkurencii, však?).
    O kvalite nášho e-liquidu som naozaj pevne presvedčený, nakoľko spokojnosť s našim e-liquidom je podložená pozitívnymi recenziami od zákazníkov (či už na internete alebo pri osobnom styku). Naozaj by sme v našom internetovom obchode nepredávali niečo, o čom nie sme presvedčení, že je kvalitné.
    Myslím si teda, že problém u Vás musí byť spôsobený:
    1) nedostatočne nasiaknutým knotom v atomizéry, cartomizéry a následne cítite chuť spáleniny.
    2) vadným atomizérom alebo cartomizérom, ktorý má nižší odpor a následne je cítiť chuť spáleniny.

Atomizéry a cartomizéry máme od rovnakého výrobcu, ako Vami spomínaný ejuice, takže sa nemôžem ubrániť pocitu, že túto recenziu napísala konkurencia (nakoľko neevidujeme žiadnu podobnú sťažnosť ani na e-maily). Preto mám pocit, že Vám išlo iba o jasné "pošpinenie" našich produktov (ak by Ste mali naozaj problém a záujem o vyriešenie problému, mohli Ste nás kontaktovať). Náš internetový obchod sa však bude neustále snažiť zvyšovať užitnú hodnotu pre zákazníka a aj neopodstatnené negatívne recenzie nás posúvajú dopredu.

Prajem Vám však veľa úspechov v práci i osobnom živote.