• Dobré ceny a široký sortiment..
    • Opravdu velkou slabinou je nekomunikace obchodu, nejhorší je pocit, že zaplatíte a nedostanete ani potvrzení o přijetí platbě, natož další informace jaký je stav objednávky!

Po telefonickém upozornění (voláno na pevnou linku-mobilní telefon nezvedají), mi bylo bez zájmu sděleno, že je objednávka už "asi" na cestě mi toto nepřijde jako profesionální přístup a snaha alespoň zúčastněně informovat zákazníka. Neplaťte předem a nechte si doručit na dobírku, já už zde ale nakupovat nebudu.

Zboží jsem objednala a bohužel i předem zaplatila, po 10 dnech zásilka stále nikde. Na e-maily nikdo nereaguje, telefon nikdo nezvedá... Jsem velmi zklamaná takovýmto přístupem.

• široká nabídka zboží
    • mají i veterinární léky
    • délka dodací lhůty

Na to, že všechno zboží, které jsem objednala, bylo skladem, byla délka dodací lhůty dost dlouhá (9 dní). Na jednu položku jsem spěchala, bylo to pro mne nepříjemné překvapení.

• Rychlost dodání obchodu je v pořádku jen na expedici zřejmě neznají barvy. Objednána byla totiž modrá barva a přišla béžová. Vzhledem ke druhu zboží to nebylo až tak na závadu a ponechali jsme si ho, nicméně by si na to obchod měl dát pozor.

• nákup doma
    • Zajímavá nabídka....
    • Nevidím

Doporučím, to mluví samo za sebe...

• hodně věcí pohromadě
    • nevím

velmi dobré

cena, rychlost dodání, resp. možnost vyzvednutí na prodejně

• Velký výběr autolékárniček
    • dodací lhůta týden

Velká nabídka autolékárniček za příznivé ceny.
    Doporučuji tento obchod, ale je potřeba počítat s delší dobou dodání zboží

Vše bylo ok.

• Objednala jsem si zboží s osobním vyzvednutim. Přišel mi první email s objednávkou a že me budou dále kontaktovat. Již se nikdo neozval...

• přehlednost

bez problému

• Příznivé ceny.
    • Žádné avízo o odbavení objednávky.

• ???
    • žádná komunikace ze strany obchodu, ať už při odesílání objednávky (ani jsem nevěděl, že objednávku už odeslali), tak během vracení poškozeného zboží. Poškozené zboží, které mi přišlo jsem odeslal zpět i sprůvodním dopisem a žádná reakce, ani nezvedají telefon. Každopádně to nevzdám.

vůbec zde nenakupujte

• Nedokáže vystavit správně daňový doklad,stále na něj čekám.

• Široký výběr bezlepkového zboží za dobré ceny.
    • Možnost odběru v zásilkovně.
    • Trochu mi chybí kontakt s obchodem. Když jsem zaplatila objednávku dopředu, očkávala bych nějakou odpověď, že vše v pořádku obdrželi a že zboží bude připraveno za XX dní.

Příjemné ceny, široký sortiment, doprava zdarma již při nákupu za 1500 Kč

• -přehlednost
    • -dobrá cena
    • -výborná komunikace
    • -možnost vyzvednout zboží v Zásilkovně

-tento obchod ráda doporučuji,vše proběhlo perfektně,příště zde moc rda nakoupím zase

• 14-dní od nákupu zboží stále nedorazilo, obchod nereaguje na emaily, ani neposkytl žádné info o důvodu zpoždění objednávky

• Sortiment a výborné ceny.
    • Dodací doba týden je přece jen moc dlouho,i když jsem platil převodem.Zaplaceno bylo ještě v den objednávky.

Pro ty co nespěchají je to vynikající volba.

• Zboží, které jsem již dávno zaplatila, jsem do dnešního dne neobdržela. Na zdvořilý dotaz obchod nereagoval. Nemám peníze ani zboží.

Nedoporučuji - viz výše