• Výborná komunikace, bleskové dodání zboží, nízké ceny

• rychlost i v období Vánoc
    • nevím o nich

Perfektní!

• přehlednost rychla dodaci lhuta

• Zboží bylo za super cenu v porovnání s ostatními obchody.

Jsem spokojen. Zboží dorazilo poměrně rychle a nepoškozené. Výborná cena.

Bez problému, ochotní

• Navím
    • Dodávají nekompletní zboží

Určitě dávejte pozor na kompletnost zboží. Objednali jsme kočárek jako dárek a dnes při kontrole a předání bylo zjištěno chybějící madlo před dítětem po sundání samolepky PPL bylo zjištěno že toto chybějící madlo bylo již napsáno na krabici. Tím pádem obchod již o tomto nedostatku musel vědět a přesto zboží odeslali.

Reakce obchodu eBambi

Dobrý den, ať tomu chce někdo věřit nebo ne, ručně psaného textu si při balení nikdo nevšiml, zboží došlo nekompletní z velkoskladu a nové madlo bylo ze servisu odesláno druhý pracovní den. Přejeme příjemný den, Ebambi

• velký výběr
    • nízké ceny

• rychlost a super cena
    • žádné jsem neobjevila

přehledný,rychlá dodací lhůta

Zboží jsem objednala s vědomím, že dodací lhůta je 6 dnů. přišel email, že bude doručeno v této době a že ještě budu upozorněna. Nic se nedělo a tak jsem volala do obchodu a tam mi bylo slušně vysvětleno, že mají problém s dodávkou. Kdybych si nezavolala tak jsem žádné upozornění nedostala a ještě mi přijde email na hodnocení obchodu a já ještě nemám zboží ani na cestě a natož doma. Měl to být dárek pro vnučku, který jsem objednla s předstihem. Mrzí mě to, protože jsem před tím pořádně pročítala recenze na tento obchod. Po této zkušenosti bych asi nedoporučila.

Reakce obchodu eBambi

Dobrý den, za zpoždění se omlouváme, my měli zboží objednáno velkoobchodně a občas mívají nějaký výpadek.

• rychlé jednání
    • o žádných nevím

maximální spokojenost - dobrá cena, rychlé expedování zboží a informace

• rychlé dodací lhůty, komunikace s obchodem

Témeř ihned po objednávce obchod kontaktoval mailem, kdy bude zboží odesláno a také hned následující den dorazilo.

Kočárek je za super cenu a je moc pěkný.Jen nám nepasovala jedna krytka na kolečko.Byla menší.Do obchodu jsem volala a zasílala mail,jak po mě chtěli a stále čekám co a jak.To mě mrzí,ale jinak vše ostatní v pořádku.

• Dobrá komunikace
    • Žádné

• Maximální ochota, ne zcela běžná.

Rychlost, spolehlivost, ochota!

• Levné a kvalitní zboží.

Doporučují tento obchod všem.

• dobré ceny
    • nevim

spokojený zákazník

• -bylo uvedeno, že je zboží skladem, po objednání přišel email s informací, že bude dodací lhůta 7 dní a ani po týdnu nemám žádnou informaci o datu dodání

-obchod bych nedoporučila kvůli úmyslnému klamání zákazníků

Reakce obchodu eBambi

Dobrý den, uvedli jsme “budou za cca 7 prac.dnů” což neznamená dodací lhůtu 7 dní kalendářních. V případě souběhu objednávek a posledního kusu se to stát může. I přes to máme jednu z nejkratších průměrných dodacích dob, v současné chvíli 2,2 dne, což si může každý ověřit zastavením myši na textu skladem.

• Nákup z domu.
    • nevím