• Objednávku zrušili z důvodu likvidace e-shopu

• nevím
    • Lidi nedostupní až po týdnu
    • na telefon to nikdo nezvedá
    • na objednávku nikdo nereaguje
    • nikdo neví zda zboží vůbec bude

Mám poci, že si tu na eShop jen hraje.

V obchodě jsem zakoupil pár tlačítek stahování oken, doručeny mi ovšem byly tlačítka jiná. Po domluvě jsem zboží na vlastní náklady zaslal zpět. Z e-shopu se mi poté ozvali, že mi ale neproplatí 145 Kč, které jsem původně zaplatil na poštovném

Situace je tedy taková, že za objednávku, z které nic nemám, jsem zaplatil 145 Kč za doručení chybného zboží a dalších 74 Kč za poslání zboží zpět do e-shopu. Suma sumárum 219,- za jejich chybu, jelikož nabízejí zboží, které nemají.

• Nedodané zboží .špatná komunikace
    • Po druhé urgenci,žádná odpověď
    • Nedá se věřit nabídce na webu!

NO ZBOŽÍ CO NABÍZÍ JE PO OBJEDNÁVCE PROBLĚM OBDRŽET JELIKOŽ SE ČEKÁ NA DODÁNÍ OD DODAVATELE A TO SE NEVÍ KDY TO BUDE TAKŽE STÁLE ČEKÁM

• Zboží které nabízí nemají skladem. Sami objednávají odjinud.

Mizerná komunikace,sami se neozvali.

• Zadne
    • Nejake jo

• Žádné
    • Špatná komunikace

Zboží jsem si objednala ale dorazilo jiné zboží po další objednávce se zatím nikdo neozval i když mi slíbili ze se na to podívají doposud se neozvali

• Zboží se mi líbilo, po týdnu jsem telefonicky urgovala objednávku a prý do konce týdne přijde. Po dalším týdnu se nic neděje a zboží stále nemám.

• pokud je solidní dodavatel, ano
    • podvodní dodavatelé

Posílají něco jiného než si zákazník objedná, nedoporučuji nic u nich kupovat už jen z důvodu komunikace!

• komunikace a rychlost

Nikdy více !!!!!!!!!

• Objednal jsem zboží před deseti dny a od té
    doby se mi nikdo neozval a zboží zatím nedorazilo.

• zatím nevím,jen doufám že objednané ještě letos dorazí, hezký den

• Výběr zboží
    • Hlavních bude více. Komunikace moc špatna, zboží ,sem objednal , ale nic vic, a zadny email nebo telefonicka omluva. Skoro 14 dnu čekáme na zboží, a zatim nic. Konečný výsledek, dnes zavolai sam a dohodli jsme dostanu zboží ještě za týden. Tak pockam.....

Špatný.

• Objednal sem a zbozi nedorazilo a obchodnik s objednatelem nekomunikuje ani po tel. ani e meilem takze uz nenakupuji

• Zboží jsem neobdržel ani více než po týdnu

• vubec žádné
    • snad jen to že zboží stale nedorazilo bez jakeho koliv aviza ze strany obchodu.domnívám se že neposlání zboží u internetového obchodu je dost závažný problém.jediné možné řešení je informovat o tomto problému moje kolegy a známé aby v tomto obchodě nenakupovali.

zde nenakupujte.