zboží konkrétně sol.ohřev praskl po 2 dnech používání,prodejnareklamaci podmiňuje zslání zboží výrobci.Co je mě po tom,zboží má vyměnit a s výrobcem jednat až pak.To jsem to mohl od výrobce koupit rovnou.

• Špatná komunikace s obchodem
    • Dlouhá dodací lhůta

• zboží doručili pozdě
  • Na internetu se mi libil modry ponik, objednala jsem zbozi po prokliku na tento obrazek, nebylo tam uvedeno, ze mam do poznamky napsat, ze chci modrou variantu, dorazila zluta. Prodejce reagoval tim, ze tam bylo mozne udajne prohlizet i jina barevna provedeni, jenze kdo to ma tusit. Cena byla pres 200Kc, coz nestoji za to vyrizovat a vracet zpet postovne.

• dobré ceny
    • špatné zabalení

Hru za 1 500kč se vůbec neobtěžují nějak dobře zabalit , jen to přetáhnou černou folií a čekaj že to bude stačit ---- no nestačí . Hra mi přišla s omlácenejma rohama krabice a promáčnutým víkem .
    Ne od vás již nikdy více nic nekoupím

• jednání

Objednané zboží dorazilo v poškozeném stavu. Bylo zničené, protože ho obchod neadekvátně zabalil. Nekvalitní krabice slepené dohromady lepící páskou. Celou objednávku jsem vrátila a nepřevzala.

• Dlouhá dodací doba u "zboží skladem"
    • Obchod moc nekomunikuje

• objednano vice hracek najednou
    • spatne informace o vyrobcich

musim dat bohuzel nedoporucujici komentar a to z duvodu, ze jsem se pred objednavkou ujistovala na podrobne informace o vyrobku zda obsahuje vse co ma a bylo mi to potvrzeno. Pod stromeckem mensi zklamani deti, ze nebylo auto kompletni a chybel zvukovy modul. Dala jsem na toto konto zpetnou vazbu s tim, ze nemam problem ho zakoupit ale chtela jsem to shrnout v jednom poštovném (nemaji uplne nejlevnější) Misto aby nabidli dle me ferove doruceni zdarma (postacila by urcite jen bublinkova obalka) napsali pouze omluvu a at si ho u nich tedy objednam. To urcite. Za jejich chybu by platil zákazník

Z obchodu mi přišel jeden výrobek poškozený a je zároveň velice nekvalitní, jedná se o Addo Křeček. Za toto obchod samozřejmě nemůže. Na můj dotaz ohledně vrácení zboží, reagovali až po několikáté urgenci. Když jsem se konečně dozvěděla potřebné informace, abych mohla zboží poslat zpět. Je to nyní 13 dni a doteď se mi nikdo neozval, ani mi nebyly vráceny peníze. Pro mě tedy velké zklamání.

• výhody žádné
    • nekomunikativnost - nezvedají telefony ani po x-tém zavolání
    • zboží mělo být na skladě, na skladě ovšem nebylo
    • pomalá odezva na e-mail
    • služba jako ze středověku celkově shrnuto
    • nikdy více tento obchod kontaktovat nebudu

Není žádná komunikace termíny nedodržení prostě vše spatne

• Rychlost (pomalost)
    • Vypadávání zboží z objednávek

13.12. objednáno zboží (všechno skladem), zaplaceno, 19.12. dostanu zprávu, cituji "z Vaší objednávky nám bohužel vypadla položka: xxxx. Objednávku posíláme bez této položky. Přeplatek vrátíme zpátky..."

Kdybych to byl býval věděl, tak si to objednám celé jinde...

• Hračka YOYO Panda došla ve VELMI poškozeném originálním obalu slepeném izolepou, oko pandy poškrábané, jedna funkce nefunguje. Jedna z manikúr je nekompletní, jedna z figurek od Schleich je poškrábaná.

Poslán jiný výrobek a komunikace s obchodem žádná! Nikdo nereaguje na email ani telefon.

• je k hovnu

po týdnu mlčení byla objednávka ze strany obchodu zrušena.
    zboží se nadále zobrazuje jako skladem více než 5 ks

• V eshopu je u vseho zbozi skladem uvedeno dodani druhy den, ve skutecnosti je to vic nez tyden
    • Spatna komunikace obchodu, telefon nikdo nebere a na email odpovi zbozi posleme do 2 dnu coz nesplni, a pote jiz nekomunikuji vubec. Po teto zkusenosti bych tam neplatila predem

Obchod jsem si vybrala pro cenu zbozi a uvadenou rychlost dodani zbozi. Priste objednam jinde, za ty nervy mi to nestalo. Hracky prisly o tyden pozdeji, nikdo nekomunikoval, v eshopu mezitim vse zdrazili

Zboží mělo být dodáno ve středu. Ve čtvrtek a pátek jsem několikrát volal do obchodu, nikdo nezvedl telefon. Zboží jsem objednal jinde.. Dorazilo další den..

• Dlouhá dodací doba.