• Dobrá komunikace a rychlost doručení

Vážený zákazníku,
    jsme rádi za Vaše kladné zkušenosti s naším obchodem a budeme velice rádi, když nás znovu navštívíte.

V poho...

Vážený zákazníku,
    děkujeme za nákup v našem obchodě a doufáme, že se do našeho obchodu budete rádi vracet.
    S pozdravem tým eshopu

S obchodem jsem spokojený.

• Umí velmi dobře slibovat
    • 15.4.jsem objednal Modem Archer odepsaly že se převáží na sklad kde jej zabalí a pošlou.18.4. Napsaly že mají technické potíže a zboží leží na externím skladě .20.4. Se omluvili a že přiloží dárek ale zboží zatím nejede.23.4.Po mé urgenci kde se modem nachází mi bylo zděleno že mají problém s dodavatelem tj.od začátku klamaly že je zboží skladem .Bohužel nejsou jediný kteří takhle klamou zákazníky.At si každý rozhodne jestli s tokovými dodavatele spolupracovat ale za mně neee.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám, že jste si vybrala náš eshop a omlouváme se za komplikace, které jsme vám způsobili.
    S pozdravem tým eshopu

• Velký výběr zboží a rychlé doručení.
    • Nic.

S pozdravem tým eshopu

• dodání trvalo opravdu dlouho, na můj vkus
    • měl to být dárek, takže jsem nevěděla, jestli to dorazí včas

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za delší dodací dobu způsobenou technickými problémy na našem externím skladě.
    S pozdravem tým eshopu

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nejlepší cena, jakou jsem našla
    • špatná, matoucí komunikace ohledně zboží
    • zboží bylo doručeno jiným způsobem, než jsem volila
    • delší čekací doba na odeslání zboží
    • informace, že je zboží skladem je zavádějící

Zboží jsem objednala v pondělí. Byla u něj informace, že je skladem. Dva dny po objednávce mi přišla informace, že bylo právě naskladněno zboží - přitom mělo být skladem. Volila jsem doručení do alzaboxu, přesto bylo doručeno do výdejního místa GLS, aniž bych byla předem upozorněna na změnu. Doručeno "až" ve čtvrtek, což mi u zboží, které je skladem, přijde dost dlouho.
    Na webu se dočtete jen informaci o délce doručení, ale ne o délce expedice. Informace o naskladněné zboží, které je skladem je matoucí.

Obchod bych doporučila, pokud vám nevadí si na objednávku počkat.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za komplikace. U Vaše ho objednaného zboží avizujeme dobu expedice za 2-3 pracovní dny. Expedice proběhla za 2 dny. Dle sledování zásilky v systému GLS měla být zásilka doručena do vybraného Alza Boxu Třinec Dukelská 1137. Je možné, že v době doručování dopravcem nebyl box, který rozměrově odpovídal zásilce volný a dopravce zásilku přesměroval. Většinou nás ale dopravce GLS o přesměrování informuje a požaduje nový přepravní štítek. V tomto případě nás ale neinformoval.

Rychlost, dobrá komunikace.

dobrý obchod

• Sortiment

S pozdravem tým eshopu

Stojí za to podívat se do nabídky. Produkty,které jsem poptával mne zaujaly především cenou! Rychlé dodání zboží a bez poštovného s dodržením té správné výše objednávky! Prozatím je přijatelná.
    Doporučuji.

S pozdravem tým eshopu

Zboží ještě nebylo sestaveno a použito, vypadá však velmi dobře a kvalitně. Dodání proběhlo v krátkém termínu-

S pozdravem tým eshopu

• Dobré ceny, skvělá komunikace a bleskové dodání.

S pozdravem tým eshopu

Skvělý obchod. I když bylo v popisu hračky, že posílají náhodný výběr. Zajistili mi barvy podle přání. Moc děkuji za ochotu.

• Dobrá cena,rychlé dodání

OK

S pozdravem tým eshopu

Dlouhá dodací lhůta. Na objednaná sluchátka čekám už týden...

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za delší dodací dobu. Objednávka s avizovanou expedicí 2-3 dny byla potvrzena v pátek 12.4., v pondělí odpoledne jsme zboží balili a v úterý 16.4. předali zásilku dopravci.

• široký sortiment zboží
    • celkově profesionální přístup

Rychlý a bezproblémový obchod. Mohu jen doporučit.

S pozdravem tým eshopu

• Dobrý obchod. Sotva řečeno, než uděláno. Používám to pořád. Doporučuji.