• Navím
    • Dodávají nekompletní zboží

Určitě dávejte pozor na kompletnost zboží. Objednali jsme kočárek jako dárek a dnes při kontrole a předání bylo zjištěno chybějící madlo před dítětem po sundání samolepky PPL bylo zjištěno že toto chybějící madlo bylo již napsáno na krabici. Tím pádem obchod již o tomto nedostatku musel vědět a přesto zboží odeslali.

Reakce obchodu eBambi

Dobrý den, ať tomu chce někdo věřit nebo ne, ručně psaného textu si při balení nikdo nevšiml, zboží došlo nekompletní z velkoskladu a nové madlo bylo ze servisu odesláno druhý pracovní den. Přejeme příjemný den, Ebambi

Zboží jsem objednala s vědomím, že dodací lhůta je 6 dnů. přišel email, že bude doručeno v této době a že ještě budu upozorněna. Nic se nedělo a tak jsem volala do obchodu a tam mi bylo slušně vysvětleno, že mají problém s dodávkou. Kdybych si nezavolala tak jsem žádné upozornění nedostala a ještě mi přijde email na hodnocení obchodu a já ještě nemám zboží ani na cestě a natož doma. Měl to být dárek pro vnučku, který jsem objednla s předstihem. Mrzí mě to, protože jsem před tím pořádně pročítala recenze na tento obchod. Po této zkušenosti bych asi nedoporučila.

Reakce obchodu eBambi

Dobrý den, za zpoždění se omlouváme, my měli zboží objednáno velkoobchodně a občas mívají nějaký výpadek.

• -bylo uvedeno, že je zboží skladem, po objednání přišel email s informací, že bude dodací lhůta 7 dní a ani po týdnu nemám žádnou informaci o datu dodání

-obchod bych nedoporučila kvůli úmyslnému klamání zákazníků

Reakce obchodu eBambi

Dobrý den, uvedli jsme “budou za cca 7 prac.dnů” což neznamená dodací lhůtu 7 dní kalendářních. V případě souběhu objednávek a posledního kusu se to stát může. I přes to máme jednu z nejkratších průměrných dodacích dob, v současné chvíli 2,2 dne, což si může každý ověřit zastavením myši na textu skladem.

• Nízká cena
    • Dlouhá dodací doba,3krát delší než je uvedeno.

Vše v pořádku až na tu dodací dobu a následné nekomunikování prodejce s kupujícím.Sami nic neřeší,musela jsem je sama několikrát kontaktovat,kde je zboží.

• Výborná cenová dostupnost
    • Nemá zastoupení v Praze

• žádné výhodu koupí v tomto obchodě nevidím
    • slabin je spousta - vyjmenuji pouze ty nejhlavnější:
    • 1.klamavé informace - zboží mělo dorazit ihned,
    • další zpráva do 1O pracovních dnů, po 13 pracovních dnech (déle už jsem nevydržela, protože jsme autosedačku potřebovali)
    • jsem zavolala a na druhé straně velmi zdůrazňuji velmi přetížená paní s nepříjemnou komunikací, která mi řekla, že autosedačka (údajně?) dorazí nejdříve v půlce prosince a vyrukovala s tím, že jsme si objednali pouze jednu dopravu, ale zboží máme 2 jsem v okamžiku stornovala naši objednávku
    • 2.velmi špatná komunikace - arogantní vystupování, paní mě chtěla nejdříve odbýt tím, že spěchá, poté se mnou komunikovala ve smyslu, že mi napíše na e-mail -> neosobní jednání

můj názor na tento obchod je nejspíše dosti patrný...

Reakce obchodu eBambi

V listopadu expedujeme mnohem více zboží denně, velkosklady jako každý rok hlásí postupně vyprodané zboží. Asistentka se tomuto problému věnovala dostatečnou dobu a není pravda, že proběhlo neosobní jednání, psala maily a volala zpět aktuální informace a doslova 4x se omluvila. Nyní máme 4 předobjednávky na 3 specifické typy zboží s dodáním v polovině prosince, což je úplné minimum. Část s „mělo dorazit ihned“ i přehnaně zkreslenou komunikací odmítáme, skladem byl napsán stoleček v žádném případě ne autosedačka (kterou již nemáme v nabídce). Na email o dodací lhůtě nedošla žádná odpověď ve smyslu akceptace nebo odmítnutí.

• Dlouhá doba doručení.

Zboží mělo být do 3 dnů, ale čekala jsem 10 dnů a po celou dobu čekání jsem neobdržela žádnou informaci, již jsem chtěla objednávku zrušit (měl to být narozeninový dárek, bohužel nebyl). Zboží (jídelní židlička) bylo poškozené (kus odštíplého dřeva na jedné části židličky). Z těchto důvodů bohužel obchod nemůžu doporučit.

Prodávají něco co nemají skladem .

• cena a rychlost dodání
    • nevím o žádných

průměrný

• I když bylo psáno, že je zboží skladem, čekali bychom na dodání téměř týden, proto jsme se rozhodli nakoupit jinde. Nedoporučuji platit předem převodem.