• Přijme objednávku na zboží, potvrdí ji a potom ji zruší, že zboží nemá, tak proč ho inzeruje na internetu.

Nedoporučuji vzhledem malé setrioznosti.

Reakce obchodu EagleGuns.cz

zboží jste objednal 29.12.2016. Poté Vám automaticky odešlo potvrzení přijetí objednávky. Bohužel někdy se stane, že na poslední kus dorazí několik objednávek, a to se stalo i ve Vašem případě. V takové situaci vyřizujeme objednávky v pořadí, v jakém dorazily. Proto jsme Vás ihned první pracovní den 4.1.2016 informovali, že již bohužel nedokážeme Vaší objednávku vykrýt. Nemyslíme si, že bychom cokoliv zanedbali a Vaše hodnocení se nám zdá dosti neférové.

team EagleGuns.cz

• Hlavní výhody neznám.Zboží jsem od příjetí objednávky ze 7.10.ještě neobdržel.
    • Slabinu jsem uvedl výše a to dodací lhůtu.
    • Kde se stala chyba a zboží za 11 dní nedorazilo nevím.

Každý si z výše uvedeného může vyvodit názor.
    Nepochybuji ale také o tom že ve většině hodnocení mohou být zákazníci spokojeni.

Reakce obchodu EagleGuns.cz

Vážený pane Novotný, dovolím si ragovat na Vaše hodnocení. Vždy se snažíme objednávky expedovat v nejkratším možném termínu a se zákazníky aktivně komunikujeme. Ihned po přijetí Vaší objednávky, dne 7.10.2015 jsme Vám odeslali informační e-mail. Jednalo se o nedostupnost zboží, jelikož poslední kus byl zaslán do jedné z předchozích objednávek toho dne a další jsme již neměli. Alternativně jsme Vám nabídli jiný model, ale dodnes jsme od Vás neobdrželi žádnou odpověď ani např. telefonický dotaz na stav Vaší objednávky. Je nám velice líto nastalých komplikací, přijměte prosím naši omluvu.

• balík mi přišel olepen izolačkou a celkem nevkusně jako výplň staré faktury

Reakce obchodu EagleGuns.cz

Vážený pane Lukáši Šusto. Objednal jste si jednu drobnou součástku a nejdražší dopravné. Z opatrnosti, zda se nejedná o omyl jsme se e-mailem dotázali, zda je to tak v pořádku a dočkali se Vaší velmi arogantní odpovědi. Zboží jsme pro jeho malé rozměry odeslali v malé krabičce a ano, byla "kupodivu" přelepena lepící páskou. Neznáme jediný obchod, který by to dělal jinak. To, co považujete za výplň, byla Vaše faktura ke zboží, které jste si objednal. Staré faktury jako výplň opravdu nepoužíváme, bylo by to v rozporu se zákonem. Zboží jste objednal a bylo v pořádku dodáno, nechápeme tedy proč nás nedoporučujete.

• Nerozumí obchodu

Nejdou hrušky. pujdou cihly

Reakce obchodu EagleGuns.cz

Vážený pane Sedláčku, Vaše tvrzení, že Vaše objednávka byla zrušena obchodem a bez udání důvodu nejsou pravdivá. Informovali jsme Vás o nedostupnosti zboží a nabídli Vám alternativní zbraň. Byla však o 200Kč dražší než původně Vámi vybraná a proto jste nám sdělil, že tuto zbraň nechcete a přejete si objednávku stornovat. Jako důkaz máme několik mailů, které jsme si spolu vzájemně napsali, nechápeme tedy, proč nás zde bezdůvodně očerňujete.

• Good prices before delivery
    • I needed to request a calculation for shipping to Uk and payment was a bank transfer which is not a preferred method to pay.

We in the uk use gunfire and Taiwan guns a lot, both from Poland. They have a very good business model, their webpages are very easy to use and shipping is much cheaper.

Reakce obchodu EagleGuns.cz

Shipping cost to abroad depends on the weight of package, what we don't know until is packed. Bank transfer is wery common and easy to use and is the cheapest way also. That is the way, we do.

• + rychlost expedice
    • + poměrně slušná skladová dostupnost
    • - nepatrně vyšší ceny
    • - Prodavač se vám snaží za každou cenu něco prodat až do doby, než pochopí, že dané věci rozumíte a nemáte zájem o zmentky, které se vám snaží nacpat jako alternativu za něco, co nemají skladem.
    • - Z předchozí bodu vyplývá opakovaná zkušenost s tím, že prodavač je pak značně nepříjemný.

Při nákupu v kamenné prodejně se vám snaží prodat nekvalitní zboží, nepříjemný prodavač.

Při nákupu přes eshop vše v pořádku a doporučuji.

Vážený pane Hájku,
    nikdy jsme v našem obchodě nenabízeli zmetky. Pravda je taková, že pokud si zákazník objedná zboží, které je zrovna doprodané snažíme se nabídnout alternativu stejné nebo vyšší kvality. Pokud máte špatnou osobní zkušenost s některou konkrétní značkou výrobků, určitě Vám ji nebudeme nutit. Naopak se snažíme zákazníkům zprostředkovat naše dlouholeté zkušenosti a doporučit jim co nejlepší náhradu, bez ohledu na náš prospěch. Pokud jste měl pocit, nevhodného chování našeho prodavače, měl jste se na nás obrátit hned a s konkrétním případem. Takto nám to jen připadá jako různé názory na některé značky zboží.
    Team Eagleguns.cz

• špatná komunikace ohledně reklamace zboží pošlou jedny kolečka a píšou na fakturaci dvoje a doteď žádná reakce na reklamaci.....

Reakce obchodu EagleGuns.cz

Vážený pane Zubo, děkujeme za Vaši reakci, na reklamaci, ač se nám zdá velmi unáhlená. Dovolujeme si však nesouhlasit s Vaším tvrzením, že na reklamaci nereagujeme. Ihned po Vašem nahlášení chyby ve fakturaci jsme Vás mailem požádali o zaslání čísla účtu a slíbili, Vám zaslat peníze zpět. Důkazem tohoto tvrzení je naše mailová komunikace.Tímto příslibem jsme považovali řešení reklamace za vyřízené a dále čekali na Váš mail s číslem účtu. Přišel až ve čtvrtek 17.7.14 ve 21:04. Vyřízení dobropisu a reklamace vždy chvíli trvá a nyní je teprve třetí pracovní den od chvíle, kdy jsme od Vás obdrželi potřebné podklady pro vyplacení částky. Budeme se snažit, aby byla částka odeslána co nejdříve. Za komplikace způsobené při fakturaci se Vám omlouváme.

• velký sortiment zboží
    • v jakémkoliv internetovém prohlížeči naprosto nejdelší, zdlouhavé načítaní... zboží uvedené skladem nebývá skladem...

Reakce obchodu EagleGuns.cz

mrzí nás Vaše zkušenost s naším e-shopem, bohužel jste se trefil zrovna do období, kdy jsme požadované zboží doprodali, a nové bylo na cestě od dodavatele. Nabídli jsme Vám alternativu, ale chápu, že pro Vás nemusela být přijatelná. Doufám, že to příště bude lepší.
    Rychlost je bohužel dána tím, že máme na shopu přes 60000 položek, a tím je všechno o několik vteřin zpomaleno.

• Velký sortiment, dobře přehledné stránky
    • Občas popisky u zboží stejné jako v jiných obchodech nebo žádné, uvítal bych víc informačních mailů o průběhu objednávky a rychlejší dodání zboží které je skladem.

Vážený pane Herčíku,
    zboží jste objednával v neděli, odesláno Vám bylo ve středu a ve čtvrtek jste si zboží převzal. V obchodních podmínkách máte uvedeno doručení do 5 dnů, a to bylo splněno. Pokud jste na zboží spěchal, mohl jste to uvést do poznámky, ale u Vaší objednávky nic uvedeno není. Snažíme se pro naše zákazníky udělat maximum a vyhovět všem požadavkům. Mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete, ale z naší strany si nejsme vědomi žádného zanedbání.

• špatně popsané věci,koupil jsme bundu která nemá vnitřní kapsy i když to maj napsaný a pak chyběla kapuce

zboží jsem nevracel i když nejsem úplně spokojený,ale mám šikovnou švadlenu tak si to nějak nechám dodělat :))

Reakce obchodu EagleGuns.cz

Vážený pane Ševčíku, za chybu v popisku ohledně vnitřních kapes se omlouváme, bunda je skutečně nemá a popisek opravíme. Kapuca však nechybí, tato bunda ji od výroby nemá a také ji nikde neuvádíme. Od Vaší objednávky uplynuly téměř dva měsíce a za celou dobu jsme od Vás neměli informaci, že něco není v pořádku. Pokud jste byl jakkoliv nespokojen, mohl jste bundu bez problémů vrátit.

• nesedí stavy skladů s e-shopem, zboží kvuli kterému jsem nakupoval tady, tak na e-shopu bylo, ale bohužel na skladě ne :(

jinak bez problemů, a celkem spokojen

Reakce obchodu EagleGuns.cz

mrzí nás, že jste nebyl spokojen, bohužel se někdy stane, že na jedno zboží přijde více objednávek, a my jsme pak nuceni uspokojit jen některé objednávky. Snažíme se, aby to vždy bylo fér, a objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém dorazily. Také aktualizace shopu se provádí několikrát denně, ale při množství objednávek, které vyřizujeme, se občas povede, zákazníkům objednat zboží, které již není. V takovém případě se snažíme zákazníka informovat co nejdříve a domluvit se s ním na řešení (stejně jsme informovali i Vás). Doufáme, že přesto na nás nezanevřete a někdy příště nám dáte druhou šanci.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Komunikace téměř žádná až po mém telefonátu se mi někdo ozval že zboží není skladem i když na web. stránkách bylo napsáno že zboží skladem je.

• Dlouhá dodací lhůta
    • zbraň nefunguje

Reakce obchodu EagleGuns.cz

Vážená paní, dovolte abych reagoval na Vaše připomínky.

1. běžná expediční lhůta je stanovena v obchodních podmínkách na 1 - 5 dní. Samozřejmě se snažíme, aby zákazník své zboží obdržel co nejdříve, a ve většině případů expedujeme zásilku ještě v den obdržení objednávky nebo den následující. Pochopitelně jsou případy, kdy to trvá déle, jelikož se určité zboží například právě naskladňuje. Toto se stalo i ve Vašem případě, kdy zboží bylo doprodáno a čekalo se na doskladnění. Mailem jsme Vám potvrdili, že Vámi požadovaný termín dodání stihneme, a to se také stalo.

2. Každá zbraň je před expedicí pečlivě odzkoušena. Stejně tak i Vaše zbraň byla odzkoušena a během testu nebyly zjištěny žádné závady. Pokud máte jakýkoliv technický problém tak nás prosím kontaktujte nebo zašlete zbraň k reklamaci dle návodu na našem webu.

• Ma zbrane kde jinde nejsou nebo jsou vyprodane.
    • Hlavni problem obchodu, byl pan na telefonu.

Nedopuručuji, jen v pripade chcete-li zbran na 1 pouziti.

Reakce obchodu EagleGuns.cz

Vážený pane, Vaši zbraň jsme odeslali v naprostém pořádku a funkční (jelikož každá zbraň je před odesláním pečlivě testována), a k danému poškození jak ho popisujete, nemohlo dojít ani přepravou.
    Během telefonického rozhovoru, jste nejprve tvrdil, že se zbraní nebylo nijak manipulováno, a že ulomený díl vypadl ze zbraně při jejím vyndání z krabice. Po prohlédnutí Vámi zaslaných fotografií bylo technikem zjištěno, že takovéto poškození mohlo vzniknout pouze nešetrnou montáží pažby uživatelem (pažba je v krabici uložena odděleně). Toto zjištění jsme Vám sdělili a během následující hovoru jste sám přiznal, že takto se událost skutečně stala, což je v přímém rozporu s Vaším předchozím tvrzením, kdy jste se snažil křivě obvinit naši firmu. I přesto jsme Vám nabídli, že Vaši zbraň opravíme, a to za nejnižší možnou režijní cenu, tak abyste byl spokojen.
    V tomto celkovém kontextu nechápeme Vaše hodnocení zde na Heuréce. Vaše jednání nás velmi mrzí a zajímalo by nás, zda si uvědomujete že Vaše jednání by se také mohlo vykládat jako pokus o reklamační podvod.

• Skvělé ceny
    • Hodně zboží
    • Dobrý popis
    • Velké množství upgradů
    • Zbraň dorazila bez návodu (mohli ho alespoň poslat na email) a akumulátor se do ní ani nevejde (byl sice dodávaný jako dárek ale myslel jsem si že budou tak chytří a dajít tam aspoň ten co se vejde dovnitř)

Hodně mě zklamal ten návod, teď abych s každou blbostí šel do servisu.

Reakce obchodu EagleGuns.cz

U zbraně byl přiložen třílistý manuál formátu A4 spolu s vyplněným záručním listem. Akumulátor přikládá výrobce, nikoliv my a ještě nikdy se nestalo, že by do zbraně nepasoval. Jedná se o MiniBlock 9,6V, který se do zbraně bez potíží vejde. Je to odzkoušeno nejen námi, ale i mnoha zákazníky za léta prodeje. S maminkou bylo domluveno, že zákazník zavolá odpoledne a poskytneme radu telefonicky. Nikdo bohužel nezavolal a na naše pokusy o kontakt nikdo nereaguje.